Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (79)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Concluzie: Dordia nu poate miercuri, eu nu pot joi. Prietena Dordiei vine sigur pe cand pt mesteri n-as baga mana in foc. Asa ca puneti-o joi.

Va pup. Ies in parc sa o adorm pe Nati cu plimbatul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hildegard spune:

Buna dimineata,

haideti la cafeluta cu minecine vine?

Imi pare rau ca nu va iese nici cum intalnirea.
Fiecare cum poate?
Si eu as fi vrut sa fiu alaturi de voi la barfe

Steff azi dimineata mi-a dat desteptarea la 5 si a ras 120 ml apoi la 8 a mai ras 100 ml. Noaptea a mai subt

PRAJITURI

Veronica si Stefan Peter (07.11.2005)
Poze la 10 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Neata!!!

Bai eu n-am vrut sa va suparati, doar ca ma oftic al naibii de tare ca de fiecare data umplem pagini intregi cand, cum, unde sa iesim, si apoi se duce dracu' totul. Io vreau sa va vad pe TOATE, ca mi-e dor de voi, deci haideti sa facem in asa fel incat sa fim toate acolo, eventual mai schimbam ziua, parcul, etc.
Uite ma gandeam ca daca punem in Tineretului ptr joi, poate vine si LAVI macar o fuga ca e aproape. Si cred ca mai sunt fete care pot ajunge acolo..

Madutza cuscra mai ramane problema cu tine, dar nu e chiar asa de departe, intr-adevar mai departe decat Botanica, dar mai aproape decat IOR. Deci eu sper sa veniti, ca vreau musai sa va vad.

Ii da careva mesaj si DIENUTZEI, parca zicea mai demult ca vrea sa vina la intalneli, dar vad ca n-a mai intrat de mult.???

Eu mai vb azi si cu ANK si BB si ADDYA, si cred ca vor veni. Daca e joi, ca Anca are examen miercuri, mi a spus aseara.

Deci haideti sa supunem la vot obiectiv : JOI, ORA 11, TINERETULUI???????????? - eu sunt PENTRU


Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 8 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Hilde eu as bea cafea cu tine dar...nu beau cafea asa ca ...o cioc calda am langa mine!

Mada daca ramane joi vin sigur oriunde e metrou!!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Lavi dar nu le potzi spune de la obraz sa vina la o anumita ora sau...sa vina vineri??? Doar tu ii platesti pe ei nu???

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

INTALNIRE JOI, 7 SEPTEMBRIE, ORA 11, PARCUL TINERETULUI

LISTA:
1. EU
2. MAMA DI TUTTI - MACAR PUTIN, CHIAR DACA VIN MESTERII, CACI PARCUL ESTE LA 20 M DE BLOCUL EI:)
3. DORDIA
4. MADAU
5. MADUTZA10
6. NOKI LARA

NU FACEM PICNIC DE ADULTI, DAR FACEM CONCURSURI. NU UITATI SA ADUCETI DE-ACASA (SAU DE LA MAGAZIN:)) CATE UN PREMIU DE BEBELUSI, UN OBIECT, CEVA.
EU N-AM IMPRIMANTA ACASA. SE OFERA CINEVA SA REDACTEZE CATEVA DIPLOME DE BEBELUSI?

O SA REVIN CU MESAJUL DE CATEVA ORI PE ZI, SA-L VADA TOATA LUMEA. ASTEMPAM SI ALTE INSCRIERI.

mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita
"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Meatza! Hai ca aizi sunt mai cu inima la loc...

Madau, intrutotul deacord cu tine. Lavi, la fel - mesterii sunt niste nepunctuali, deci nu te poti baza pe ei.

Votez si io PRO INTALNEALA JOI, ORA 11, TINERETULUI.

Lavi - teoretic nici Sarah nu va vrea sa stea doar pe paurica, osa-i iau pantofiori si o s-o pun si la misunat in picioare, dar nu poate faca asta a la along. paturica e si de odihna si vorba lui Anda, de concursuri, care fuge mai repede dupa jucarie.

