ajutati-ma si pe mine! semne de sarcina ...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Multumesc fetelor!Nu ma gandeam la bani ca dc te gandesti nu mai faci nici un bb io doar sper sa fie insa cred ca nu de data asta.Nu am greturi nu am ameteli si ma simt exact ca atunci cand trebuie sa-mi vina ciclu.MI s-au marit sanii insa si inainte de ciclu mi se intampla.Dc nici maine nu vine fac un test.Nu vreau sa fiu dezamagita si atunci mai aman momentul.Stii cand te gandesti ca ai putea fii parca ai si toate simptomele.V-am pupat si dc e sa fie va spun sigur!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

deci ... S-A CONFIRMAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!asa ca de acum ma inscriu in clubul viitoarelor mamici :)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/ioanaaradu/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancamironiuc spune:

FELICITARIIIIIII!!!! SARCINA USOARA, BEBE SANATOS SI MAMI FRUMOASA! NU UITA CA ORICE FEMEIE INSARCINATA ESTE FRUMOASA!

DOXINU, si eu aveam ovare polichistice si testele au dat rezultate. Aveam menstruatia de 2 saptamani! Bine ca am facut di eu unul peste altul insa toate au fost pozitive, la o saptamana intarziere!

ANCA si EMA EMANUEL

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

Ioana felicitari! ei acum chiar ca mut subiectul si gravidutele de martie-aprilie 2007 te asteapta! sarcina usoara si bebe sanatos!

Roxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nico23 spune:

Buna Seara Numele meu este Nicoleta am 23 de ani de fapt 22 :D 23 peste aproximativ 30 de minute ... l-am cunoscut pe Andrei sotul meu anul aceste in ianuarie iar in aprilie ne-am mutat impreuna si in iulie ne-am casatorit :) ne straduim sa facem si noi un bebe si de cateva luni parca in fiecare luna sunt insarcinata pana cand vin rusii :| sa vedem luna asta ce va fi :D am sa aflu peste 2 zile daca vin sau nu :D

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliki4god spune:

Buna. mie ar trebui sa-mi vina maine "armata de rusi", insa nu simt nimic. De obicei simteam cu 2-3 zile inainte dureri de sani si de ovare. Ce simt acum sunt doar mancarimi de sani, dureri de ovr cand stangu cand dreptu, si dureri musculare neobisnuite. Poate insemna ceva asta? Nico23 astept sa vad ce zice testul la tine, si sa-mi spui in cazul in care e pozitiv ce simptome ai avut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aliki4god spune:

buna! as avea o intrebare. Nu mia venit cm de 4 zile si miam facut un test dar a iesit negativ. cam cand e cel mai bine sami fac testu? nu am nici un simptom decat ca sunt cam ametita dimineata si ma dor snii ca abia pot sai ating. O da si ma mai doare si spatele si picioarele. Va rog sami raspundeti ca sa stiu ce sa fac. Multumesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

aliki, testul pe care-l faci la 10 zile de la intarzierea ciclului, eu sunt patita, am facut imediat ce mi-a intarziat ciclul, testul pozitiv - a doua zi a venit ciclu, dezamagire mare.
Acum exista teste care se fac imediat dupa ce ai ramas insarcinata....

Sa fie as cum iti doresti.

Cecilia si Cristian Matei(07.09.2007)

poze

Mergi la inceput