Mamici de Mai - Iunie 2007

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

Felicitari Gina,sigur esti insarcinata.Eu am facut 4 teste diferite in zile diferite si a doua liniuta se vedea f putin,dar nu puteam nici sa spun ca nu este acolo.a trecut ceva timp de atunci,acum am 8 saptamani de sarcina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Fetelor, va multumesc pentru felicitari
Sper sa fie asa cum ziceti si sa ramana cele II liniutze pana la sfarsitul celor 9 luni de sarcina.
Zilele acestea,am sa-mi fac programare la medic pentru comfirmare!
Va

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addinel spune:

buna la mamici de mai-iunie 2007! aseara stateam cu proaspatul meu sotz (am avut nunta sambata trecuta, pe 19 august) si ne gandeam daca il concepem pe bebel acum cand se va naste. si eu imediat am sarit: sa vad daca s-a deschis listutza de mai-iunie pe DC! si surpriza ca s-a deschis. noi plecam in luna de miere duminica si speram din tot sufletul ca ne vom intoarce cel putin 3 (4 ar fi perfect ). asa ca sper sa vin din luna de miere cu o veste buna si sa ma alatur voua si sa fim impreuna in urmatoarele 40 de saptamani.

gina_m, sa fie de bien!

pupici pe botici

"Adevaratii prieteni sunt alaturi de tine in momentele frumoase ale vietii, cand ii chemi si in cele rele...cand vin nechemati."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuca_b spune:

Gina M-sigur esteFELICITARI!cum se numeste testul acela?Sarcina usoara si multa sanatate!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Addinel,Casa de piatra!si sa te intorci din luna de miere cu cele II liniutze!
Te astept ca si pe toate celelalte mamici cu terenul pregatit
Te

Ancutza_b,
Testul acela se numeste:FIRST RESPONSE. Este un test ieftin in comparatie cu celelalte si iti arata rezultatul cu 5 zile inainte (in cazul meu cu 6)!
In aceasta dimineata mi-am facut inca un test (de aceasta data Clearblue) si,

DA fetelor, SUNT CU ADEVARAT INSARCINATA!

Dumnezeu a fost si este bun cu mine!


POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:

GINA M,vreau si eu sa te felicit.
Acum am vazut testul tau,exact ca al meu in z25 si acum sunt in 8+4

Cred ca te simti tare fericita si emotionata,nu-i asa?
Eu imi aduc aminte ce-am simtit,imi venea pur si simplu sa bat la usa la vecini sa le spun vestea cea mare,si sotul meu la fel a simtit.

Iti doresc o sarcina usoara si un bebel sanatos tun!!!!!!!!!!!





Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancuca_b spune:

Gina M-FELICITARIIIIIIIIII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Mihaela & ancuca_b,
Va multumesc pentru felicitari
Mamicilor de mai-iunie2007, Haide-ti, sositi o data ca ma sufoc, de atatea felicitari!
Vreeeau sa le impart cu voooi in
Va astept sa ne cunoastem si sa formam impreuna, cea mai frumoasa odisee de pana acum .
Va


My baby development!
POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamidevladut spune:

buna seara la toate mamicile si aspirantele la titlul de mamica,
am si eu un test pozitiv in seara asta , dar mai astept putin sa fiu sigura si daca ramane si maine pozitiv, ma inscriu oficial la mamici de mai-iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

quote:
Originally posted by mamidevladut

buna seara la toate mamicile si aspirantele la titlul de mamica,
am si eu un test pozitiv in seara asta , dar mai astept putin sa fiu sigura si daca ramane si maine pozitiv, ma inscriu oficial la mamici de mai-iunie 2007



Felicitari pentru testul pozitiv mamico!
Te astept maine cu datele:(UM=data ultimei menstruatii;DPN=data pentru nastere & DN= data nasterii tale - sa te inscriu pe listutza

My baby development!
POZE NOI

Mergi la inceput