Szeged-10

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Ioana, cu placere! incearca sa postezi un subiect nou in care sa ceri detaliile respective! poate vad mai multe fete asa! nici eu nu am auzit prea multe de bine despre TM ! nu pot sa-ti dau ex concret, ca nu-mi mai amintesc cine scria.

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

mirabella11 si andicu, multumim pentru pupici si astept cu nerabdare sa pup si eu burticile voastre, cat mai curand!!!
Si pentru voi multi, multi pupici sa fie cu noroc

crinuta71, am primit astazi vederea de la tine !!!



Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Servus,

Recunosc ca eu am somat, dar voi...nu-mi venea sa cred ca sunteti pe pagina 3!
Mi-ka, cate saptamani ai ? ( ca asta mi-a scapat) ca sa te "monitorizez"si pe tine!
Recunosc ca pe RH, am urmarito atent, ca a fost diferenta de 1 zi intre punctia/ET -UL cu al meu, doar ca eu l-am facut in alta parte...si nu m-am intalnit atunci cu Vointa DIVINA!
...va trimit aer rece de munte....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Buna fetelor.

Liniste pe-aici! toata lumea e in vacanta...
Vreau sa va spun ca m-am programat la Szeged in 12 sept. Eu le-am spus ca vreau in octombrie sa reiau FIV si se pare ca va fi la fix. Ca in jur de 12-13 trebuie sa vina uratii si probabil voi incepe imediat cu anticonceptionalele...cred ca o sa venim de duminica,10 sep, si stam pana pe 13, asa ca sigur, fetele din Timisoara, poate va faceti timp sa ne revedem!
Eu sunt bine, cu musafiri acasa, asa ca o sa scriu mai rar pana we viitor!
off -topic : Fericitelor din TM!!! aveti pe Shakira in zona !

Imi vine si mie randul... /Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ileana spune:

Andreea,
cand pleci catre Timisoara, prinzi in graficul de drum, macar o cafea in Brasov!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Buna fetelor,
Zilele acestea am avut mult de lucru, de aceea nu am reusit sa mai intru pe aici. Eu inca nu am noutati, am inceput cu analizele pentru FIV (pana acum am facut recoltarea pentru cele din secretie si astept rezultatul, bineinteles ca putin ma stresez, eu nu pot altfel....).
Andicu unde ai stat cand ai mers la Szeged si cat te-a costat pe zi? Mai imi scrii te rog, inca o data. Am sa-ti trimit si e-mail. Ma bucur ca te-ai programat si tu, speram ca o sa vii la Szeged in aceeasi perioada cu mine.
Mi-Ka chiar ma intrebam daca ai primit-o.
Ileana si eu am facut punctia cam in aceeasi perioada cu RH, cam ca si tine deci.... Tu te-ai hotarat sa faci inca un FIV sau inca nu?
pentru toate fetele

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

andicule, vezi cum faci sa prinzi in grafic si o cafa la Deva si felicitari pentru programare!

ileana, azi facem 25 de saptamani in cap.Fiecare zi de joi in care mai trece o saptamana este o sarbatoare .

crinuta71, tu stii unde stau, asa ca obligat-fortat te astept la noi si sa nu uit.... pentru stresul tau


Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daciana80 spune:

SALUTARE FETELOR,
M-am intors de la SZEGED,mi-a facut eco si totul este bine;mi-a prescris anticonceptionalele{LINDYNETTE asa se numesc si costa 1900ft.}Nu mi-a dat si tratamentul pt.ca mai merg la control in a 12sau 13zi de cand incep cu pastilele,apropo s-a scumpit eco 7500ft.

VA PE TOATE
. SUNTETI SUPER FETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Daciana si fetele care ati facut FIV-ul la Szeged, trebuie sa se mearga la eco si in ziua 12-13 dupa ce se incep AC? Daciana iti doresc succes!
Mirabela tu ce mai faci, cum mai esti?
Mi-Ka nu o sa scapi de mine, fii sigura de asta.
pentru toate

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Avalon spune:

Buna, fetelor! Mai intru si eu pe la voi sa ma mai interesez de una, de alta... Daciana, cat timp ti-a dat sa iei AC? Tu cand vei face FIV-ul?
Bafta tuturor!

*******************************
Este inutil sa fim mereu ingrijorati pentru ziua de maine fiindca fiecare zi vine cu problemele ei. La urma urmei, azi este ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri.

Mergi la inceput