Inseminare (2)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Tabi Bravo! De o mie de ori bravo! Hai ca te laud si mai tare dupa testul de sange, ca sa nu te stresez!
Sa nu-ti fie de deochi! Sa dea DD sa fie sigu-sigur, bine implantat si cu inima puternica!



Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tabitha spune:

nusy, luy: va multumesc pentru galerie. Sa stiti ca niciodata nu as fi renuntat la visul meu de a deveni mama, prin orice metoda ar fi fost si oricate sacrificii as fi facut. Nu este iesit din comun, pentru mine e ceva firesc.

Sheritra: test din sange nu am cum sa fac, poate doar la Buc. saptamana viitoare.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dida77 spune:

Tabitha iti multumesc pentru urari.
Sper din suflet sa ai rezultate bune si punctuletul sa fie la locul lui si bine implantat. Felicitari!
Iti tin pumnii stransi si iti urez multa, multa bafta. Ai incredere ca totul va fi bine....
Pupici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loina_ln spune:

fetelor, mi se pare supeeeer ca ati pus pe 1 pagina date despre IA, cu nume de dr, cabinete, spitale, preturi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Tabitha FELICITARI , am vazut testul II si e cat se poate de pozitiv!

loina_ln si eu am facut 3 IUI si dupa fiecare, la 3 zile am facut Predalon 5000E. Am intrebat dr. si mi-a spus ca rolul Predalonului la 3 zile dupa IUI e sa ajute ovarele sa produca mai mult corp galben. Eu sunt in ziua 6 dupa inseminare si pe 04.08.06 am de facut testul de sange dimineata si la amiaza am raspunsul.
Sa auzim numai de burtici norocoase si sa ne molipsim toate de la Tabitha.

http://www.wunschkinder.net/forum/ticker/sstticker/tick/04/08/2006/16/5/51/204/255/INS.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns goldi spune:

Tabitha, sunt sigura ca poti desface sampania !!!
Sunt bucuroasa si fericita pentru tine. D-zeu ii iubeste pe cei curajosi iar tu meritai cu varf si indesat sa aduci pe lume un ingeras.
Inca o data, ma alatur fetelor si te felicit din inima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Pt cine face topul din prima pagina:
la Giulesti, 2.000.000 lei, ecografia nimic. In rest fiecare da cat pofteste la doctor pt toata tarasenia. Mie azi la a doua eco n-a vrut dr. sa-mi ia nimic, o sa dau direct la inseminare.
Tabi, de fiecare data cand mai citesc ceva si dau de tine mai ma bucur inca o data, dar asa, intens si mult, e atat de frumoasa vestea, tin pumnii in continuare stransi sa iasa...dar ce sa mai, o sa iasa si sangele si dopul la sampanie la fel de bine!
Pt topic, vineri fac la 8 dimineata inseminarea cu dr.Cocei la Giulesti.

Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

TABITHA !!! sa curga sampaniaaaaaaaaaaaaaaaa valuri, valuri ! ma bucur mult de tot !!!!!!!!!!!!!!!! pupici si sa dea Dumnezeu sa fie bineeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!

pup si bafta maxima la toate gagicile
Danita 21+ cred ca PAUL

BeBelusca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dj_mama spune:

TABITHA, felicitari si sa-ti ajute Dumnezeu in continuare sa fie totul bine! Ai dat mult curaj celor de la topicul >35 ani, desi parca aveai mai putin?

Dida77, fiindca esti mai noua, doar tu si moderatorii pot imbunatati prima pagina; iti sugerez sa adaugi pe lista verde pe dr. Laura Dracea de la Giulesti (nu stiu dak are si cab. medical) si NEAPARAT!!!!!!!!! o lista cu fetele care au reusit prin inseminare (poti sa o editezi cu ROSU ca sa se vada. Te vor ajuta fetele (vezi modelul de la tutunarese sau moisici, parca. MULTUMIM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iazminn spune:

Fetelor, ziceti-mi si mie va rog, stiti daca a revenit dr Laura Dracea din concediu de maternitate.As vrea sa fac si eu niste inseminari cu ea. Mai am 2 la activ cu Dr. Marinescu plus un FIV toate nereusite bineanteles. Am inteles ca aceasta dr ar fi priceputa si se poarta frumos cu pacientele.Va multumesc

Mergi la inceput