Bebelusi de iulie-august 2005 (122)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gesi spune:

Simona ma bucur ca ai revenit si ca ne-ai adus numai vesti bune. Curaj pentru mai departe, greul a trecut!
Forumul a fost pustiu fara tine...parerea mea!
Ma duc ca ma striga fata: "ta-ta,ta-ta"

Îngerul care mi-a schimbat viata www.ogesi.blogspot.com" target="_blank"> Bla Bla Bla

„Imaginatia e mai importantă decât cunoasterea!”- Albert Einstein

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anis spune:

A revenit Simonaaaaaaaaa!!! 1000 X .
Ma bucur ca sunteti bine amandoi..chiar zilele trecute te vazusem online pe yahoo, da' nu stiam daca esti tu...si n-am zis nimik.

Saru'mana de urari..da de data asta m-am trezit gravida...Dumnezeu le aranjeaza pe toate dragutzu.



AniS
si Ingrid-Alexia *** ingerashul ce mi l-a trimis Dumnezeu *** (2 august 2005)***INGRID
"Happiness is like perfume,you can't pour on others without getting a few drops on yourself."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tethys spune:

BUNA!

"LA MULTI ANI!" 1 ANISOR: DANIEL[Orca], ANDREI-PAVEL[Alina78], DARIA-IOANA[Calina 03].




"La multi ani!" 11 luni: YASMIN[yasmari], VLAD-CRISTIAN[cin], MARIA[ema.nu.ela], BRIANA[lacrimioara].


CIAO.

CRYNA de ROBERTEL - 24.08.2005

Cat suntem noi de mari!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dania.nicol spune:


**********************

La multi ani! 1 Anisor

DANIEL - [Orca]
ANDREI-PAVEL - [Alina78]
DARIA-IOANA - [Calina 03]

La multi ani! 11 Luni

YASMIN - [yasmari]
VLAD-CRISTIAN - [cin]
MARIA - [ema.nu.ela]
BRIANA - [lacrimioara]
**********************

Baietii mei iubiti
Sebastian <18.07.2005>
Catalin <06.03.1997>
Fotografii de baietei cucuieti si frumusei
Alte fotografii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yasmari spune:

Cryna si dania.ncol, multumim mult pt urari!
Caldura mare aici, stam in casa, acum incepe meciul Anglia-Portugalia.
maine poate iesim la mare, am descoperit un loc aproape de noi, o ora de condus cu masina, cu un parc imens de distractii; cica ar fi si pt bebelusi ceva senzatii tari.
va pup ca-mi maraie Dragostina

"May you live every day of your life!"- J. Swift

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

dragele, noi suntem superfericite k sotul ne-a facut o surpriza si a venit aseara pt ziua fetei si pleaca luni.si mai vine si pe 31 iulie si sta mai mult.

la multi ani aniversatilor de azi

ne pregatim pt maine k suntem acum toti 3 asa cum trebuie sa fim.

va pup.


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamini spune:

sarbatoritilor zilei, sa fie sanatosi, cu parintii linga ei!

mindra mea si-a spart azi buzita, era plina de singe in gurita si plingea...mi s-a rupt sufletul.
in rest, toate bune, speram ca si la voi...
M

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

SIMONA, BINE AI REVENIT!
M-am gandit la tine si ma bucur ca ai scapat cu bine. Asteptam cu toate o veste calda si mai ales, buna!
Sa ai puterea sa treci peste tot raul si sa-i faci lui Mario viata frumoasa si usoara!

Noi suntem in febra examenelor de doctorat, care sunt la jumatatea lunii!
Eu termin , iar sotul are ultimul examen! El va mai avea inca trei referate, asa ca va termina la anu!

Fata este bine: vioaie, nevoie mare! toata ziua rade si alearga! Trage tot ce prinde, si citeste mult( imi da jos toate cartile de prin biblioteca!)

Sper ca mai am timp sa intru sa va mai povestesc!

Ella?
Diana?
Joker?

Kasi si Victoria ( 23 iulie 2005)
http://pg.photos.yahoo.com/ph/kasivitan/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sorel spune:

Noi tocmai ne-am intors de pe litoral, am fost la mamaia si a fost super ok. Am stat 7 zile .... zile in care nu am vazut nici un nor si nu am simtit nici o pecatura de ploaie ... iar apa marii 22-24 ... superba. Radu a fost incantat nevoie mare ... nici nu ma asteptam sa se comporte asa de bine ... a fost mult mai cuminte ca acasa. Ar fi stat in apa toata ziua. Cum ajungeam pe plaja el o si zbughea in apa. Abia mai apucam sa il dezbrac. Ne-a alergat pe toata plaja ... asa incat ne-am bronzat cel mai mult pe spate (eu si sotul)
Ce sa va mai spun ... a fost nebunie curata ... copilul meu este mult mai vesel si mai zambaret ... sotul zice ca se vede ca a fost "omul" in concediu.
Brianamica, referitor la bagaje, eu am luat multe hainite de vara si 1-2 randuri mai grose (nefolosite) si 2-3 treninguri subtirele pt. plimbarile mai nocturne ... dar a fost atat de cald incat nici pe acelea nu le-am prea folosit. Ca ustensile am luat un miniblender pt piureul de fructe, un incalzitor de biberoane si un fierbator de apa (folosit mai mult pt. cafea), lingurite si un castronas. La masa de pranz manca si el ciorbica sau crap pescaresc sau mamaliguta cu branza sau ficatel cu cartofi, etc (eu il invatasem de la 11 luni cu mancare de-a noastra - asa am citit ca la 11 luni incepi sa-i dai din mancarea adultilor - binenteles nu chiar orice), iar in unele zile i-am dat borcanele de la nestle - cand nu-i placea cea de la restaurant. Seara iaurturi cu cereale, banane, etc. Sper sa te fi ajutat cu ceva aceste informatii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

Uraaa,s-a racorit afara sint doar 16 grade!Uff,macar 1 zi doua sa tina sa ne mai revenim!


Hristina,mult spor la invatat si BAFTA la sustinere!MAGNA CUM LAUDE!


Delia,multumesc mult de tot!Si noi facem baie des si ne place mult apa,dar ca motivul bubelor lui Rares e altul:
A facut o pasiune pentru a se inveli cu covorul din sufragerie,iar pe pielea transpirata,tesatura aspra cred si eu ca-l irita!
Ai mei baieti nu prea au somn,iar noaptea mai ales Rares se foieste din cauza caldurii rau de tot;ma gindeam si eu ca ziua sa doarma un pic mai mult,dar de unde.

Fetelor care mergeti cu puiutii la mare,sa nu stati pe plaja mai tirziu de ora 10 -10,30 nici macar sub umbrela.A vorbit un medic dermatolog la TV care a avertizat ca toate cremele de protectie proteajeaza doar UVB si putin UVA ,asa incit pielea este oricum expusa factorilor nocivi.Aveti mare grija!
Eu am iesit intr-o dimineata la 8 la plimbare,iar la 11 cind am intrat in casa,eram arsa ca racul pe umeri;mi-am promis sa nu mai stau mai mult de 10 jumate afara.
Pupici si o zi fara ploaie!

Mergi la inceput