Suceava- sezonul 11

Raspunsuri - Pagina 25

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

In sfarsit au aparut si fetele...pe aici ne-a pacalit cu ploaia, a dat cativa stropi si atat.
Carmen sper sa reusesti sa te odihnesti putin.
Meg poate o sa mai fie in toamna legume, pe vremuri se facea ziua recoltei si se gaseau de toate si la preturi bune.
Va pup pe toate!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doinabita spune:

Unde sunteti?eu la cafea...va astept!

bita doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eveline spune:

Carmen ma bucur ca e mai bine Daria...astia mici au o putere de te miri, ce repede se refac.

Meg nu stiu cat tine eruptia, iti spun dupa ce se termina....la Bia deja am intrat in a doua saptamana, dar ea are "norocul" sa-i iasa toti 4 odata...imagineaza-ti...

Ieri am plecat pe la 8 sa dorm si la 10 s-a trezit cea mica (dupa ce nu dormise aproape toata noaptea)...vomitand...si a tinut-o asa toata ziua...am crezut ca innebunesc, dar nici c-am dus-o la dr...in cele din urma, spre dupa amiaza parca s-a mai linistit si a reusit sa pape cateva lingurite de supa (doar zeama) si apoi iar a adormit.
Azi pare ca e bine...sa speram ca asa va ramane...eu tot extenuata sunt...

Carmen....v-am vazut cumva duminica....mergeati la Ipotesti dinspre Cetate...seara..?

Ana si Bianca-iubita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floarea de colt spune:

buna fetelor,
am trecut putin pe la voi!
se pare ca e putina activitate..

ilncuta pupam pe zamfirucul nostru si uite aici o adresa cu informatii , poate iti mai raspunzi la intrebarile tale.

http://www.editiaspeciala.com/default.asp?newsid=14702&categorieid=10&scurt=1

eveline , doresc insanatosire grabnica biancutei...saracuta se chinuie..

deasemeni , imi pare rau si pt daria , ca are probleme de sanatate , sunt convinsa ,carmen, ca pana la urma gasesti tu solutia cea mai buna pt fetita ta..

meg , spor la invatat!si bafta multa multa!!!cum merge sarcina??

si deasemeni salut pe toate fetele si noi si vechi , si va doresc numai bine!!

despre mine nu am noutati...adica stiti voi la ce noutate ma refer....tocmai de asta , cred ca nu mai am nici tragere de inima sa fiu mai activa in mesaje...

o sapt.buna va doresc!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

hei, floricico!!! mi-a fost dor de tine!
sarcina mea merge bine, multumesc..am 14+ saptamani, au trecut greturile si toate celelalte probleme...am aflat ca bebe e baietel si, foarte important, am si spor la invatat (ceea ce cred ca e evident dupa numarul si consistenta mesajelor mele)

vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floarea de colt spune:

megule te felicit pt baietel....asa da veste importanta!!!
bravo !!!
cred ca sunteti coplesiti de bucurie!

o sa iti spun un mic secret....si eu mi-as dori ca primul copilas sa fie baietel..nu's dece...dar asa visez....desi in mod normal , la prima sarcina , si mai ales una obtinuta cu greu , ar trebui sa nu conteze...

apropo de baietei....ati observat si voi...ca anul asta s-au nascut mai multi baieti...decat fetite....cel putin toate cunostintele mele au facut baietei...chiar si , simina noastra are un teo mic..
e doar asa o observatie..
pupici..
oare ce mai face cristina69 si iliuta??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns megbeng spune:

mai, ai botezat fata: e cristina38, nu 69...mai-mai, uite la ce-ti umbla mintea ..de cristina nu mai stiu nimic..la iliuta se pare ca nu sunt noutati

vine bebe!

Ajutati-l pe Dan sa mearga din nou!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Sunt aici.Va citesc aproape in fiecare zi. Am avut musafiri de la Madrid.

Meg, FELICITARI pentru baietel.Sa ai o sarcina usoara in continuare si fara probleme.

Carmen, am vazut c-ai citit la alt topic despre "frica" mea de condus. Nu stiu daca o sa mi-o inving vreodata.

Eveline, nu am nicio noutate inca. Astept telefonul ala de la Barcelona.....si ma consolez cu gandul ca va fi cu rezultat pozitiv.

Doina, tu ce vesti mai ai??Am vazut si-n seara asta un caz cu o fetita din Constanta(la povestiri), care are nevoie tot de operatie in China, tot cu celule stem.Sunt sigura ca vei reusi si tu sa obtii banii si sa ajungi cu Dan acolo.

Ilincalif, Simina, Floare de colt, Cristina 38(69), Crengu, Ramona, Simona, Turtiza, si draga noastra Dandush care nu mai da niciun semn de viata

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/micaelapodariu/my_photos
"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns floarea de colt spune:



heheheh....megule mama...ce sa faci , m-am babit si eu....
si apoi cu cifrele astea lucrez zilnic , nu mai spun ca numar ca disperata zile pana la ovulatie , zile de ovulatie , zile dupa ovulatie..vine rosu??nu vine...tre sa ma intelegi ca mai uit si io..

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iliuta spune:

Neata sucevencelor. Va invit la un laptic cu cereale. Pt cine vrea fac si cate o cafeluta.

O zi bunaaaa.

http://es.pg.photos.yahoo.com/ph/micaelapodariu/my_photos
"Prietenia este mana care-ti sterge lacrima atunci cand viata te doare......"

Mihaela

Mergi la inceput