Miresele anului 2005 (30)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Neata.
Fetelor, trebuie sa mai asteptati cu galeria...
Am fost ieri la doctorita si dupa un control amanuntit mi-a zis ca numai o minune poate face ca bebe sa se nasca pana pe 14. Am colul lung, inchis si dur iar bebe e foarte sus. Doctorita mi-a zis nu doar ca nu nasc pana pe 15 ci ca ea crede ca am toate sansele sa apuc 20 septembrie cu burtica...

38+ cu Maria Cornelia
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

Buna fetele...

eu sunt noua pe aici..sunt incadrata si la aspirante de,
dar am vazut si Miresele anului 2005..si am zis sa ma prezint si eu aici.
Am facut nunta anul trecut pe 3 septembrie, deci duminica trecuta am implinit un anisor.
Imediat ce am voie sa fac album aici pe site, o sa pun si eu poze de la nunta.
La un anisor implinit, am refacut traseul de la nunta, cu orele exacte...am mers la starea civila, la biserica, in gradina unde am facut pozele, la restaurant...peste tot si peste tot am facut poze.
Iar seara sotul meu mi-a facut o surpriza..m-a dus la o cina romantica ...a fost o zi superba, dar cu toate astea, tot ziua nuntii a fost mai frumoasa...mai vreau o data, a fost asa de frumos.

In rest, deocamdata cam atat...o sa va rog sa ma asezati si pe mine in listuta aia, daca sunteti dragute...sa fiu si eu in randul vostru..

V-am pupat si mai vb pe aici.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:


Fetelor..nu s-a ales nimik de "surpriza" mea..Ma bazez pe Nusha sa "spele rusinea"..Deci..Nusha?!
AoleuAlexandra dc nasti pe 14-15 Septembrie o ia astia pe Maria direct la scoala!!Mai bine sa mai stea putzin la caldurica..sa treaca "pericolul"
Rox bine ai venit!De-abia astept pozele!!
Ioana ce face puiutzul?!Pupicei
Hmm..Olguttza cred ca vacantza de iarna e numai buna de..scos parleli Pfuuuu..ma facusi sa visez cu okii deschishi

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:

buna zozela.

am incercat sa ma uit la pozele tale..pe linkul ala pe webshots, dar nu se vede nimik.

zi-mi si mie cum l-ai pus acolo...ca am si eu poze pe webshots de la nunta...si eventual pun linkul pana reusesc sa fac album aici pe forum..

si daca tot scrie la inceputul subiectului asta MIRESELE 2006 - PROECTE 2006, proiectele mele pe 2006 este sa ne luam un apart, sa nu mai stam cu ai mei...si sa facem un

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Va salut si eu, fetelor! Alex, abia astept sa nasti, poate-poate imi dai si mie curaj sa ma apuc de facut BB. Olguttza, nushulica, zozela si celelalte fete care isi doresc copilasi, bafta multa!

Am si eu acelasi proiect...dar mi-e teama. Totusi sper ca pana la Revelion sa am si eu vestea cea mare

Ioana

Pentru BARBYE - una dintre noi. Trebuie sa ajuti!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

zozela nu stiu daca eu voi fi cea care o sa "spal rusinea" deocamdata nu indraznesc sa fac nici un test mai stau si nici nu zic niksa nu ma fac de ras pe urma
tu sa inteleg ca o iei de la capat?bafta multa si prestatie cu succes

rox bun venit in clubul nostru fa-ti album pe www.yahoo.com intri la photos si dai acolo nick-ul si parola ta de mess create new album bagi pozele si sa il setezi pe public

va pup pe toate

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

quote:
Originally posted by zozela
Olguttza cred ca vacantza de iarna e numai buna de..scos parleli Pfuuuu..ma facusi sa visez cu okii deschishi


Io-s destul de...friguroasa!

Alexandra, io tin pumnii in continuare! Daca bebe shade bine acolo, n-are rost sa-ti faci probleme, plus ca, din cate stiu, fetele-s mai lenese (la aspectu asta! ).

Ioana, si io tot pana la Revelion am termenu limita!

Rox_dox, join the club! Cu pozele, poti pune direct direct link-ul de pe webshots (profil personal->semnatura) - asta dupa ce, in prealabil, albumul e setat pe "public" -, dar, ca sa nu latesti pagina, poti tasta formula (fara spatii intre caractere): [ u r l = " link " ]Titlu album [/ u r l ]. Daca n-ai inteles, da "reply with quote" la mesajul meu si vezi acolo cum se face.

Zi buna la gagici si la mamici (apropo, ce-o mai face Ioana si bebe Vladimir?!)!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Buna fetelor,
desi ieri m-am simtit tare rau, inca n-am nascut De fapt nici nu sunt convinsa ca durerile de ieri au fost contractii, pentru ca nu semanau deloc cu ceea ce descriu fetele pe forum. In fine, cand o fi sa vina bebe, e binevenita!
Cu Ioana am vorbit ieri la telefon,e bine doar ca nu are timp de nimic. Mi-a spus ca pana si spalatul pe cap e un lux, ca abia are timp sa mearga la toaleta. A fost bolnavioara din pacate si o zi nu a mai putut sa-l alapteze pe bebe iar acum bebe nu mai vrea laptic de la ea, deci trebuie sa-l intarce. Mi-a spus ca bebe are deja 6 kg, deci e flacau in toata regula. Maine-poimaine o vedem soacra mare!
Nusha, zoze, Olguttza, de la mine si bebe.
rox_dox, bun venit printre noi!

39 cu Maria Cornelia
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

si noi pe bb cornelia

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rox_dox spune:


Multumesc fetelor pt sfaturi.

O sa incerc sa pun linkul de webshots deocamdata aici, sa vedem daca merge.
O sa fac si un album pe yahoo in curand cu mai multe poze.
Incerc sa bag si pozele pe care le-am facut acum la aniversarea unui anisor de la casatorie..cand am refacut traseul de la nunta.

anangel lexi, inteleg ca mai ai putin si nasti...iti doresc sa fie o nastere usoara si sa te bucuri de minunea ta cea mica.
Apropo, stii deja ce e? fetita sau baietel?

Pupici!


Pozele noastre de la nunta:
[url="http://community.webshots.com/user/rikkko100[/url]

sper sa mearga si sper sa va placa...spuneti-mi daca nu merge

Mergi la inceput