Miresele anului 2006 (67)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cri. spune:

Moko felicitari si Casa de Piatra!!! Azi urmez si eu Poate ati observat la ce ora am scris mesajul N-am somn!!! Sunt treaza de la 5 si nici vorba sa ma mai ia somnu'...

Ginutza, daca vrei iti spun eu un magazin cu materiale multe si ieftine....acolo am gasit niste materiale si niste culori aproape imposibile Se cheama Shiral si e aproape de Armeneasca.

Whish me good luck

Don't worry, be happy!
Nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Neata fetelor! Cri. Ne gandim azi la tine, lasa emotiile la o parte, zi un Da hotarat, si ai sa vezi ce repede se termina! Maine este cu adevarat ziua cea mare!
Nana, multumesc mult!

Creta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clau77 spune:

Buna dimineatza!
Credeam ca sunt prima care m-am trezit.Adevarul este ca n-am prea dormit. M-a chinuit o masea toata noaptea. Se pare ca nu scap fara operatie.
Cri ai sa vezi ca totul o sa fie bine. Parca s-a mai incalzit afara. Cel putin nu mai e asa innorat ca ieri.
Moko felicitari. Casa de piatra!Ti-a venit foarte bine rochitza de civila.
Pepenash eu cand am preschimbat permisul tipa de la ghiseu a zis ca daca a trecut un an de la obtinerea permisului trebuie sa fac analizele medicale.
O zi buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

'Neatza!
Cri, sa spui un Da hotarat azi!


Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

Cri, bafta multa azi si sa spui cu putere DA!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns balkina spune:

Urez Casa de Piatra tuturor mireseleor de weee asta! Speram sa fie frumos maine, ca azi....
Dar eu sunt convinsa ca va fi! Cine vrea o cafeluta? Eu sunt la ea deja!

Cred ca o sa innebunim aici pe forum pana vine Krelia din honeymoon cu poze. Off, de-abia astept.

Cu intarziere raspund si eu la ideea lui Radu: sunt de acord! Name the day!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

quote:
Originally posted by pepenash
In legatura cu preschimbarea actelor, pentru permisul de conducere este nevoie din nou de analize medicale? Pe site asa scrie dar, deh, nu cred pana nu vad cu mana mea

Pepenash over and out!



...da e nevoie, din pacate...nici eu nu am inteles de ce ca doar al meu nu era expirat si puteam sa-l folosesc in continuare dar schimbandu-mi numele...a trebuit sa fac toate analizele inca o data!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila

Wedding Day
Honeymoon


Just Married

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:



Cum adica sa "iradieze" biata Moko???? Ca doar nu-i centrala nucleara....

Si matalutza, draga Pepe, eu intzelesei ca esti Toma necredinciosul dar explica-mi si mie cum faci ca sa vezi cu mana ???
Asta da capacitate paranormala...

Hai va pup , va urez o zi buna,... si va multzumesc ca m-ati facut sa rad de dimineatza...



Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anduril spune:

Bunaaaaaa dimineataaaa... Nu ca as avea atata energie, ca n-am.
Felicitari fetelor care au spus DA-ul semnificativ, mult noroc pentru weekend!
Am reusit in sfarsit si eu sa fac un mic album cu poze de la civila. Si aseara am reusit sa fac proba de machiaj. Mie mi se pare ca a iesit extraordinar (dar ar fi trebuit sa am poze cu "inainte" si "dupa", altfel nu-mi puteti intelege entuziasmul...).
Am pus si niste poze cu diverse pentru nunta, unde puteti vedea opera de arta. Baiatul asta e un magician !


*Imagination is more important than knowledge*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elara spune:

Aaaaa era sa uit:
Danye, super poze... Esti o frumoasa!

Moko, ai foSt o scumpica... se observa, rochitza e ff frumoasa si deosebita si desi pozele lasa mult ed dorit..noi iti stim oricum mutrisoara dragalasa asa ca sunt convinsa ca ai fost superba...asa cum sigur vei fi si maine.

Nunta noastra: 29 iulie 2006
cumparaturi pentru nunta

"Ataseaza-te de cei care te pot face mai bun, primeste pe cei pe care, la randul tau, ii poti face mai buni."
Seneca

Mergi la inceput