Cluj rulz! (55)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns romana_74 spune:

Mersi CODRUTA- ma gandesc si te anunt ce am hotarat!

MARIANA- imi pare rau de Stefan! Poate e o viroza digestiva...Naspa!

CRISTIANA- si eu sunt nostalgica dupa vechea gradinita... Matei imi spune... nu merg la alta gradi decat la TANDARICA... Imi vine sa mor!

ROMANA , MATEI(04.07.2003) si bb LUCA (28.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Morgano spune:

Sanatate multa pentru Norbert si Stefan, iar voua mamici optimism la greu, ca va fi totul bine!
Eu n-am auzit de epidemie de varicela, insa voi cele cu copii mai mari tot sunteti mai ferite acum dc e vacanta la gradi, ma gandesc ca si dc e epidemie nu se va extinde ca in conditii de comunitate.

Ripley si Ana Ecaterina(10.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Buna dimineata!
Am fost la vaccinul antirujeolic! Sa speram cu nu vom avea reactii!!

Sanatate Lui Norbert si Stefan

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana_74 spune:

CODRUTA, LUCA a avut reactie la antirujeolic dupa 5 zile! Sper sa nu aveti, dar nu e grav, putin febra si gata, asa vreo doua zile! SANATATE

ROMANA , MATEI(04.07.2003) si bb LUCA (28.08.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Romana la care Tandarica ati fost voi?

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

Simo cat stai in Bucuresti ?in 10 vin si eu.(la Billy Idol si cu jobu, in ordinea asta)

fetele daca nu mai intru we fain

Cristiana si gagalicea Theodora Alexia ( 3 anisori)

Thea Alexia
noi si Roma 2006
www.kodakgallery.com/BrowsePhotos.jsp?&collid=52286767308&page=1&sort_order=0" target="_blank">la mare 2005
www.desprecopii.com/info.asp?id=531" target="_blank">nasterea papusii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns baby-boom spune:

Servus gagici!!!

Multa sanatate le doresc lui Stefan si Norbert.....repert si eu intrebarea: ce are Stef???

Noi suntem bine...pe mine m-a apucat o minidepresie acu' o juma de ora, de-mi vine sa plang si sa urlu....nu'jtiu ce mama naibii am.....in fine, sper sa fie pasagera treaba, ca de nu!!!

Cristiana, drum bun...interesanta istoria de aseara....n-as stii ce sa zic, ca n-avem socritza la pachet, cu toate ca uneori mi-as dori, un pic..da' stii cum e faza aia cu ai grija ce-ti doresti ca poate se implineste...brrr!

Fetili, care are posetutza miculutza, numa' buna pentru nunta???...si rosie pe deasupra, ca deh asa vor fi pantofii.N-as prea lua, ca stiu ca n-o s-o port in veci pe urma......plis ca alea care-mi plac is de la 1 milion in sus

No, gata...ca vrea fract'miu sa spele monitoru'...revin la timp liber si chef
pup u all!
Flo



poze cu noi


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

SCURT/2:

Io nu am poseta rosie, io am "decat" neagra

Azi imi cumpar o rochita visinie, of course pt nunta! si-mi trebuie of course posetzica aurie sau visinie!

Mi-am inscris copilul la gradinita Tandarica de pe Republicii. Nu e frumoasa gradi, dar nu mai au locuri nicaieri unde am fost! Am vrut sa-l inscriu la Gina, dar gata inscrierile din luna mai, asa ca ramane pt la anul, la Gina...

Revin diseara sau maine cu detalii si alte impresii.

Roxa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

hii acu vad, Norby si Stefy bolnaviori?

Pupici si sanatate. Aveti grija!

Mariana, ce are Stefy?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Am o poseta visinie (spre rosu), poate se potriveste. Daca vrei sa iti trimit poza cu ea, zi-mi, ca sunt pozata la nunta de duminica

Codruta &www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput