CIRESE de mai-iunie 2006 (4)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Gabi25, normal ca-i bulanoasa, respira aer curat in primul rand, de munte, nu aer de Bucuresti ca Mocutza! Probabil ca si mananca ca atare! Eeee?

Lacri si Alexandru 30 mai 2006
Album Mocutza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns virgi spune:

Lyly - il primim cu placere pe Alex...doar ca nu mai dam nimic inapoi, ca e baietel si e tot ceea ce ne lipseste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

quote:
Originally posted by virgi

Lyly - il primim cu placere pe Alex...doar ca nu mai dam nimic inapoi, ca e baietel si e tot ceea ce ne lipseste.



Eu nu mai vreau nici unul; mi-a ajuns... Dar, e linistitor faptul ca l-ar vrea cineva, hihihi


Lacri si Alexandru 30 mai 2006
Album Mocutza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Lacramioara amandoua parcurile sunt IOR. Si eu am aceiasi problema, in care dintre ele ne intalnim, dar vezi ca mi-a explicat Cristina la capitotlul trecut ce si cum, cred pe la ultimele pagini.

....si bineinteles ca luam copiii cu noi, ce intrebare e esta??? .

[poze carmina
intalnire burtici

Varsta lui Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carminabulina spune:

Lacramioara citeste aici explicatia Cristinei: http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=80713&whichpage=18

[poze carmina
intalnire burtici

Varsta lui Mihnea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

LACRI, da matza mea mananca foarte bine si sunt 6,3 kg pe acolo , cantitativ nu stiu pentru ca daca ea nici nu vrea sa vada biberonul nu are rost sa ma mult deci la faza asta sunt in ceata. La plimbare iesim zilnic vrem-nu-vrem ca trebuie sa ducem mancarea lui tati si la cei care il ajuta la casa....deci aer de munte si tzitzi.
Ma uitam zilele astea in gura la Daria si cred ca si ea il mosteneste pe taica-su la iesitul dintilor rapid. Rares a avut primul dintisor la 3 luni si jumatate si la ea se vede gingia de jos putin umflata...cred ca tot in dreapa.

Evolutie Daria
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYLY809 spune:

Am citit dar nu m-am dumirit. Nu stiu care-i Baba Novac si nici intersectia de care pomeneste. Nu stiu daca am calcat vreodata pe acolo. Dar, o sa ma invartesc prin zona pana (va) gasesc.

Lacri si Alexandru 30 mai 2006
Album Mocutza


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

HELP HELP!!!!il vreau si eu wrapul meu cat mai curand!INAIOANA fa te rog ceva!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns raalucutza spune:

si am sa te urmaresc pretutindeni daca nu m abagi in seama!nu de alta dar ma cam doare TARE TARE spatele de atata plimbat in brate in casa!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns a_daniela spune:

Salutaree,

Numele meu este Dani si am o bebelusa de 2 luni si 26 de zile (3 mai).

Mergi la inceput