Miresele anului 2006 (67)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

Danye foarte frumoase poze!!!
Felicitari si inca o data CASA DE PIATRA!!!
Ai aratat super in rochita de la civila...

eu
poze nunta

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

gata, s-a terminat si cu cununia civila!!inafara de functionarele de la primarie, totul a fost tare frumos!! niciun pic de emotii, minunat!! am pus cateva poze, facute pe aparatul nostru....si am fugit!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alynutza spune:

moko, felicitari, casa de piatra, sa fiti fericiti si sa va iubiti toata viata! Ai avut o rochita frumoasa, foarte interesanta. Si vad ca ati avut si putin soare, foarte bine.

Nunta noastra de vis

www.youtube.com/watch?v=A0TRU7LWAb0" target="_blank">Videoclip nunta 1

www.youtube.com/watch?v=ymnOMBTa_RA" target="_blank">Videoclip nunta 2

Luna de miere

Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget.

Recently become Mrs. Perfect

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Danye, Moko felicitari si Casa de Piatra!!!
Ati fost tare frumoase si deosebite.

Moamaaaaaa cate pupaturi tre sa-i dau Kreliei.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Danye, Moko felicitari si Casa de Piatra!!!
...distractie placuta maine Moko!

Giode la mine du-i doamnei doar un pupic mic...atata cat sa nu fie greu in bagaje...va pup si pe voi, normal, pe Marco in special care cred ca creste vazand cu ochii!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!


www.youtube.com/watch?v=pLKkGs41RAA" target="_blank">Wedding-videoclip
Wedding picture!
Starea civila

Wedding Day
Honeymoon


Just Married

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns M&M spune:

MOKO felicitari!!!! CASA DE PIATRA si o nunta ca de basm ;sa radiezi de fericire!!!!

eu
poze nunta

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pepenash spune:

Moko, sa fie intr-un ceas bun! Mult noroc si fericire
Ideea lui Radu este tentanta si cred ca ma bag si eu, cu atat mai mult cu cat, din cauza ploii torentiale, noi am fost nevoiti sa renuntam la sedinta foto din natura. Dar trebuie aleasa o zi cat mai curand ca deja a venit frigul si, daca va continua asa, eu nu ma vad dardaind de frig in rochia de mireasa. Asta a fost motivul pentru care am ales sa facem nunta in toiul verii!

In legatura cu preschimbarea actelor, pentru permisul de conducere este nevoie din nou de analize medicale? Pe site asa scrie dar, deh, nu cred pana nu vad cu mana mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns moko spune:

multzumesc mult de tot!
de soare am avut parte din plin... vremea a fost perfecta... soare cald si putin vanticel, cat sa nu transpiram!!
acum imi astept prietenii, pentru o prima petrecere organizata ca oameni casatoriti!!
va pup pe toate si va multzumesc inca odata pentru urari!!

nimic nu esueaza in aceeasi masura precum succesul.(G.K. Chesterton)
au mai ramas...
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

Moko, sa va fie de bine si casa de Piatra! Petrecere frumoasa! Asteptam cu mare interes ziua de sambata!Si pozele pe care o sa ni le arati dupa!

Danye, ati fost superbi amandoi!!! Tinuta ta de la civila a fost dementiala, iar mireasa ai fost....ca o papusa! Sa fiti fericiti mereu fericiti ca in acea zi, ca toate pozele par sa radieze! Superb!

Mai, si ca tot am ajuns la poze. Am vrut sa zic de cand le-am vazut dar nush'cum am uitat.NanaMotoc, ai niste poze absolut superbe! fara comentarii. Eu mi-s foarte mandra de pozele mele si normal ca mi se par cele mai frumoase poze de nunta ever, ca doar aparem noi in ele, dar cand am vazut pozele tale, a trebuit sa recunosc sincer ca sunt de vis!

Creta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by dyadya

Mai, si ca tot am ajuns la poze. Am vrut sa zic de cand le-am vazut dar nush'cum am uitat.NanaMotoc, ai niste poze absolut superbe! fara comentarii. Eu mi-s foarte mandra de pozele mele si normal ca mi se par cele mai frumoase poze de nunta ever, ca doar aparem noi in ele, dar cand am vazut pozele tale, a trebuit sa recunosc sincer ca sunt de vis!

Creta




Multumesc mult! Si mie imi plac la nebunie si imi pusesem atatea sperante in ele, asa ca nu m-au dezamagit. Spun asta pentru ca tot citesc pe aici ca acasa vremea e urata si miresicile au o mare problema cu sedinta foto. Inteleg foarte bine pentru ca asta era si obsesia mea: SA NU PLOUA! Si am avut mare noroc.

Tu Dyadya, ai fost o miresica tare dulcica. De cate ori citesc mesajele tale aici la miresici, parca iti si vad fata zambitoare si fericita din poze. Casa de piatra iti urez si numai bine!

Moko, Danye, ati fost superbe amandoua. Casa de piatra si numai bine!


Cu mult drag, Nana.
Fotografii nunta!


"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput