Suceava- sezonul 11

Raspunsuri - Pagina 27

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Buna,

Meg imi pare rau pentru bunica sotului tau, incearca sa nu te superi prea tare ca (de fapt stii) nu e bine pentru bebe.
Simina am bucur ca v-a placut la mare si ca v-ati simtit bine, cat despre plimbari romantice ... mai incolo... si eu mi le doresc.
Iliuta hai curaj la condus ca va trebui sa ma apuc si eu in curand.
Dandush ne bucuram ca ai reaparut.
Crengu cum a fost in concediu? vrem poze si detalii
Floricico va veni si la tine bebe, fii sigura.

Io nu prea am timp dar citesc regulat. Ma intristez ca vine toamna, parca tare scurta a fost vara asta.
Care dintre voi ati fost la KAUFLAND ca prin ziare nu scria de bine.



Poze cu mandrutele;fetele mele
carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

La Kaufland am de gand sa merg eu azi....iti povestesc maine despre ce e vorba....dar ma mir ca nu au scris de bine, de ce nu? Sotul a fost ieri la deschiderea oficiala si a ramas placut impresionat....nu a dat pe spate, dar nici impresie proasta nu i-a facut....

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Meg imi pare rau pentru bunica sotului tau...stiu ca doare caci mi-am pierdut tatal acum 18 ani, apoi socrul stiu ca e greu...
Iliuta deocamdata nu am vesti, dar sper, trebuie sa se intample ceva bun pentru a rezolva cu baiatul.Ce mai faceti fetelor?Eu am avut ceva probleme de rezolvat azi, mai neplacute, am facut cat de cat fata.Vorbim maine la cafea.
Cand dragostea doare...

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Buna fetele. Si eu sunt putin cu moralul......la pamant. Azi am sunat si mi-au zis ca, cursurile vor incepe pe 15 septembrie. Vreau sa fac ceva sa-mi umplu timpul, sa nu ma mai gandesc numai la ....Barcelona.

Meg, sper ca esti mai bine. Sa stii ca tatal meu a murit acum 4 ani, stiind ca nu voi putea avea niciodata copii.......de asta ziceam ca stiu ce inseamna......nici macar n-am putut merge la inmormantare sa-l vad pentru ultima data...

Simina, sper sa te auda D-zeu si sa-si indrepte privirea si spre mine. Imi doresc ca tatal meu, de acolo de sus sa ma vada ca sunt implinita si sa fie fericit pentru mine.

Carmen....poate sunt si prea nervoasa in ultimul timp. Oricum de moment nu-mi sta gandul la condus.....cred ca se vede nu??

Doina, va fi bine, o sa vezi, trebuie sa fie bine.Atata timp cat exista speranta.....ma rog pentru Dan sa fie bine.

Va pupaces, si noapte buna.


"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Buna dimineata la toata lumea!Sunt aici al cafeluta si trebuie sa aduc Suceava pe prima pagina...nu putem sta mai in spate...Ce faceti azi? bine toata lumea?asa sper!Va astept cu vesti bune!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmen spune:

Buna dimineata,
mai se scurteaza zilele din ce in ce mai mult si chiar ma gandeam ca nu prea mai am cand sa imbrac fetele cu rochite subtiri si din pacate unele din ele nici nu stiu daca le-au imbracat de 2 ori.
Ce va pregatiti sa faceti in weekend? Eu as vrea sa aspir de astazi si sa fac cat de cat ordine ca sa nu ma stresez maine cu asta, eu sambata nu am nici un chef de facut curat si mancare, as sta numai cu fetele sau m-as plimba non stop. Unde ati vazut blugi frumosi, de calitate si nu prea scumpi? Imi trebuie o pereche ca daca vine toamna voi avea nevoie. Si sutiene frumoase si nu prea scumpe (oare exista)?
V-am pupat.



carmen & ana (04.11.2002) & daria (22.12.2004)
Regretul zilei de ieri si grija zilei de maine ne fura bucuria zilei de azi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floarea de colt spune:

SALUTARE la fete,

intrat doar putin sa vad ce mai face fiecare...

carmen , si eu as vrea o pereche de blugi buni...eu mi-am luat una din centru comercial...cam scumputi , acum cativa ani buni in urma, dar nu mi-a parut rau , blugii au facut toti banii , si i-am purtat nu gluma...cred ca tot pe acolo o sa ii caut si pe viitorii blugi..

meg , sincer imi pare f rau pt bunica sotului...stiu ce simti , doar bunica mea a fost blonava rau la inceputul anului , dar si-a revenit , nesperat de bine , si acum este bine merci.

eveline cum e la kaufland???asteptam impresii...nici eu nu am apucat inca sa merg..
cica e posibil sa desfiinteze piata mica , pt ca au astia de toate legume si fructe...ideea e , daca sunt proaspete si coapte , nu cum le gasesti in metro , mai mult verzi si scumpe..

in rest , nu ma pot lauda cu nik....sunt in asteptarea c.m.
tare mult mi=as fi dorit ca de ziua mea sa primesc in dar un test cu 2 liniute...

pupam fetele si va doresc un wk f f frumos...

ps.
stiti ca se sfinteste duminica biserica de la intrarea in obcini??acolo unde e statia de maxi.
poate o sa ajung sa trec si eu prin altar si sa strig (in gand) marea mea dorinta!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Buna fetelor...din pacate s-au ivit ceva probleme si n-am apucat sa merg la Kaufland...poate azi. Va scriu impresii apoi...dar poate merge una din voi inaintea mea...

Floare...nu cred ca se desfiinteaza piata....sarmanii tarani si ceilalti ce vand acolo din ce ar mai trai...eu cred ca pe piata suceevana e loc pentru toata lumea...

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Buna seara fete dragi!
Am venit din concediu dar n-am avut chef sa scriu, insa am citit ce
s-a scris.
Meg, felicitari pentru bebe.
Simina, cum te-ai descurcat cu 3 copii la mare a mie unul mi-a scos peri albi? am zis ca nu-l mai iau in viata mea cu mine in concediu. A fost depasit de evenimente, nu a mancat nimic 10 zile( doar ciocolata, suc si lapte) si a fost fffff obraznic.
Concediul in rest a fost superb, in Bularia mi-a placut foarte mult, as mai merge oricand acolo.Poze nu stiu sa pun, imi pare tare rau.
hotelul a fost super, o camera uriasa, foarte curata, nu mai are rost sa descriu , de nota 10. Am stat la Hotel Berlin Golden Beach, era chiar pe plaja, o piscina minuata afara, alta acoperita pentru cand ardea soarele prea tare, super curata statiunea, plaja, apa, terasele, etc. Copilul s-a dat cu coarda elastica in fiecare seara, s-a dat cu masinute si a papat 90%din buget. Am baut multe cocteiluri, a fost super frumos totul, pacat ca nu stiu sa pun poze.
Luni incep serviciul si sunt tare trista. Astept concediul urmator (fara copil). Va pup si va mai scriu ca vrea plodul sa bea lapte si sa doarma.

Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crengu75 spune:

Am uitat sa va spun ca am fost si la Kaufland si mi-a placut enorm. E o alternativa pentru Metro care e departe, trebuie sa iei cu tonele si te cauta in cos la iesire( ma seaca rau chestia asta). Sunt multe produse, ieftine, feliate, carne, pui, tot ce vrei. Multe case si foarte civilizat. Ce s-a scris de rau? Eu am fost uimita sa vad cate schimbari s-au facut pe aici cat timp am fost plecata.

Crengu, mami lui Cristian

Mergi la inceput