Anda77- noi luam musai la noi arsenalul de plaja: galetusa, lopatica, grebla; galeata o s-o umplu cu mai multe jucarii, asa ca sa aiba de lucru si sa nu se plictiseasca.

Dordia- stai linistita ca nu se supara nimeni. Problema coielii e destul de normala as zice, pentru ca e firect ca oamenii sa-si faca si alte planuri de cat intalneli pe forum. E greu de crezut ca poti potrivi de o asemenea arta o intalnre incat sa vina tot poporul. De fapt TOT poporul de pe forum nu va veni sigur NEVER_EVER, dar macar majoritatea covarsitoare.

BIC- ma regasesc total in postarea ta. de fapt, ce sa zic, ca stii ca ale noastre mandre is surori.La noi intervalul de necesiate de somnic e chiar de 2 ore, 2.5 ore. Numai dupa-amiaza rezista mai mult, de pe la 17-18 pana dupa baitza, la 22, dar mai greu simai cu maraieli. Insa daca "are treaba" de ex, suntem la mare si e la nisip sau la acvarium, de care e fascinata, uita de somnic si nu face nani ciar si 5-6 ore. Apoi cade ata. Dar sa stii ca la fel fac si io. Intrebare totusi: cand ziceai ca se freca la okisori pe la 5 PM dar erati in oras, nu puteai cumva-cumva s-o adormi? Apoi era odihnita si o culcai ceva mai tarziu? Sau ai ora de somnic final batuta in cuie? Ca la noi asa e: baitza la 21.20 fix ma rog, +/- 10 minute si apoi nani de la 21.45-22 maxim.



Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 si www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2
Varsta Sarah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Fetele ,vin si eu ,acu' fie ce-o fi ,o urla tot drumu dar tre sa ajungem pina la urma ,vreau sa-mi ziceti unde in Tineretului ,eu vin de la Unirii ,pe unde intru in parc ,sper ca nu pe la Brincoveanu ...

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA

POZE SEPTEMBRIE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Catutza- Piciul gasesti in urmatoarele locatii:
- City Mall - metroul Eroii Revolutiei
- Mihai Bravu - in jurul Vatrei Luminoase
- Nicolae Tiulescu - catre gara
- Blv Militari - pe la Cora
Ai de unde sa alegi...

Mara- de ieri tot vroiam sa-ti zic ca-ti multumesc pentru raspunsul privitor la dintzi. Mi-a mai venit inima la loc.

Ripley- ca ma bucur ca ti-a mai trecut spatele. Cu caputul ud e la fel si la noi, Dupa baitza e cel mai rau, ca transpira mult. Dar io-i pun o caciulitza de bumbacel subtire cat timp ii dau bibele, care absoarbe bine de tot umezeala. Apoi cand termina bibele si o pun in patutz ii dau jos caciuliza. tote uda, dar macar nu se uda si mai rau in contact cu pielea mea. Ca io-i dau laptele cu caputzul ei la mine pe pcior si s-ar uda si mai rau. La ea in camera e racorel ca io-i tin geamul intredeschis, dar io zic ca e ok. Nu a racit niciodata, cred ca e calita deja. Apoi seara cand merg la ea s-o verific, ianinte de a ma culca io - deci cam peste 2 ore - nu mai e uda. Mai patim asa si la pranz, de fapt pateam, cand eramai cald, dar in ultima vreme nu prea. Io zic sa nu te stresezi, ca-i normal. ba cand era mica transpira raaaaaaau de tot si citisem ca e semn de rahitism. L-am intrebat pe doctor si a zis ca faptul ca transira doar la papa e normal si fara probleme.

Hai ca mi s-a trezit bondarul habauc, asa ca merg la furajare si dez-kakare.

Poze cu Sarah si mami
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 si www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2
Varsta Sarah

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

fetele eu ma duc sa ma intalmesc cu Madau si cu Ank asa ca...daca se mai schimba ceva o sa aflu cand ma intorc. Va pup si Joi vin suta in mie!!!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput