Aspirante optimiste > 20 ani (6)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mi_a spune:

Ciqui, eu am avut un test pozitiv ieri ,in z 12 , facut la ora 10,30 si am prestat ieri la ora 11 si azi la ora 10 . Am mai facut si azi un test , la ora 11, care a iesit negativ . Durerea cea mai mare de ovare am avut-o pe la ora 12 , cand cred ca am ovulat , pt . ca dupa aceea durerea a inceput sa scada in intensitate . De fapt nu era o durere ,ci senzatie ca stau sa "crape " de umflate ce le simteam.Asteptam vesti de la tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amameda spune:

Oanab bine ai revenit. Ceva semne?
Fetili, unde este PAM? PAM da-ne un semn!

MEDA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

buna dimineata aspirantelor!!!!!! din cate vad iar lipseste PAM, doamne ce o fi cu ea... nu are nimeni numarul ei de tel???
Eu am venit cu forte proaspete dar astept rushii... ca de ce sa fac si eu... dar de luna viitoare ma iau la cu ei sa nu mai vina la aspirante ci la mamici care nu-si mai doresc copii( ce urat suna)...

Poze nunta..


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

buna fetele

Z24, temp 36.9...ce ziceti?

partea nasoala e ca am patit o chestie vineri..sper sa nu fi afectat.
am alunecat pe gresie si mi-am spart arcada...chestia e ca m-am cam zguduit...dar sper sa nu fie nimic rau la bebe daca s-o fi prins ceva acolo.
oricum, n-am avut nici o sangerare nimic.
in continuare ma dor sanii..alte semne nu vad..

mai asteptam.

pupici!




Incercarile mele pt

Nunta noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

rox dox doamne ce patanie, esti bine?? ce pacatoasa e gresia.. eu merg cu ochii cat cepele si fac febra cat stau de incodrata sa nu alunec...

Poze nunta..


De-as avea trei dorinte astea ar fi:
Sa fii langa mine/sa fiu langa tine/sa fim impreuna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

mi_a multumesc! Eu am prestat ieri dimineata si seara, o sa repet testul dupa amiaza. Daca iese negativ trebuie sa mai prestez? Ca l-am secat pe sot!

Cele mai frumoase flori cresc discret, in umbra...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catty spune:

Fetelor, ce de mi-a fost frica nu am scapat. Lunea viitoare fac HSG la Giulesti.
Oricum vreau sa ma distantez o vreme de DC si sa imi pun gandurile in ordine. Nu stiu in cat timp voi reveni, dar va doresc tot binele din lume si bebe sa apara curand.

catalina

"Uneori ai suferit prea mult ca sa ai dreptul sa nu spui niciodata SUNT PREA FERICIT"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Catty

Rox Dox kiar in halul asta te-ai lovit???? Ti-au pus copci? Eu mi-am rupt degetul mijlociu de la mana dreapta alunecand pe gresie, in camera la mare, acum 2 ani Nu veti sa stiti cum aratam la toata lumea cu degetul pus in ghips



Poze Laura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

Carmen...uite asa mai cu gresia...am facut un pik de curatenie, si gresia era uda si m-am duuuuusss...partea nashpa e ca m-am speriat, pt ca atunci cand mi-am luat mainile de la fata erau pline de sange si imi curgea si siroaie pe gat si initial am crezut ca a fost ceva mai grav.

dar bine ca a fost numai atat. m-am dus la chirurgie, dar cei de acolo m-au pansat doar, mi-au zis ca daca ma cos, imi ramane semn si mai mare.

de-acum cand vad gresie, incetinesc imediat mersul...
asta e, mai patesti si de astea..

pupici!



Incercarile mele pt

Nunta noastra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

nu mi-au pus copci laura...
o sa raman cu un semn frumos de buna purtare...ce sa-i fac, daca pikasi ca babalaul.





Incercarile mele pt

Nunta noastra!

Mergi la inceput