Szeged-10

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Lianaaaaaa, il fentasi pe sot si intrasi pe net olecuta
Pe unde sunteti acum?

ileana, am batut putinel de tot orasul si cu masina, nu te gandi ca pe jos
Cu canicula asta nu am io treaba...treaba ei... ca io stau mai tot timpul in casa si daca ies undeva ies dimineata

auburn, te astept sa facem odata subiectul ala cu "mamici de szeged"

Pupici la toate fetele mele

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Liana, vad ca mi-ai luat-o inainte pana am scris eu mesajul anterior...distractie placuta la Calimanesti
Si of course ca mi-au placut...stii tu ce...multumesc inca o data...dar tare meriti o bataita pentru chestia asta

Pupici multi

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

ete ca uitai sa va spun io le'am numarat berzele..au fost 33..io mai am putin si fac 33..sa fie vreo legatura?
Mika la Calimanesti sunt mai zisai da fusa la sfarsitul pag si cred ca sarisi
il fentai ca il adormii
ileana pe mine sa ma bati ca io am scos'o afara pe Mika..da vai de capul meu..uite ca eu nu m'am gandit..sa'mi fie rusine..da am pus mana pe burtica ei..poate se prindesi am tinut'o la umbra
ileana am vazut ca te intrebai ce caut eu acolo fara programare..pai "dilie" cum sunt am zis ..hai macar sa incerc ca nu o fi draku chiar asa negru..oi avea si io noroc..ete ca am avut..am facut macar programarea..si sper sa ma ajute d'na aceea de o programare mai rapida..daca nu e buna si cea de pe 10 octombrie..cum zicea Mika ..e cea mai buna!!!

aaaa uitai..am facut si poza cu Mika!!na!!

Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!


Nasica
"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Fetelor, chiar vroiam sa scriu si eu lista cu noile preturi. Pe langa ce a scris ZoRi, eu mai inteleg o procedura (despre care l-am si intrebat pe dr.), si anume: blastocist cultura care costa 50.000 FT. Daca am sa reusesc sa traduc si restul, am sa scriu aici preturile.
Eu nu stiu cat era cursul la Szeged pentru ft si euro. Sotul luat de la noi, marti sau miercuri, 100 ft = 12700 lei.
Andicu e mai bine acum ca am vorbit cu dr.. Parca imi e si frica sa spun ca da, mi-a placut (desi asa este). Din cauza ca am fost atat de dezamagita data trecuta la Cluj, imi e frica sa nu am din nou surprize. Si la sotul meu i-a placut de el, avea atat de multa rabdare saracul dr., desi mai avea mult de lucru. Cand l-am intrebat daca nu poate sa o primeasca si pe Liana si-a verificat programarile in aceea zi. Si mai avea inca doua consultatii si o conferinta pentru care trebuia sa pregateasca ceva statistici si dosarele. Si era deja cam ora 15 si ceva (ora noastra). Si la eco nu s-a grabit, chiar mi-a explicat ce vede. Si dupa ce am iesit de la eco, mi-a spus din nou, deci desi se grabea cred, nu ne-a scos afara. Mi s-a parut un om deshis cu care poti vorbi.
Liana distractie placuta la Calimanesti.
Auburn ce mai faci?

Vroiam sa va intreb ceva. La urmatorul eco cat voi plati (numai eco sau din nou consulatie + eco)? Atunci deja imi scrie ce medicamente sa iau? Cam cat costa primele medicamente? Va intreb ca sa stiu minim cati forinti trebuie sa am la mine.
pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

Crinuta , ma bucur ca te-ai intors cu alt tonus!
Auburn, luni suntem alturi de tine!


Legat de bani....Cum sotul meu calatoareste mult, revin si eu cu sfatul:daca aveti card de debit ( cardul de salariu , in lei), nu mai schimbati bani , ca pierdeti la curs! Scoateti forint direct cu cardul. Este cel mai avantajos curs, cu tot cu comision de extragere...mai ales daca platiti mult odata ( punctie, ET).!( verificati putin).



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alé spune:

Fetelor, am deschis un subiect nou care inglobeaza subiectele szeged si kaali. Va invit sa continuati acolo. Sa fie cu noroc!

Mergi la inceput