Mamici de septembrie-octombrie 2006 (72)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

GABITZICA- brrrrrrrrrrr nu inteleg cum e sa nu simti, dar totusi sa simti??? Partzuri zici

ALESSIA80 37+
poze
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;29/st/20060925/k/fb69/preg.png[/image]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Nu toata gama, dar am zis sa va recomand cele mai bune dupa parerea mea... si astea sunt si cele mai "cerute". Toata gama lor este extrem de vasta...daca v-ati uitat pe siteul lor, sunt zeci si zeci si zeci de varietati la fiecare specialitate: jeleuri, ciocolate, praline, bomboane de cioco cu jeleu, fructe in cioco, lapte de pasare, biscuiti, caramele, bezele (ei le spun "zefir"), dropsuri, dulciuri pt diabetici... pana si torturi produc. si la fiecare categorie 'jde mii de specialitati . nici la iasi nu le au pe toate

Eloise 34 cu
EU
Virsta bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

Iar ati dat-o in BUCURIIMa mut la cofetarie pina la urma.Dar tot nu gasesc jeleuri in ciocolataAstept sa vina Craciunul sa devorez o punga de pom

POZE

Monica 40 sapt

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Buna fetelor!

Am revenit si noi de la ultimul control de la Cluj.....azi-noapte la 3:30 am ajuns acasa....
Bebe e bine, a mai crescut...sper bucuria mea....dar tot nu cred ca va ajunge la 3900 gr cum a fost Alesio...
Anyway....sanatos sa fie!
Medicul meu din Cluj pleaca maine in Elvetia si a zis ca ar fi vrut sa ma opereze (acum ca a vazut ca e bb mai mare....si am si ajuns deja la termen cu el...)dar nu o face fiindca nu vrea sa ma lase proaspat operata pe mana altora....asa ca voi naste in Arad.
I-am zis ca am contractii si dureri de burta+spate si a spus(asa cum banuiam si eu) ca nu mai e mult....

Nu am apucat sa citesc ce ati scris ieri....stiu doar de Flavia ca nu a nascut ieri ca nu s-a dilatat si ca va naste prin cezariana azi....
Flavia !Bafta multa si sa fie totul bine!!!!

Pupici!


Ioana(37+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
Povestea bazucului
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

quote:
Originally posted by Monique_new

Iar ati dat-o in BUCURIIMa mut la cofetarie pina la urma.Dar tot nu gasesc jeleuri in ciocolataAstept sa vina Craciunul sa devorez o punga de pom

POZE

Monica 40 sapt


Lasa ca daca vrei iti cumpar eu cate ceva de aici si ne intalnim undeva sa ti le dau...

38+ cu Maria Cornelia
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

la toate fetele,

Flavia, bafta si nastere usoara. Azi scapi, asa ca fruntea sus!!!

Fetelor, va rog sa terminati cu "bucuriile" ca tocmai s-a dus tot ce aveam dulce prin casa si tre sa astept acum sa vina tati sa ne faca aprovizionarea. Mi-ati facut pofta de fondante.

Alessia si Ionica, bafta si voua si curaj, caci in curand veti avea bebelusii in brate.

Ralucutza, hai da-ne vestea!!!

putzuruca 36+ cu Andreea-Iuliana

poze cu dragoste






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

buna fetelor!

intru repejor, ca nu pot sa stau mult la calc! n-am citit, doar am rasfoit un pic! am vazut ca parca alessia urmeaza joi la cezariana si flavia azi! mult succes va doresc si operatii usoare si recuperari rapide!

gripo, am vazut ca n-ai nascut! n-am apucat nici sa te felicit de ziua ta! asa ca LA MULTI ANI, SI NASTERE USOARA ATUNCI CAND VA VREA BB SA VINA!

si acum vestea: joi, la 6.30 sunt la spital!la 8 cel tarziu intru in operatie! s-a hotarat in sfarsit dr, dupa ce mi-a controlat bazinul (nashpa senzatie) care, culmea, e prea mic si bb n-ar putea sa iasa, sau ar iesi ffff greu! cumulat cu tensiunea...cezariana it is!

va pup si nu stiu cand mai reusesc sa intru. acum sunt cu analize...etc! poate mai intru si maine un pic!



raluca 38+
cu alexia-maria
pozishoare
...vinealexutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

RALU- se pare ca joi va fi o zi mare

ALESSIA80 37+
poze
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;29/st/20060925/k/fb69/preg.png[/image]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns putzuruca spune:

Ralucutza, bafta si tie, refacere rapida si bebelina sanatoasa.

Intr-adevar, joi va fi o zi mare, se inmultesc bebelusii.

putzuruca 36+ cu Andreea-Iuliana

poze cu dragoste






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CamiSol spune:

gravidute si mamici si bebici...
Am reusit sa citesc ce s-a scris de aseara si iar m-ati innebunit cu bucuriile voastre, asa ca uite-ma imbracata, gata de plecare, gravida in 9 luni dupa bucurii prin oras. Sper sa gasesc ca de nu va mananc . Stiu sigur ca sunt pt ca au venit si la mine la magazin distribuitori de bucurii acum vreo juma' de an dar nu m-au interesat pt ca nu vand vrac...asa ca tre sa gasesc in orasul asta mare...

Flavia, bafta si nastere usoara!
Ralu si Alessia joi o sa fie o zi mare !

Acum am plecat dupa bucurii ! va pup si vorbim dupa!

Cami 36+ cu Luca-Ionut
Pozici cu burticutza
Inca putin pana la

Mergi la inceput