Cluj rulz! (55)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Buna seara!

Nimic nou sub soare.

Cristiana, te-as suna dar mi se pare cam tarziu. Ai cumparat "afacerea"?

Romana, ma bucur ca Luca e bine; cred ca ai avut o perioada tare grea ; cand pui si tu poze?
Stiu ca Stanca (pe care o stim noi) incearca demult sa faca bebe, dar nu ii iese; ma intrebam daca nu au reusit de cand nu am mai vazut-o; imi pare rau pt ei.

Simona, cu placere



Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariana tache spune:

Totusi, mi-am amintit ca am o veste:
- azi, Simon a mers pt prima tinandu-se doar cu o manutza. dupa cum il vad, pe la 11 luni o sa umble singur (abia astept!).



Mariana, Stefan (20.04.2004) si Simon (30.08.2005)

1 , 2 si 3
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34377" target="_blank">Nasterea lui Stefan
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60260" target="_blank">Nasterea lui Simon

Sanatate Maxima!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Salut fetelor.

Va spuneam ca raman singurica, da, mama a plecat la bunicamea, in sud, bunica mea e foarte bolnava, mama a gasit-o intr-o stare foarte proasta...nu are rost sa va descriu, mama a spus in final ca nu mai vine acasa pana cand.... ...

Pe Serban l-am inscris la gradinita din toamna, asa ca teoretic avem solutie, iar pana in toamna vor avea grija de el Bety si Costel - socrul meu. Oricum, asa cum are maicamea grija de el, nu are nimeni, poate nici chiar eu, de cele mai multe ori...

Acum baietii mei sunt afara, iar eu voi iesi la o tura mica prin oras, dupa care am treaba in casa. Nici nu-mi vad capul...diseara nu vin pe net, suntem invitati iarasi pe terasa la Aroma.

Mariana, pentru cunostinta aia a ta care naste in septembrie, conteaza de la mine pe un sac de dormit, doar ca o sa te rog sa-mi amintesti sa ti-l dau, cand o fi cazul.

Mai pove..
Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

salutare

azi am bucatarit toata dimineata,adica nu chiar toata ca am mai fost sa ne uitam la gresii si faiante...da mi-a iesit super papa.
maine o serbam pe mama a carei zi e pe 11 si i-am facut o prajitura, ceea ce e semn de afectiune maxima, eu fac praji din An in Pasti....am facut prajitura Melba cu piersici e cu toate ingretientele in cutie, de la dr Oetker!

Mariana am luat ce trebuia insa am un mare stress.Thea mi-a facut febra azi...si nu stiu de la ce.sper sa fie raceala nu altceva, dar va tin la curent.Felcitari umblaretului, si Thea la 11 luni umbla singura si sigura de ea.

Roxa daca nu e ok nu venim maine si mi-ar parea tare rau.in plus is necajita ca plec la Bucuresti maine seara si plec ingrijorata.daca am dubii, nu plec!!

si noi diseara mergem la o petrecere -depinde cum e fata-asa ca nu cred ca mai intru azi!

va pup

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Roxana imi pare tare rau, e asa de grav bunica ta?sanatate multa ii dorim.in ce zona locuieste?

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Am mai citit odata mai cu atentie ce ati scris mai sus, ca acu am un pic de timp...

Romana, ma bucur ca Luca e ok si va tin pumnii sa scapati repede tu si Matei.

Mariana bravos pentru primii pasi aproape singurel ai lui Simon! Ei de-acu incolo sa te tii :)

Cristiana, nu ma omoriiii!!! Sa se faca bine Theiuta si sa veniti maine ca ma dau cu ... de pamant nu alta! Asa tort bun m-am kinuit sa fac azi! Sper sa iasa si frumos si bun la gust. Crema e bestiala si nu are prostii, e din branza cu mascarpone! Si cu fructe! Crema e super, sper sa se imbibe bine cu blatul si sa fie bun!

Bunica mea e rau, nu cred ca se mai face bine...din ce zice mama e rau...a zis ca sigur are cancer...are numai noduli...si e a un batz! Piele si os, nu exagerez e horror! Eu stiu cum era de horror de slaba cand era sanatoasa d-apoi acum...in fine, asta e, mama s-a resemnat...

gagici, ma pregatesc sa plec, nu stiu daca am zis dar diseara iesim pe terasa si te sa ma pregatesc...

pe maine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Mai fetelor, ce zi! As fi mers la piscina de 100 de ori, ciuda mi-a fost ca nu s-a putut...

Va urez noapte buna!

Pe curand,
R



vidiazni, sticla ... dauneaza grav sanatatii...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

'neatza!!!

va astept la o pove mica
mai,...iar m-ati lasat singura in weekend, se poate?
in 30 de minute ma apuc de treaba asa ca ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

Mi-am amintiiiiiiiiiiiiiiiiiit!!!
La Multi Ani ! Ana si Elise




sa cresteti mari si frumoase si sa le aduceti parintilor numai bucurii!

Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nana_sim spune:

Baza!! Aici "vulturul", transmit de la Bazna unde ma aflu la alintaceala si leneveala da' tot mai lucrez un pic cand doarme zanul.

La multi ani din toata inima mea larga Elisei si Anei, le doresc copilarie senina si plina de bucurii iar semnele Racului sa le fie totdeauna de ajutor, niciodata in defavoare (racii stiu de ce!!)!

Cristiana sanatate multa Theiutei, ca e miza mare - petrcere + concert Billy Idol

Mariana mai ieri ma minunam de ce nume frumos ai gasit pt bebe din burta iar acum merge ... si FELICITARI

Roxa gospodina va dorim petrecere frumoasa, sa iasa asa cum va doriti voi!

Pentru restul gastii weekend placut, atat cat a ramas!

Mergi la inceput