Bebelusi de ianuarie-februarie 2006( 74)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

buna fetele!am mai scris un mesaj dar mi-a cazut netul
ma bucur ca au revenit fetele,mai lipseste linda...hai mai teolinda ia papanasul si hai pe forum
ANDA,distracite placuta !
MICIO,eu zic ca nu ai de ce sa-ti faci griji daca puiul poate sa intoarca singurel caputzul de pe o parte pe alta.dani a dormit numai pe burta de la o lunA...
NICO,Mica mica placintzica,da' face lucruri mari. a luat-o inaintea la toti...
MARAKI,ce mai zice angelo?
IRINA,CU CE PLECI?PARCA ZICEAI CA NU AI ACTE,DE ASTA TE INTREB...SUNT CURIOASA DACA SUNT PROBLEME LA VAMA...
CUSCRA,mai dar ce baga jasmine,auzi salata orientala si piftele.in curand o sa pape cu voi la masa
ALINA,
RALI
CATA,SPER SA VA PRIASCA AERUL DE TZARA
GIOVA,SA-TI fie de bine vopsitul,ai mai fost blonda?
IOANA,LA MULTI ANI MAMEI TALE!
ASTERY,URSOAICA,DIANA,MONI,ANAB,ANAS,SI RESTUL SECTEI,ASA CA SA O INTREC PE NICOLE

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

A,AM UITAT SA MA LAUD SI EU CU MANCACIOSUL MEU,azi a papat 200gr piure de fructe(dimineata),200piure de legume+carnita(la pranz)+120ml lapte.deci a trecut la portii duble.sper sa o tina tot asa si sa nu fie mofturos ca iulian la mancare....
azi noapte ne-am perpelit amandoi de caldura,ne rasuceam pe toate partile si transpiram ceva de groaza.si asta cu geamul deschis.aici este insuportabil de cald...

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

MIRE...cum te mai simti puiule??? si la mincacios un de la Dari..

Nicole si Daria Sofia [1 FEBRUARIE 2006]

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Fetelor...ma uitam astazi la emisiunea de pe prima...Nanny...o emisiune cu o tipa pe post de dadaca..care merge in diverse familii ce au probleme cu copiii..sunt prea rasfatati...neascultatori..etc...Si acum realizez ce curajoase am fost noi sa facem copii in vremurile astea...pe bune...Nici nu stiu cum sa o educ pe daria..astfel incit sa fie cu bun simt...sa puna pret pe normele morale..dar in acelasi timp sa fie si fata desteapta...Grea misie avem..fara misto...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Mirela, puiul meu este putin cam marait, din cauza caldurii sau a dintilor.In rest, mananca bine si am vazut ca si Dani la fel Mai stau putin si ma duc sa-i fac baita Voi cand o sa va duceti la plaja? Pupicei pt. fratelo Dani si pt.tine
Alina pt.Ayan razaretul

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de ingeras-bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Cititi aici ref la modificari. Sunt putine informatii dar....
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78961

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Mirela cum sa nu am acte. Pai fugeam pe jos acasa ca imi efirica sa stau fara. Nu am drept de munca dar acte da. Da il obtin eu si pe ala.
Columbeanu auzi...eu am un prieten care ma striga SUPERiri si de cate ori imi zice asa ma gandesc la Virinel.
Fug ca acum am intrat pe usa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ursoaica spune:

Buna fetelor!
Sunt si eu pe aici citesc! Si voi raspunde ... daca am cui.

Vad ca acum ajung mai usor mesajele de avertizare pt moderatori. Asta am vazut pe toate siturile pe unde umblu. Un lucru bun.





Ursoaica acum ursulinei Raisa Ioana (5.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

Fetelor, sa nu va obositi sa imi raspundeti pentru ca n-o sa mai intru pe forum niciodata. Au fost vremuri cand m-am simtit foarte bine cu voi, probabil pentru ca nu va cunosteam cu adevarat. Stiu acum cu cine am de-a face. Sunt cateva fete in care totusi am incredere si stiu ca nu sunt implicate si cred ca si ele or sa iasa de pe forum cu timpul. Stiu ce ati discutat despre mine in conferinte, ca fac sex cu sotul meu cu Ayan in pat si ca nu este moral. Si ati spus mai multe. Este moral sa ai rabdare sa stai in conferinte dar sa nu ai rabdare cu copilul tau si sa il bati? Dupa cum vedeti, e foarte usor sa jignesti. Fetelor, frumusetea interioara se vede si in trasaturile fizice. N-o sa fiti mai frumoase daca sunteti asa invidioase si rele. Scopul vostru nu este sa va cresteti copiii cat mai bine invatand lucruri bune una de la alta, scopul vostru este barfa, rautatea, sa aruncati cu venin pentru ca nu sunteti multumite de viata pe care o aveti. Sunteti frustrate si complexate. Nu vroiam niciodata sa va jignesc, dar nici nu credeam ca sunteti asa. Am un mesaj pe telefon si acum, nu m-am indurat sa-l sterg. Un mesaj de la Catalina. Este asa: “ A nascut Irina. Mario, 3900 si 53 cm”. Nu l-am sters pentru ca imi aminteam acel moment placut, emotionant. M-am bucurat si am plans de fericire cand l-am primit. Imi amintesc cat m-a emotionat nasterea lui Razvan al Ioanei si ce fericita am fost cand am sunat-o si mi-a spus ca totul este ok. Si acum am in computer primele poze ale lui Razvan. Credeam ca suntem prietene cu adevarat, nu o ceata de barfitoare care cand citesc o postare vaneaza greselile de ortografie si se gandesc cum pot transforma subiectul intr-o barfa. Este foarte josnic ceea ce ati facut. Mi-e scarba de ceea ce a ajuns prietenia si legatura noastra, desi prietenie a fost numai in capul meu. Imi pare rau ca mi-am pus viata pe tava, cu bune si cu rele, asa cum a facut si Cata. Asa ne trebuie daca suntem sincere, naive si bineintentionate. Dar nu-i nimic, eu consider experienta cu voi o experienta de viata care ma va ajuta pe viitor.
GIOVA, te rog mult sa ma scoti din lista.
Va doresc sa aveti copiii sanatosi si frumosi!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Saluti gagici acum am sosit!
NICOLE felicitari pentru progrese!
Noi am fost la curte de pe la 2...
Balamuc...
Fetele de 2,5 ,4 si 10 ani...in piscinutza de plastic ...plina si de nisip... balaceala...galagie...plimbat pe Diana cu caruciorul...vrut sa o pupe etc.

Diana a dormit odata 20 de min si odata o ora jumate,a ros pe ... coaja de paine ... ca m-au corupt alea si i-a placuuuut, desi era cu firmituri pana si in pampersi!
In rest a fost fain ,am stat la povesti si la aer si la papica.Ghita a lipsit vreo 3 ora ca s-a dus cu sotzul tipei la o balta,cica la pescuit...
Acum am reusit sa si adorm gagica,dupa baie,cam cu chiu cu vai...

Ma pun sa mai citesc pe aici...

ANASEBEEE...Columbeanuuuu


MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput