Miresele anului 2005 (30)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

roxygeo ce surpriza sa dea Dzeu sa ai o sarcina usoara si sa-ti fie bine si sa ai un bb sanatos

ps : ce m-am emotionat

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florentina G spune:

Salutare!

Vai ce de vesti bune pe la noi!

Dar nici eu nu ma las mai prejos si vin sa ingros lista gravidutelor! In decembrie voi fi mamica din nou, de baietel se pare!

Lexi, mai ai un pic... parca mai ieri te plangeai ca nu vine bebe si ia uite acum!

Nushulica, ai fost o nasa super, mi-a placut mult rochia ta!

Roxygeo, felicitari pentru bebic! Sarcina usoara si un bebe sanatos!



Tina 23+ cu si Maya
Pozele noastre
Maya dupa 1 an

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Wow, roxygeo, felicitari O sarcina usoara si un bebe sanatos iti doresc!
Noi suntem bine, fetelor, n-am nascut inca, se pare ca mai am de asteptat...Nu stiu de ce, dar presimt ca o sa depasesc cele 40 de saptamani. Prea ma simt bine...

38 cu Maria Cornelia
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

P.S. Fetelor, care din voi imi da si mie pe PM un nr de mobil sa va anunt cand o fi sa nasc? Pentru ca nu stiu dupa ce voi naste cand o sa mai apuc sa intru...
tuturor!

38 cu Maria Cornelia
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxygeo spune:

Multumesc pentru urari
De abia ieri am apucat sa dau vestea si vad ca ati si aflat....ma bucur mult pentru urarile voastre, sper sa fie totul bine......traiasca concediul din Grecia si cine ne-a convins sa mergem...zilele astea sunt tare prinsa la serviciu...si mie tare rau...acum trebuie sa ma programez la doctor...si asa mai departe...

Anangel - iti dau mobilul pe e-mail...asteptam vesti cu nerabdare
Nusha - Ai fost minunata
Zozela -
Resut` gastii o salut si va pupic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Roxy, multumesc frumos pt. nr de mobil. Ai grija de tine. S-ar putea ca in perioada asta sa te imprietenesti la toarta cu lamaile si cu muraturile...
Nushulica, si mie mi-au placut mult de tot pozele...de nasica nu mai spun. Ai umbrit-o pe mireasa
Zoze, Olguttza, Sun, ratusca, Si, va pe toate.

38+ cu Maria Cornelia
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zozela spune:

Moaaama ce de bb-ei in listutza noaasstraaa!!!
Sper sa va fac si io o surpriza luna asta..dar o las pe Nusha primaaa
Alex io incep sa-i fac galerie MarieiCuraj Mariaaaa..ne gandim la tineee!!!Hai ca mai e putzin pana la Marea Intalnire!!Mama ce emotzii am!!

Nunta noastra de vis



Viata fara dragoste..isi pierde sensul..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

zozelaaaaaaa ce surpriza ne faci fato ca-mi sta inima acu ...lasa-ma pe mine iesi tu in fata zu supriza hai eu iti fac galerie
toate fetele si pe curajoasa MARIA CORNELIA care acush acush va sta la mami in brate

INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Halou gagici cu burtici (si fara, da nu-mi iesea rima ) si proaspete mamici!
Venii si io din "minunatia" de concediu de pe litoralu romanesc, mai stoarsa decat la plecare. Ne-am plimbat pe mai peste tot si-am prestat la greu, doar-doar ne-om scoate parleala pentru perioada de pauza! N-avem chef de nimic acu, am mai fi ramas p-acolo inca fo 3-4 luni, ca sa ne simtim pe deplin satisfacuti. Acu asteptam cu nerabdare vacanta de iarna!

Acu-s plina de spume, caci din luna martie aveam o colaborare, un part-time, si tocmai ce-am fost anuntata ca s-a dus pe apa sambetei! si colaborarea si banii pe care-i luam d-acolo!!! deci, concediata!

In rest, nik interesant...

Va pup pe toate si tin pumnii la Alexandra!!!

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

De la nunta...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Multumesc fetelor pt. galerie, aoleu ce emotii m-au apucat. Cred ca si bebelina mea a fost mobilizata de galeria voastra pentru ca cred ca aseara am pierdut putin lichid. Am gasit scaunul ud, am facut repede un dus, dar dupa aceea n-am mai avut nimic. Sa vedem ce se intampla in continuare...

38+ cu Maria Cornelia
Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput