Dragalasi poznasi de ian-febr 2004 ! (90)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Adlemi, bine ai venit cu vesti bune!! Ma bucur mult sa aud ca Andrei este bine!!! Pupici pentru voi!!

Am fost si noi la mare la Mamaia, a fost super, Albert s-a distrat grozav in apa, abia il scoteam. Am avut parte si de o vreme super, apa calda-calda si f. curata.Frumo si la noi dar la anul Grecia scrie noi, oricum in alta parte decat Romania. Nu prea am chef acum s apovestesc, dar nesimtirea romanilor e mare. Vor sa scoata bani pe nimic, si ma refer atat la serviciile din restaurante cat si de cazare. Nu pot sa spun decat ca sunt nesimtititi. Au dreptate cei care isi fac concediile in afara, si asta nu de fite ci pentru ca esti determinat. Cand o sa ne civilizam si noi, nu stiu. Asta este.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Salutici!
maiiiii, s-a blocat subiectul... ce-i lipsa asta la apel......?
Imelda, Andra, Dalia-bine ati revenit! asteptam poze noi....musai, urgent... cu flacaii...Andra, pai nici nu mai stim cum arata Matei si Andrei, asa vechi sunt ultimile poze...
Biancaaaaaa.....unde esti??????Anita si Saphir...mai stiti ceva despre ele/
Azi ... am sarbatorit... un numar de ani.....si-s de la chef...dar sa de-a D-zeu asa sa fie...adica numai bine.
pupici !

Poze IULIE !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amipreda spune:

LA MULTI ANI, Tania!!!!!!



Sa fii sanatoasa, fericita, sa ai parte doar de bucurii!!!

Pacat ca nu ne-ai spus mai dinainte ca faci chef, veneam si noi!

Pupici,

Amalia & Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Amalia,! imbatranesc iubita...nu prea e un prilej de ,,laudat,,....hihihi
Adriana, nu ma bate! am incercat sa-ti trimit pozele pe mail si am stat juma de ora pe langa el si nu-mi transferapozele. Cred ca erau format prea mare. Calculatorul lui Costin s-a prajit si am reusit sa transfer prin card-reader de pe aparatul foto pe calculatorul de la serviciu . Dar este cam obosit si nu prea am acces la discretie la el. Cum prind un moment prielnic, incerc sa trimit iar pozele.ce faceti????
Anca-trimis PM!Pupici

Poze IULIE !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

La multi ani Tania !

Daca acum ai scapat , la anul tropaim cu mic cu mare la voi in “orasul soarelui” si fara savarine, inghetata, mici si bere nu scapi.... plus o vizita la acvariu cu kindereii !

Se pare ca un chef lipsea aici... am vazut ca imediat cum s-a pomenit de petreceri a reaparut lumea !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

Tania, La multi ani fericiti!!



da' noi vrem sa te sarbatorim live ;)

sa stii ca abia am reusit sa pun pozele pe cd. de-acu sa ma misc la posta si gata. imi pare tare rau ca m-am lungit atita. nici sa ma mai scuz nu-mi vine.

Adlemi, pupici lui Andrei . cum credeti ca v-am uitat?

Darael, de tine ce sa mai zic. esti un butoi cu buna dispozitie

restul trupei, va pupam si intram sa va povestim despre noi cind o sa avem mai mult timp

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

Ahhh ce bine ca Darael parca ne-a mai dezmortit!
Adlemi cum sa nu te mai tinem minte...,ce vorba-i asta?!
Buli asteptam povestile.
Tania, La multi ani!,si noi am sarbatorit duminica 12 ani de casnicie dar numai cu suc din cauza lui bb.
In rest ce sa zic azi am fost la dr cu Maria pt vaccinul de 2 ani si jumatate si fetita mea nu a scos o soapta ,o lacrima ceva,atat i-a spus asistentei cand a intepat-o:"Ahh m-ai lovit!",s-o mananc nu alta,barbata mamii,are cui semana.
Eu cu gretzuri ca deobicei,hainele mi-au devenit stramte si trebuie sa merg la o nunta asa ca mi-am luat material sa-mi fac o rochie mai larga,pendulez cand la magazin cand acasa in functie de starea pe care o am,noroc ca-mi pot permite, ca sta fratele meu si cu sotul la magazin.
cam atat ,somn usor tuturor!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si 9+ album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

buli si ralualexandrei – sunteti niste dulci ca de obicei Saru'mana !

Se cam termina vacanta, deci este timpul pentru ca poznasii sa treaca pe la frizer sau coafor pentru un nou look.... asa ca astazi este un bun prilej sa descoperiti ultima moda in materie de tunsori... aici: http://www.superlink.ro/pppoza.php?id=322

Enjoy !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DARAEL spune:

La inceput de saptamana
Darael
Va doreste tuturor
Sa aveti parte
De o zi superba
Si o saptamana minunata
Iar Iubirea sa va insoteasca in fiecare moment.....

Sa cresteti mari sanatosi si cuminti.....
Tai tai !

Adrian
www.geocities.com/dara2el/" target="_blank">My page + 6 tehnici in asteptarea lui BB mic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dadi_t spune:

Multumesc inca o data celor care m-au felicitat!

Sunt pe ultima suta de metrii cu pregatirile pt. nunta(cununam in 2 sept). Si ieri am avut o surpriza neplacuta cu rochia.Am constatat ca are un defect major la spate pe care nu l-am depistat decat imbracandu-ma. La proba nu mi-am dat seama pt. ca nu incheiasem toate bridele la spate.Si am luat-o de la o casa de moda care ...cica...se respecta...imi vine sa....Azi ma duc sa vad cum se poate remedia...Dar daca nu vedeam si ma trezeam in seara nuntii????

O saptamana minunata!

Poze IULIE !
Tania cu Anduta(14 sept'96)+ Bibi (14 febr'04)


Ce nu poti controla...evita!

Mergi la inceput