FIV in Ungaria

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns enierdelyi spune:

Buna fetelor
Lavinia daca te intereseaza si eu faz laparo in Cluj in septembrie cu medicul Dr. Micu Romeo. Iti scriu nr. tel unde te poti programa 0264-430990, dar numai din 4-sept vine e in vacanta dar safi faci programare.
Dupa ceea eu merg inapoi la Debrecen Kaali de acolo.
Adresa lor www.dote.kaali.hu sau ww. kaali.hu
Te pup.
Eniko

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Andicule,
merci mult pt. tot,nici n-am observat acea evaluare.
Moni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laviniaN spune:

Multumesc Eniko, o sa dau si eu un telefon pt programare...dar acest nr de telefon este de la cabinetul particular nu face operatii acolo.
o sa te programeze el sigur la ce clinica sa faci operatia.

ASI POATE IMI SPUI TU TE ROG LA CE CLINICA AI FACUT OPERATIA SI CAT A COSTAT?
la clinica lukmed unde a facut Crina nu mai se face asemenea operatiesi nici medicul nu mai colaboreaza cu ei...este clinica dr.Lucan.

Crina vezi ca ti-am trimis un PM.

Lavinia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mormelvio spune:

Fetele vin si eu la subiectul nou. La mine nu sunt noutati, astept cu nerabdare data de 21.09 sa merg la Kaali Debrecen.
Am insa o intrebare la voi: in cazul in care imi vin rusii exact in perioada in care trebuie sa merg la prima consultatie, sa dau telefon si sa intreb daca pot sa ma duc sau nu??? Habar nu am ce am de facut.....am inteles ca analizele hormonale se fac in z2,3...deci e chiar indicat sa ma duc??? Dar atunci cum ma mai consulta??? Luminati-ma va rog!!!

poze
http://community.webshots.com/user/mormelvio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Fetelor,
Am vorbit cu Auburn. S-a intors acasa. Este bine si are 2 embrioni frumosi in burtica. Mai multe o sa va spuna ea cand o sa poata sa scrie. Acum sta cumintica in pat. Cred ca in curand va avea 2 frumosi acolo.
pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana80 spune:

Buna dragelor,
vad ca s-au facut niste schimbari ,dar nu conteaza atata timp cat existati;imi pare atat de rau ca nu m-am intalnit cu AUBURN pt.ca am fost plecata de sambata la tara si nu am mai intrat pe net,insa mai este o problema eu depind de un microbuz care ma aduce si ma si asteapta pana termin consultatia si nu-mi permit sa stau prea mult ca sa ma intalnesc si cu alte fete .Miercuri voi merge din nou si vineri voi avea recoltarea si cred ca voi ramane acolo si joi pt. ca e prea obositor;DR mi-a spus ca am 3 mari in dreapta si 3 mici in stanga ,sper pana vineri sa fie toti mari ca sa-mi ramana ceva si pt. congelator {daca va fi nevoie}.
AUBURN AI GRIJA DE TINE
VA PUP PE TOATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Andicu din pacate nu am fax, dar nu mai e mult pana ne intalnim si atunci o sa-ti dau contractul.
Irina eu merg pe 5 sept la Szeged, daca vei fi inca acolo ne intalnim sau poate treci si tu prin Tm ca Andicu si ne vedem.
Mormelvio fii linistita nu conteaza daca esti in perioada CM, te consulta si numai bine iti faci si analizele hormonale.
Daciana multa bafta!
Auburn cum ai procedat pana la urma cu scarile ? Sa stai linistita si sa stii ca ma rog pt tine.
Pussi unde esti?
Va pe toate
ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

AUBURN iti doresc sa fie Dumnezeu cu tine si sa-ti asculte gandurilete pup de 3 ori

Zorisi asa am fost super, ocupata de sambata nu mai scap de musafirispor la invatat!!!

Daciana ma bucur ca stai asa de bine, nu te mai gandi la ce va fi, la congelator, gandestete ca trebuie sa iasa de data asta cu ochisori

Crinuta mersi ca ne-ai spus ceva de AUBURN

ANDICU te asteptam la TM, si poate cu o graviduta pana vi tu...

Mika si pentru Printesa!!! + pt. Leliuta

Mirabela

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

mormelvio, in ziua a 2-a sau a 3-a a CM se fac urmatoarele analize hormonale: FSH, prolactina, estradiol, LH. Incearca sa ti le faci din timp, daca crezi ca data primei consultatii coincide cu venirea CM., pentru ca si in acest caz va trebui sa mergi oricum si trebuie sa te duci pregatita.
Ca sa ai idee despre ce inseamna FIV in Ungaria eu iti recomand sa citesti absolut toate capitolele din urma, unde vei gasi raspuns la toate intrebarile tale;si daca nu intelegi ceva noi aici suntem

daciana 80, tinem pumnii stransi

auburn

pussi, uite si de la noi multi, multi pupici pentru tine . Gata cu e-mail-urile funny? Io mai vreaaau!!!!

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna ziua de la mare...departare!

Pussilina, ca bine zici! si eu sper ca atunci cand ne intalnim, cel mai probabil pe 05 sep sau pe 06 sep, sa o vad pe Auburn in situatie de "dublu" .
Auburn, sa dea DD ca cei 2 puisori sa se prinda bine acolo la mamica lor in burtica si sa ne dai vestea cea mare peste 2 saptamani! ai grija de tine, relaxeaza-te (cat poti!) si gandeste-te la lucruri frumoase!
Mormelvio, eu zic ca Mi-Ka!multa bafta pe 21 sep.!
Mi-Ka, iti trimit si eu funny staff daca vrei! comunicam pe Mess.
Daciana,tinem pumnii pentru vineri la punctie, sa creasca toti foliculii bine, ca sa pui si ceva deoparte pentru al2lea !
ZoRi, ai dreptate, mai sunt 2 saptamani, asa ca pot lua contractul cand ne vedem! cine are nevoie de el , se poate intalni cu una din voi in Timi sau la Szeged.Cand ma intorc, pe 07 sep, il scanez si-l pun pe subiect.Spor la invatat in continuare si sa iei 10 la examen!

De la mine, multi tuturor si cam atat.


Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput