Printesa Ioana Teodora, o adevarata minune

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns esty spune:

Medeea76,draga foarte frumos ai scris si ai luptat mult si cu speranta mare sa obtii comoara ce ati dorit si cu ajutorul lui DUMNEZEU,cum ai spus si tu ai reusit.ma bucur enorm ptr voi caci stiu ce inseamna sa iti doresti u copil si sa esueze planul de atatea ori,asta nu o zic din proprie experienta ca nu am trecut pe acolo dar sora mea a pierdut 8 sarcini tot asa ca tine fara sa stie de ce dupa multe teste,analize si nimic in neregula,dar copii nu are nici acum,si nici nu va mai avea caci deja varsta isi spune cuvantul.Dar ce sa faci?daca asa vrea DUMNEZEU.Noi nu stim de ce e asa.
va doresc multa sanatate si sa va bucurati de micuta voastra.ai si album unde sa putem sa vedem fetita?sanatate multa

timmmy
http://pg.photos.yahoo.com/ph/flooofin2004/album?.dir=9801re2&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mihacarm2002 spune:

Cuvintele tale simple m/au induiosat in asa hal, ca nici nu am mai putut sa ii mai citesc sotului. E tare incurajatoare pt toate fetele care incearca sa aiba un copil si nu reusesc.Putea fi scrisa la Povesti de succes (de la aspirante). Eu am citit povestile de acolo ca sa prind curaj. Nu am trecut prin ceea ce ai trecut tu, dar inteleg ce inseamna sa nu poti privi o femeie gravida sau sa te uiti la un copil.
Tare curajoasa ai fost! Multumim ca ne/ai impartasit din experienta ta.
Dumnezeu sa va binecuvinteze!

Mihaela 15+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Medeea sa-ti traiasca Teodora mica, sa creasca mare, frumoasa si iubita iar voi toti sa va bucurati de fiecare clipa alaturi de ea.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 10 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput