Ai nostri, ca brazii - ianfeb05 (22)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Fetele din Bucuresti, cine merge azi in parc?

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)
Iunie 2006
Grecia 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Liviana poate vin eu!

Lavinia

poze Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Buna fetele. Acum am aterizat de la mare si suntyem franti de oboseala.
O sa pun si poze si o sa va povestesc in mare cum a fost.

I-am cumparat slip de baie, de fapt 2 bucati, deh sa aibe pt schimb si tare dulce arata cu slipuletul.
S-a intamplat doar de 2 sau 3 ori sa faca pipi cu slipul si atunci a inceput sa planga, dar l-am dus imediat si l-am spalat si totul a fost ok, dar kk nu a facut baiatul meu in slip, si nici macar pe plaja, ci doar in camera, dulcele meu mic.

Rayan a fost ffff dependent de mine, o sa va povestesc mai pe larg, iar fazele de rasfat cu tipete daca nu i se fac poftele imediat s-au acutizat, la fel si reactiile mele, pentru ca nu ii permit asa ceva.
Culmea era ca daca ma vedea ca ma supar pe el si il ignor, plangea si mai tare si nu tacea pana nu il luam in brate.

Va mai povestesc poate maine.

Crinuta si Rayan


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

Crinuta, bine ai revenit! Unde ai fost la mare? Sa ne povestesti neaparat si desigur sa ne arati pozele. Ce-ti spuneam eu apropo de kk pe plaja? Cred ca simt ei copiii ca pe plaja e alt mediu... V-ati bronzat?


Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005)
Iunie 2006
Grecia 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Buna!

Liviana, noi am fost in Tineretului dupa-masa, dar am citit mesajul tau cand ne-am intors !

Crinuta, bine ati revenit! Neaparat sa ne povestesti! De unde ai luat slipul?

Gabi.i, imi pare rau ca e si Iustin bolnavior! Poate sa faca diaree si de la mainile murdare, iar cum ei mai baga inca in gurita...e de asteptat!

Alina, ati terminat casa? Niste poze cu Mandy nu ne mai pui?


Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi.i spune:

Multumesc fetelor.
Coraly si mie mi s-a parut cam mare doza ,de aceea v-am intrebat si pe voi,dar pana la urma i-am dat asa .Acum este mai bine ,astazi nu a mai facut febra iar kk a facut de doua ori insa ceva mai tare.
Sirimie, Crinuta bine a-ti revenit de la mare ,sper ca v-ati distrat bine. Va asteptam cu povesti despre cum a-ti petrecut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Buna seara doamnelor!

Simona, Crinuta, bine a-ti revenit din concediu! Asteptam poze.

GabiI, si mie mi se pare mult 7 ml, Stanciu mi-e imi recomanda in asemenea situatii 5 ml la 8 ore. Sanatate multa lui Iustin!

Lavinia, sa va protejeze Cel de Sus! Sa ne ti la curent , daca se poate..Tatal tau cum se mai simte?

Bubu, sper ca l-ai convins pana la urma pe Cata!



albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Despre noi: suntem din ce in ce mai bine.
Mergem din ce in ce mai bine! E curioasa ! Baga nasucul cam peste tot.. mai zilele trecute incerca sa bage fierul de calcat in priza.. De atunci nu a mai fost interesata de prize... A incercat, in momentul, cand mama s de ducea pana in alta camera...

E mai nazdravana de cand a prins curaj sa devina, in final, independenta...Dar e atat de dulce..de-ti vine sa o mananci.

Noi, sambata am fost la o nunta. A meritat acea iesire, ca ne-am simtit excelent! Multe emotii am mai avut..pt ca era prima noapte cand nu eu o adormeam pe Bia..dar s-a descurcat destul de bine cu mama s. Singura problema a fost ca mama s nu a inchis un ochi pana nu ne-am intors de la nunta .I-a fost teama ca daca nu o va auzi cumva..( pt ca noi inca mai avem 2-3, poate 4 treziri /noapte)

O sa incerc sa va pun si poze, dar numai daca voi avea timp sa le incarc in photo yahoo. Mai sunt datoare cu cateva de la padurea de acum 2 week...

Acum fug la somnic, ca si dupa noaptea trecuta..sunt in urma tare cu somnul. De dimineata , Bia nu prea ne-a lasat sa dormim..i se parea ciudat ca noi dormim si ea nu... Daca tot eram acasa, incerca sa profite de prezenta noastra..



albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Fetelor noi suntem in stand by,a sunat jupanul ieri la amb britanica si vom iesi din tara cu ei daca e cazul.Ne suna ei cand vor evacua.Am facut bagajele si astept.Aseara am auzit niste bombe ingrozitoare,israelienii folosesc munitie de razboi interzisa...e groaznic,situatia se inrautateste de la o zi la alta.Va pup,ma duc sa mai cumpar niste cafea si nu mai stiu ce,m-am apucat de cand cu razboiul sa fumez arghile.O sa vad daca gasesc tutun cu aroma de menta si lamaie.

Lavinia

poze Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

http://community.webshots.com/user/crinuta28

Am inceput sa pun poze. Inca se incarca, nu sunt toate, dar se incarca deja.
De povestit o voi face putin mai tarziu, deoarece azi avem de umblat pt diploma de doctorat a sotului.


Lavinia, suntem revoltati ce se intampla la voi, in special sotul e foc si para.
Va tin pumnii si sper sa fie bine si sa iesiti din tara.


Crinuta si Rayan


Mergi la inceput