Mamici de sept-oct 2006 (71)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

:(( atunci ma duc sa ma inghesui in pantofii care acum ma strang. Poate se micsoreaza la loc laboantza...

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Notquiseto, in sfarsit am si eu pereche......la pantofi. Eu mi-as lua cate o pereche de pantofi in fiecare zi.....visez sa am un dulap imens numai cu pantofi doar ca la mine se combina cu o slabiciune pentru dresuri (cred ca am vreo 20 de perechi in conditiile in care de 6 luni nu mai port ca de altfel depaseam 50 ) spre disperarea lu' tati.

Ralu, Lexi sa veniti cu vesti bune maine de la doctor. Multam de incurajari...si eu sper sa nu fie serios cu mutarea asta.



36+ cu bb Katia

Pozici cu noi


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Katiaaaaaa, my soulmate :) Pai sigur ca trebuie si dresuri pt pantofi, insa nu sunt chiar asa disperata dupa ciorapi, ca oricum ii port o singura data, dupa care ii agat eu in ceva.. Am gasit insa niste ciorapi d-aia adevaratii de prin anii 50, cu dunga la spate, in dulapul cuiva :D Erau noi-nouti, in tzipla. Ma uit la ei ca la niste minuni, inca nu am apucat sa ii port, ca am ramas gravida si...asta e. Urmatoarele damblale dupa pantofi sunt: lenjeria intimma, gentile, parfumurile, rujurile si...pixuri si stilouri :))
Inainte sa raman gravida purtam lenjerie din dantela si pe sub trening ( vorba vine)..acuma stau in boxerii lu' barbata-meu, ca in chilotzii mei nu prea mai incap.

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexandra_25 spune:

Alessia...iti multumesc pentru raspuns....am vazut pozicile tale si esti o gravidutza cu bebita foarte frumoasa....nu te-ai gandit la un nume pentru baietelul tau?........si mersi inca odata.......
katia ...iti multumesc si tie pentru incurajari....asta ma uimeste pe mine ca eu ma simt foarte bine si nu am nici macar un semn ca as fi bolnava......si la o asa infectie(dupa nr.de leucocite) ar trebui sa nu ma pot ridica din pat....mi-as dorii sa fiu mai optimista...maine merg la medic sper sa nu fie speriat de analize....

alexandra 29 + cu
poze

"Exista doar un singur colt din univers pe care poti fi sigura ca il poti imbunatatii, si acela este tu insati."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

ALEXANDRA_25-nu ai de ce sa-mi multumesti! Eu ti-am spus doar ce am patit eu; imi amintesc ca eram panicata rau si nu vreau sa treci si tu prin asta, mai ales ca e normal. Eu iti multumesc pt complimente, esti o draguta!

KATIA,NOT- v-am gasit!!!!!!!!!!!!!!! LA mine e o prb daca-mi ramane piciorul asa. Eu port 35-cinderella ce mai- si mi-am facut aproape toate sandalele mele si pantofii la Mihai Albu, ca nu-mi vine calapodul lui de 35! Daca trebuie sa-mi schimb colectia, intru in faliment

ALESSIA80 36+
poze
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;29/st/20060925/k/fb69/preg.png[/image]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns notquiteso spune:

Eu nu-s chiar cinderella, ca port 37- 37,5 dar si mie mi-e greu sa imi gasesc pantofi care sa imi vina bine, si sa fie si frumosi, ca la noi in romanica nu se gasesc jumatati de numere decat la albu :)) sau prin magazinele italienesti. Oricum, daca Doamne-fereste trebuie sa inlocuiesc incaltarile...:(( nici nu vreau sa ma gandesc!

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Not, la capitolul pixuri si stilouri si, in general, birotica, ma iau de mana cu tine. Sunt absolut innebunita dupa tot ce inseamna penare, gume de sters, pixuri, stilouri, creioane, carioci, markere, etc. Am o colectie intreaga de pixuri fosforescente, care scriu cu mai multe culori odata, sau cu mina cu pasta metalizata, carioci cu lipici sclipitor, etc. Cred ca atunci cand o sa poata sa tina fii-mea un creion in mana o sa-i fac o adevarata zestre de creioane, pixuri si carioci

38+ cu Maria Cornelia
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Ei, eu nu ma rasfat chiar asa cu pantofi la comanda desi atunci cand caut nu gasesc niciodata ceva care sa ma satisfaca. De obicei dau de chestii mishto din intamplare.

Notquiseto, ce mishto sunt ciorapii aia cu cusatura sau model la spate...mi se par cei mai sexi si chic. Eu gasisem un model la Gatta, au super ciorapi

36+ cu bb Katia

Pozici cu noi


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alessia80 spune:

Daca as gasi si eu calapod 35 care sa mi se potriveasca...ce bine ar fi! Bine macar ca de 3 ani de cand tot imi fac imi face si discount

ALESSIA80 36+
poze
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;20716;29/st/20060925/k/fb69/preg.png[/image]

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katia spune:

Chiar Alessia, esti multumita de calpodul pantofilor de la Albu? Mie mi-a zis cineva ca sunt naspa pantofii din acest punct de vedere, adica obosesc piciorul rau. Costa mult? Eu am piciorul intre 36 si 37 si de multe ori 36 mi-e mic si 37 mare de aia te intreb....poate incep sa ma rasfat......desi cred ca mi-am ales prost momentul.

36+ cu bb Katia

Pozici cu noi


Numai acela poate construi castele de nisip pe malul marii, care crede ca valurile pot fi imblanzite

Mergi la inceput