Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (86)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Pe unde sunteti papusilor?
De gatit am gatit si eu supa de conopida,pe care am facut-o pentru prima data si a iesit bunuca. pe deseara papam pizza ca acum am terminat-o de facut. Pe maine avem in meniu supica de pui cu taiatei si ficatel de pui cu cartofi piure,ceva dulce ,plecam la mama ca a facut prajitura


ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

La noi ploua si e f urat si nu pot sa-l scot pe bebe afara. E agitat ca sta in casa si tot zice mama, ma-mam.Am concluzionat cu Jean ca zice asa si de plictiseala, e un cuvant nousi acum il tot repeta...Am fost cu el la cumparaturi, noi mai tot achizitionam cate ceva ca sunt"reduceri" si eram intr-un magazin cand mi s-a pus Alain pe un plans...cand ma uit la el, rodea la marginea vestei de pe el si ii dadea sangele din gingie...arata ca un boxer ce tocmai a incasat-o , mi-a fost mila de el saracutul, cred ca il doare cam tare, doi dinti sunt iesiti deja si inca mai are o gingie umflata, lui i-au iesit in aproximativ acelasi timp toti cei 4 dintisori de sus.
Cam liniste pe aici, se vede ca e sambata....eu am incercat sa-l adorm pe Alain timp de o ora de m-a luat pe mine somnul...acum se joaca cu tati iar eu cred ca dau o fuga sa fac ceva papica...de, nu-i toata lumea la regim ca mine.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Silvi culmea e ca pufuletii ii mananca. Nu ma mai stresez, dintii sunt de vina, cred ca va iesii caninul de sus din stanga. Nu ma prea lasa sa ma uit in gura lui, tot asa pe bucati si nu vad prea bine.
Sper sa va placa in Grecia, hai ca mai aveti putin.
Pe Alain il lasi la ai tai?
Ali eu tocmai am copt niste vinete. astept sa se raceasca si ma pun pe curatat.

Am pus poze cu Marco la semnatura.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea, poze Marco, filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Bai gagicilor, acum pe bune ca de cand am anuntat ca rod mere si rabdari prajite.... vad tot felul de meniuri postate...
Fetelor, sa va fie de bine, bag si eu o pizza cand termin, a incercat azi Jean sa ma corupa dar nu i-a mers....am ambitz`

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

da Giova, pe Alain il las la ai mei, sunt putin stresata ca au fost plecati la mare si sper sa-i mai recunoasca ....o sa-l ducem saptamana viitoare mircuri cred, stam cu el pana joi sa se acomodeze si ne intoarcem sa facem bagaje, o sa fie cam mare nebunie saptamana viitoare. I-am vazut pozele lui Marco, Doame ce dragut e, are niste ochisori albastii superbi, vad ca se ridica si el daca are de ce se agatza. Cele din parc sunt superbe,

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Mai fetelor si la noi a plouat azi toata ziua ,acum parca se deschide dar e frig afara.Nu am iesit nici noi azi afara dar maine nu ratam ocaziaplecam pe ospat
Iarina mea incepe sa cam stranute si mi tare frica sa nu raceasca , ca ma tau toata.

la mamici si bebici frumosi.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Giova spor la treaba...dar pui pe iarna sau numai de mancat acuma?Poate esti harnicuta si pui pe iarna.Eu inca nu m-am pus inca la pus pe iarna serios.(are mama ca soacra mea)
Monica si noi tot asa mancam aiurea nu avem un program, dar sanatosi sa fim si poate ca seamana cu noi si Iarina.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Giova am vazut pozicile cu Marco e super frumusel si intr-adevar are niste ochi super.Iar cu rosu e bestial ii sta foarte bine.

ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Se pare ca numai eu bantui pe aicisi asa ca plec in pat langa sotul.
Slaba miscare la capitolul 86.
Revin eu mai tarziu daca mai e cineva pe aici.


ali
poze IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete Iarina
IARINA la 6 luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns silvi_2005 spune:

Fetelor, uitati-va la ceva funny, pe mine chiar m-a distrat, sunt mai multe amuzante dar asta e chiar tare...http://www.diseara.ro/ro/fun/poza-zilei/poza-zilei-2006-08-22.html?top=3
Si eu am fost fumatoare, de cand cu sarcina am renuntat...

poze

Mergi la inceput