Mamici de septembrie-octombrie 2006 (66)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

sandra, merci! o sa vad cum fac! cred ca o sa insist cu mailul la b1 si la min muncii! dupa cum ti-am zis la b1 am trimis si nu ma primit raspuns!

mirabela, stiu sigur ca nu trb sa intri in cic ca sa iei stimulent! chiar azi a zis ministrul secr de stat la b1, unei mamici care nu vroia sa intre in cic imediat dupa nastere (nu stiu de ce), ca poate solicita intrarea in cic oricand in cei 2 ani, dar ca pana atunci poate beneficia de stimulent! merci oricum!



raluca 36+
cu alexia-maria
pozishoare
...vinealexutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nokia spune:

lullabay

Eu(personal) in momentul de fata nu pot face ff mult ptr Naty. De la mine va primi cu siguranta ceva banuti+hainute si cate ceva ptr bebe, abia spre sfarsitul anului, cand se va intoarce mama de la mine. In prezent, taxele postale ar fi prea mari, prefer sa se bucure ea de banutii aia decat posta.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Si eu vreau s-o ajut pe Naty!!!
Ati facut rost careva de adresa ei?Sau de un cont de card???Sau de ambele?
Nokia ai contactat-o tu cumva?

Pupici!


Ioana(36+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului
www.alesio.myou.ro/model/page.html" target="_blank">Fotomodelul nostru
Poze Yahoo
Ingerasul mic din burtik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Sa spuneti ce decizie luati cu Naty sa stim cum procedam, ma inscriu si eu.



P.S. http://www.bucuria.md/

Aaaaa.......... ....


Eloise 32+ cu
EU
Virsta bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Inni, cum e cu fetitza in burtica la 38 sapt. Este cuminte? A mea incheie maine 33 sapt. si deja mi se pare greluta si tot dau cu presupusul: are pana-n 2 kg., are peste 2 kg.? Cel putin seara cand ma mai trezesc si ma dau jos din pat, parca-i mai grea, sta pe dreapta si abia o duc. Ziua parca-i mai usoara. Stiu ca nu are cum, dar nu-mi explic fenomenul.
Asa-i Eloise, bomboanele de la Bucuria sunt foarte bune, dar si foarte dulci. Mie imi place sortimentul ala caramel cu lapte, ambalajul este albastru iar partea de sus este rosie. Nu le-am retinut numele. Erau asezate langa cele cu nuca de cocos.


GETY 32 +MARIA-DIANA
VARSTA BEBELINA
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Hi hi ce sadica esti Eloise!!!!!!
Mie imi plac "Ciobanasul"...niste caramele deliciose care se topesc in gura....si jeleurile recunosc

37+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

A, si am mai mancat Lamaita si Griliaj.

GETY 32 +MARIA-DIANA
VARSTA BEBELINA
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Mirabela, eu nu am cumparat ceaiuri pentru stimularea lactatiei. La mine nici picaturile nu au aparut inca. Nici nu stiu cam cand ar trebui sa apara. Mie mi s-a zis, ca atunci cand fac baie si ele se mai inmoaie, sa le frec usor cu un prosop.

GETY 32 +MARIA-DIANA
VARSTA BEBELINA
POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

gety nu e musai sa-ti apara picatura ca sa ai laptic, ideea era daca sa ne cumparam ceaiuri din astea pt. lactatie dupa ce nastem, daca sunt utile. Si eu imi masez sanii dupa baie cu prosopul si chiar se vede ca s-au mai intarit sfarcurile.

Mirabela sapt. 35 POZE
Doar sufletul mamei poate sa multiplice iubirea si nu sa o imparta intre copii ei.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Lexi mercic pt. reteta (ca asta vroiam)...e foarte simpla si cred ca sunt si bune.
Gety e foarte miscatoare. Ma pregatisem dinainte sufleteste ca spre sfarsitul sarcinii, fiind mai mare se va misca mai putin...da' de unde...imi da impresia ca ar mai avea loc vreo 2-3 pe langa ea...
Abia astept sa o vad.
Ma intreb si eu cam cate kg o avea...
Sigur are peste 3 acum.


Eloise...la inceput te-am pomenit bine de tot in gand apoi am dat click ( ca n-am putut sa ma abtin )...si acum sunt plina de sperante..pt. ca am vz ca importator este o firma din Ilfov ...inseamna ca se gasesc si in Buc.
Eu nu am vz prin magazine.
Dar de acum o sa fiu cu ochii in 16.


Poze

Inni 38+ cu ....

Mergi la inceput