Iasule, mandra cetate (36)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

La multi ani! Carmen(Mephala)
Tot ce iti doresti sa se indeplineasca

Aime: balaceala placuta ce bine e de voi ca sunteti maricei dar lasa crestem si noi mari acusica, timpul trece repede

Nu ati constatat ceva? Nu lipseste nimeni? Raluca(Ralnied) cam someaza.........se pare ca degeaba bat eu apa in piua pe messenger, cred ca e nevoie de forte intarite sa o aducem pe aici. Asa ca lelitza Ralu te-am turnat la fete, poate, poate asa imi ating si eu scopul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adi69 spune:

Ramonika,eu stiu pe cineva care a facut la Princess un pachet de parafango,tarafango si electrostimulare si a slabit vizibil,dar din cate stiu este foarte scump acolo.

Mephala ,cu multa placere!

Nicoleta,voi nu v-ati speriat alaltaseara? Zicea fratele meu ca a fost o galagie infernala cu aia de dadeau pt tantari..si s-a aperiat fetita lor de nu mai voia sa se dezlipeasca de maica-sa.
Este pescarie pe Bv Pacurari,intre blocurile cu doau etaje si fosta simigerie de la intersectie,pe undeva pe acolo,nu stiu exact sa explic..

Adriana
papa-bun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:


LA MULTI ANI,CARMEN(mephala30)!
Sa ai o viata fericita si linistita ,sa fii iubita si implinita alaturi de toti cei dragi!
Sarcina usoara,un bebe sanatos,mincacios si voios
!


Cristina,Raresnazdravan de 1 an si Mihneasugubatz fara pereche

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns palmyrah2002 spune:

quote:
Originally posted by belnicol

Buna dimineata fetelor. Va poftesc la cafea daca nu ati baut-o deja.
Of, in dimineata asta tre sa fac un drum in Billa (ce placere!) cu tot cu Matei. Sper macar sa gasesc o masinuta de aia pt pitici, macar sa nu mai am si grija lui, ca aglomerat am toate sansele sa fie.
As face azi niste peste dar cind ma gindesc la curatat solzi ... si daca mai e si viu ... parca m-as lasa pagubasa. Nu erau niste magazine care ti-l dadeau gata ucis (brrr) si curatat ? Pe unde or fi ?
Miha, ce fain ca pleci la mare. Vreme buna si distractie maxima! Sa ne povestesti cind vii cum a fost ca sa ne alini si noua dorul de mare.
V-am lasat fetelor, mogileata trage de mine si de mouse si vrea neaparat sa-l iau in brate. Cine-i poate rezista ? Ma duc sa-i fur citiva pupici.

Nicoleta si Matei



Magazinul se numeste Aqua 3,e la a 4-a statie de la blocuri Pacurari sau a cincea de la Piata Spiridon.Cum cobori in statie e vis-a-vis.Ti-l da curatat si transat cum doresti!Eu numa de acolo cumpar
Din cite stiu mai sint citeva magazine Aqua,dar nu stiu locatia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Darria spune:

Explicati va rog si pt. cei mai batuti in cap care nu circula prin zona decat rar si nu cu mijloace de transport in comun(nu cunosc toate statiile) unde anume este pescaria. Dupa semafoarele de la intersectia mare, da? Ca dupa ele ar fi 5 statii.
Ma intereseaza daca-l curata ei ca nu am mai vazut prin oras, era unul in Bucsinescu dar l-au inchis.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GabrielaG spune:

Carmen (mephala) de la noi si petrecere frumoasa in seara asta.
Cred ca sapt viitoare plec cu copiii la Tecuci un pic sa ne mai bucuram de visine si zmeura daca o mai fi.
Maine vafi frumos? Merge de o zi de strand?
Pupici,
Gabriela si baietii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

Carmen, LA MULTI ANI si din partea noastra!

Gabriela, se pare ca maine va fi www.wunderground.com/cgi-bin/findweather/getForecast?query=iasi" target="_blank">partial noros, dar 29 de grade; mai bine, abia nu va arde soarele...

Daria, dupa intersectia semaforizata, dupa o suta de metri, este o statie; nu cobori acolo, ci la urmatoarea; apoi traversezi si te uiti la magazinele de la parterul blocurilor.
eu peste mai iau si din Metro, din ala proaspat, nu congelat, si de cele mai multe ori iau fileu de salau, pt Vlad.

Never underestimate the power of human stupidity. - A. Einstein

Cristina si Vlad

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aime spune:

La multi ani, Carmen! si numai bucurii, nastere usoara si bb sanatos

Am venit, acu puiul doarme obosit de cat s-a balacit (impropriu zis, i-a umplut piscina Danei cu nisip lucru ptr care ne cerem scuze) si a rascolit pe acolo si de caldura pranzului, dar f incantat de escapada si de plimbarea cu autobuzul .
Herra, ce sa facem si noi, incerc sa-i caut tot felul de activitati ca nu-mi place ideea de a-l tine in casa sau in jurul blocului(m-am saturat).Cand inca statea in carut ne plimbam pana la Mall sau la Palat...dar acu...nu e de dus cu el, ca e spirt . Poate ne-om intalni vreodata Vladutzii la Dana
Darria si cu voi speram sa ne vedem cand mai cresteti la balaceala.

Ramonika, eu am facut in primavara 10 sedinte parafango si masaj anticelulitic si sa stii ca s-a cunoscut si inca ma mentin. Bineinteles asociate cu dieta si acum mai tin dieta dar nu ff strict. Ar mai trebui repetate, dar timpul si banii astia

Si eu am remarcat absenta miresicii noastre...hai Ralu, vrem poze, vrem povesti

aime si Vladimir

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns belnicol spune:

LA MULTI ANI CARMEN!!

Multumesc mult fetelor pentru pontul cu pescaria. Am gasit-o f usor, de fapt stiam unde e dar nu stiam ca presteaza astfel de servicii. Oricum m-am carat degeaba pina in Pacurari, ca nu aveau ce voiam eu, asa ca a ramas pe alta data.

Adriana, la ora aia tocmai il adormeam pe Matei si el nu a auzit nimic, asa era de obosit. Mai enervant a fost ca a trebuit sa inchidem usa la balcon, cel putin pina s-a mai imprastiat substanta aia. Nu inteleg de ce nu au dat mai tirziu, ca imi inchipui ca e destul de toxic si pentru oameni.

Aime, tu cum procedezi cu masa lui Vladi cind mergi la Dana ? Tare as veni si eu cu Matei, dar eu pe la 10 ii dau sa manince si nu as mai pierde timpul acasa pina la ora aia. Si noi ne chinuim taaare cu masa daca nu sintem acasa. Am sa vad eu cum fac, poate ii schimb ora de papa. Tu cind il mai duci pe Vladi la balaceala ?

Nicoleta si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Va multumesc fetelor pentru urari.

Carmen(28+) siIustin (5.06.2004)
Album Iustin

Mergi la inceput