FIV in Ungaria

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Lavinia ti-am raspuns pe PM.Succes!



Razvan(07 martie 2004) si mami

Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

PUSSI VEZI CA TI-AM TRIMIS UN E-MAIL.

LAVINIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

auburn ma bucur si tin pumnii stransii!!!sper ca o sa'mi asculti sfatul si o sa stai acasa inca o saptamana
asi nu te bagi ca musca..ci ca
Mika sa ma anunti iubita cum afli ceva ca's tare curioasa cum or sa iasa..pe seara o sun pe dna Nemes ..sa vaz ce a rezolvat..te pupic!!
crinuta cred ca nu ai uitat si i'ai spus lui asi ce ti'a zis
Daciana tin pumnii!!!
ZoRi ,,pussi,,si celelalte fete voi nu ma stiti dar io va pupacesc pe toate ca va stiu de mult

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Liana i-am spus la Asi. E drept, cu putina intarziere, dar i-am spus.
Andicu daca vei avea traducerea la contract, am sa te rog sa facem cumva sa ajunga si la mine. Daca mai ai "chestii" din acelea faine care se trimit pe e-mail, si eu mai vreau.
Fetelor, cand se da contractul netradus? Data viitoare cand merg (va fi la mijlocul ciclului cu AC) sau dupa ce incep tratamentul?
pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magda76 spune:

Saluti fetelor
Ma bucur de unirea celor 2 subiecte si sper sa fie cu noroc.
Eu nu am noutati, astept cu nerabdare ziua de 05.09 cand ma voi prezenta la Budapesta. Dosarul cu analize e aproape gata, imi mai lipseste doar spermograma sotului.
Tin si eu pumnii pt Auburn.

la toata lumea !

o viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Liana, fata draga, vineri dimineata ma duc dupa ele; joi dupa amiaza de abia iti vine ultima ...ori vineri dimineata impusc doi iepuri: le iau pe ale tale si le fac pe ale mele. Asa ca stai linistita ca vineri vei stii ce si cum .
Sa nu uiti sa-mi trimiti si un nr. de fax.
Si sa ne spui daca a reusit Ana sa-ti schimbe programarea.
Te pupicesc .

andicule, de abia astept sa-mi trimiti funny staff-uri

crinuta71, iti va da data viitoare contractul, nu dupa inceperea tratamentului

auburn

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Mi-Ka multumesc de raspuns.
Va trebui semnat pe loc contractul sau ma lasa sa-l duc acasa sa incerc sa-l traduc?
Magda, Andicu, ZoRi ce multe fete ve-ti fi in aceea perioada in Ungaria. Magda de abia astept sa ne spui cum este si la Budapesta.
Auburn
Pussi tu te-ai mai gandit ce vrei sa faci in continuare?
pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magda76 spune:

Crinuta, de abia astept sa merg sa vad si eu cum e acolo. Mi-e putin teama pt ca nu stiu pe nimeni acolo.
Uneori ma gandesc ca poate ar fi fost mai bine sa merg si eu la Szeged pt ca acolo sunteti si voi si as avea cu cine povesti,mai ales ca am aflat de la voi o gramada despre clinica de acolo, parca chiar as fi fost si eu la ei. Dar, asta este, am ales si nu cred ca ar trebui sa dau inapoi din cauza ca nu stiu pe nimeni care a fost acolo.
O sa imi fac curaj citindu-va pe voi.



o viitoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Fetelor, multumesc pt raspunsuri. Ma apuc de citit din urma....sper sa rezist ca aveti ceva capitole....

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Magda bineintels ca nu trebuie sa dai inapoi. Nu conteaza daca cunosti pe cineva sau nu, acolo. Eu sunt convinsa ca este aproape la fel peste tot la clinicile Kaali. Eu am ales Szeged, intradevar, pentru ca au povestit fetele despre acea clinica. Dar si datorita faptului ca pentru noi este cam departe Budapesta (stiam si de clinica de acolo). Te inteleg si mie imi era putin teama cand am mers la Szeged. Si inca nu mi-a trecut de tot, dar sunt totusi mai linistita. Dupa ce vei vorbi cu dr. prima data, a doua oara vei merge mai usor, la mine cel putin asa este. Stai linistita ca va fi bine, ai sa vezi.

poze

Mergi la inceput