Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (76)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Toanca, am luat cu noi patutul de voiaj. Si printre altele, la mare am invatat-o cu dusurile. II faceam doar dus, ca totusi am lasat acasa cadita.

Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Bee, super si filmulete si pozele.


Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Bee, patut de voiaj?
exista si asa ecva?
si cum arata?


Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bee ai fost mortala cum ai descris.Si eu fac la fel ca si tine cu suzeta scapat in parc. credeam ca voi fi mult mai stricta, dar nu..... .
Misto de tot filmuletele si pozele.E pletoasa Ioana nu gluma.
Mirela habar n-am cand va fi urmatorul vaccin. Nasii nostri de cununie i-au facut baiatului unul intre 7-9 luni. Habar n-am care e ala.
Cosmi si noi mergem in strainatate cu avionul chiar cu bebe. Concediu=luna de miere. Cred ca doar eu si lili suntem mai nebune si caram copiii dupa noi. Mie nu mi-e frica deloc cu el, si nu l-am facut sa-;l tin acasa sau la bunici.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Toanca, patut pliant, cel din material zic eu ca e de voiaj. AL meu se face cat o sacosa nu prea mare.
Giova, unde zburati pana la urma in luna de miere?


Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bee la turcaleti. Ne vom intalni in ultimele 2 zile si cu Lili si Nicolas. Abia astept. Ma bucur ca am gasit zbor de pe Tm, ca era departe Buc. sau Budapesta.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

Giova, unde pleci in strainatate?

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

BEE am vazut-o in sfarsit pe dulceatza de Tea cea miscacioasa si vorbareatza...pe cand sa bag comentarii s-a blocat dracovenia de program asa ca iti zic aici! Mi-au plcut comentariile cu marea
GIOVA si pe Marcolino am reusit sa il vad , noroc cu PC-ul de la birou.
Azi am chiuliiit....
Am si adus-o pe Dia dimineta la birou si prin sectie,au navalit fetele pe noi, si ea s-a uita curioasa pe acolo,nu-i stateau bine ochii in cap!
Eu am concediu din 7 pana in 20 august se pare.Si nu prea as vrea sa plec fara Dia,plus ca eu inca alaptez.Nu stiu unde mergem,in cel mai rau caz doar la tara.Dar poate la Felix sau Moneasa ca sunt mai aproape si exista bazineeeeee ... abia astept sa ma balacesc!


MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teolinda spune:

BEE - multam de inveselire. Asteptam cu sufletul la gura mesajele tale ca ai un stiiil de mare naratoare.
Bestiala Anuka la mare! Si Ioana Danielei este o frumoasa dulce si pletoasa.

LILIANA si NICOLAS ALEXANDRU (6.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micio spune:

Ne-am intors de la dr. L-a ascultat la plamani, a zis ca este ok.
Liliana, Mirela - nu avea nimic grav, doar raceala, dar eu sunt mai disperata cred, prefer sa-mi zica dr ca nu are nimic decat sa constat mai tarziu ca a facut cice stie ce complicatii.
Ce fumos ca plecati in vacanta fetelor, distractie placuta, eu m-as bucura sa vin la Romanica, dar mai am de asteptat!

Oana & Eduard (19 ian 2006 )

https://www.dropshots.com/oanna

Mergi la inceput