mamici de sept-oct 2006 (68)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mini_me spune:

Oanacn felicitari! Bb Lisa Maria bine ai venit!!!!!

Uite ca vin si fetitele!!!

mini_me 34+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mini_me spune:

Inni de cateva zile ma tin sa iti spun: am luat nr tau de telefon din notepad. Cand voi naste iti trimit un mesaj sa va dau de stire pentru ca sotul meu nu vorbeste romana si nu o sa intre pe forum.

mini_me 34+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns itzy-bitzy spune:

Am uitat sa va arat niste poze facute saptamana asta la serviciu. Asta ca sa vedeti de ce vreau eu sa ma mai duc macar inca o saptamana, adica pana in sapt 38... decat sa stau acasa singura...ca am niste colege ff dragute POZE HAIOASE



Itzy-Bitzy
36+ cu Ana-Maria

POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

quote:
Originally posted by mini_me

Inni de cateva zile ma tin sa iti spun: am luat nr tau de telefon din notepad. Cand voi naste iti trimit un mesaj sa va dau de stire pentru ca sotul meu nu vorbeste romana si nu o sa intre pe forum.

mini_me 34+
poze


OK Mini ...astept...dar nu prea devreme. Sa se mai dolofaneze cocutza.

Poze

Inni 38+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mini_me spune:

Inni eu nu vreau sa nasc cel putin pana la sfarsitul lui septembrie. Mama vine abia pe 27, iar la scoala nu imi vad capul de treaba (pe 2 septembrie incepe anul scolar). Trebuie sa las totul pregatit pentru perioada cat voi sta eu acasa (1 luna ). Un alt motiv ar fi ca inca sper ca asta mica vine pe 7 octombrie (7 ca mine si ca taica-su- noi suntem luni diferite, dar pe 7 amandoi). Speram sa fim pe 7 amantrei
Am luat nr. tau pentru ca de aici eu pot trimite mesaje numai pe Orange.

mini_me 34+
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

In leg cu acei nasi bagaciosi : eu le-as spune nu intr-un mod urat, ca sa nu se strice relatia, ci calm. Le-as asculta propunerile pana la capat apoi as spune "noi vrem sa facem in felul urmator"...si la tot ce nu mi-ar conveni asa as proceda.
"nu vrem sa facem nunta la botez, vrem ceva restrans...noi asa ne-am gandit"....si chiar daca simtiti ca nu le convine..lasati-i in pace. E copilul vostru si tr sa fie totul cum simtiti voi de cuviinta. Daca cedati si faceti ca ei...sigur se va ivi o situatie in viitor cand vor gasi din ce sa se supere.


Poze

Inni 38+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Mini iti doresc sa ti se indeplineasca dorinta cu "7".
Raluca....ce tragico-comica situatia cu ambalajele de pizza...
Eloise..ziceai ca mergi vineri la doctor...n-ai intrebat de omeprazol ?


Poze

Inni 38+ cu ....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Oana, felicitari, sa va traiasca Lisa-Maria si bine ati venit acasa!

Fetelor, incep sa vina fetitele!

Alina (38+) & Dragos (11.04.2002) pozici 1, pozici 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Lisa Maria bine ai venit printre noi sa fii sanatoasa si sa-i faci pe parintii tai mereu fericiti.Mamicii multa sanatate si laptic din plin.
Am pus pozicile de la nunta.
Itzi ase e nici eu nu prea am mancat de afara,numai de la noi de la rest si ce mi-a gatit Ani,dar azi ne-a prins foamea pe afara si am zis hai ca n-o fii foc si a fost.Cam bine la voi acolo la servici,treaba multa ce faceti....!

Io35+Matteo

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/angelsro2002/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susa spune:

Lisa-Maria bine ai venit pe lume multa sanatate si fericire alaturi de parintii tai...
Am inteles ca sunt niste chilotei de unica folosinta dar se gasesc doar la mothercare care nu este in Brasov....am vazut niste pampers pt adulti si ma intrebam aia nu or fi buni pentru dupa nastere? va pup

Silvia36+ cu Lukas-Daniel
POZE

Mergi la inceput