Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (73)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

Buna fetelor!
Am iesit si noi pe afara dimineata, a fost placut ca nu era foarte cald.
MONI, cum sta Diana cu aerobicul pe vremea asta?
NICO, pupici Dariucai!
La multi ani Ana de BEE si Oana Maria! Sa fiti sanatoase si cuminti!
MARCH, pupici Ioanei si sper ca nu are mucisori! Cum sta la capitolul dinti?
MIRA, multumim de sfaturi si pupici la bebici!
GIO, ce face inotatorul azi?
CATA, ce face somnoroasa?
COSMI
ANASEBE, ce face Tibi? Citeste? Sa-l mai pui acolo sa vedem ce mai face.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Nico ce misto. Noi nu putem pleca nici unde pana dupa nunta.
Alina si eu am vrut sa ies de dim., dar m-am luat cu treburi si s-a facut cald. marco doarme acum, eu sunt cu papa lui si a noastra pe foc.

In sfarsit am reusit sa-i fac album si lui Marco. aveam 2 goale. unul e plin, celalat acum am inceput. dar mai am poze de scos, caci am ajuns numai la inceputul lui aprilie.
Ma saturasem sa le am numai in calculator.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

GIO, e cuminte mai Marcolino daca te bagi la facut mancare cand esti numai tu cu el acasa! Eu ma gandesc su supa daca s-o incep ca se pune pe plans cand curat legumele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

LA MULTI ANI OANA MARIA,SA CRESTI MARE SI SANATOASA!!
MIRA,si mai ai timp si putere si de fitness.??????eu as fi vlaguita,in locul tau.eu sunt tot acasa,mi-a mai dat azi concediu pana pe 29iunie,iar luni am programare din nou la chirurg,sa vada ce si cum...
ALINA,deci tot asa continua rasfatelul mic.si atunci cand ai timp sa-i faci supa,sau o faci seara?
NICO,s-ar putea sa -ti iau locul de pupacioasa,ca tare -mi place emoticonul.ce face placintzica,ati inceput diversificarea cea mare?
MONI,si vreau sa-ti spun ca atunci cand il vad pe dani facand aerobic(de abea de vreo 2saptamani a inceput in forta)imi aduc aminte de dia,ca tare bine o descriai.sper sa intri mai dess de acum
GIOVA,CATA
COSMI,hai ma ca nu esti chair asa batrana
PUPICEI LA RESTUL FETELOR,NU LE MAI NUMESC CA SIGUR SE STIU,HAI MAI SPUNETI CATE CEVA DESPRE BEBENACI.....

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mirela10 spune:

LA MULTI ANI OANA MARIA,SA CRESTI MARE SI SANATOASA!!
MIRA,si mai ai timp si putere si de fitness.??????eu as fi vlaguita,in locul tau.eu sunt tot acasa,mi-a mai dat azi concediu pana pe 29iunie,iar luni am programare din nou la chirurg,sa vada ce si cum...
ALINA,deci tot asa continua rasfatelul mic.si atunci cand ai timp sa-i faci supa,sau o faci seara?
NICO,s-ar putea sa -ti iau locul de pupacioasa,ca tare -mi place emoticonul.ce face placintzica,ati inceput diversificarea cea mare?
MONI,si vreau sa-ti spun ca atunci cand il vad pe dani facand aerobic(de abea de vreo 2saptamani a inceput in forta)imi aduc aminte de dia,ca tare bine o descriai.sper sa intri mai dess de acum
GIOVA,CATA
COSMI,hai ma ca nu esti chair asa batrana
PUPICEI LA RESTUL FETELOR,NU LE MAI NUMESC CA SIGUR SE STIU,HAI MAI SPUNETI CATE CEVA DESPRE BEBENACI.....

http://photos.yahoo.com/iuli_n90210
mirelutza si dani(21.12.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

bebelinelor-La multi ani !
Care zice ca esti batran, daca esti nascut in '75?
Alina -ai citit subiectul asta
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77953
pupicei lui Ayan....
Mirelus -trece buba
Hai luati-ma de urechi si goniti-ma de-aici.........demisionati-ma "pe moment" ca-mi faceti un bine
Nico-nu vrei un schimb: cioco contra bibliometrie. ti-o dau cu 2 baieti la pachet.......de simpatici sunt simpatici: intreaba mereu ce face bebe, da de scris......
ce-aveti frate cu copii: scaune , olite........mai lasatii si pe si sa-si vada linistiti de copilaria lor..........umila opinie nu ma . ori v-ati plictisit cu binele.......
si pupicu colectiv, ca fix acu se trezi mr mamaliga

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

buna fetele, mai intru si io din an in pasti. io sunt la vaslui la mama de o saptamna, ca maine plecma in vacanta in grecia.si cica am venit cu o saptamana inainte sa-l invat pe david cu mama,ca il las la ea.dar ce ma fac fetelor ca nu vrea sa stea cu ea plange de se invinateste,numai cu ochii pe mine, e jale,sunt asa suparata ,numai de vacanta nu am chef, imi vine sa renunt.asta e rau nu e invatat decta cu min .is innebunita,nu ma lasa inima sa-l las.voi aveti tot asa bebei dependenti de mamici?

anasol &david(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Anasol e nasol ca nu sta cu mama ta.
si al meu e tot cu ochii dupa mine, merge la toata lumea, rade la ei, dar treebuie sa ma vada.
insa ..cu mamam sta, cu toate ca o vede o data pe luna.
Mirela, Ana .

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Buna ziua gagici,

Doamne ce cald esteeeeeeee...nu stiu ce sa mai fac
La multi ani Anuka si Oana Maria Sa cresteti mari printeselor, sa fiti sanatoase, norocoase si frumoase
Uitati ce a facut Angelo pana mai adineauri cand l-am pus in patut sa doarma
http://www.dropshots.com/day.php?userid=120397&cdate=20060622&ctime=032911

Giova ce ciudat suna: anasol e nasol ...Chiar: Anasol de unde nick-ul asta? Si bebeul meu este dependent de mine, pana astazi nu l-a hranit nimeni in afara de mine, pampersul doar de doua ori i l-a schimbat taica-su, nu cred ca ar sta fara mine
Fetelor ce tot spuneti sa-l puna Anasebe din nou pe Tiberica langa biblioteca? Vreti sa ramana fara carti?
Nicole ma bucur ca te-a ajutat Anabordea Pupicei la Dariuta
March, pe caldura asta cand te duci cu Ioana la plaja? Ieri am dat pe aici prin cartier si am vazut ca era full de oameni la plaja, avem un lac dar nu ma asteptam sa faca si baie il el!
Mira, cata rabdare trebuie sa ai
Denisa!!! Da-ne de veste ce faceti si pune poze sa le vedem Aseara era Robert pe comp. Pupicei printesei Emma
revin, nu stiu ce sa mai scriu

p.s. Cata hai sa te lamuresc: dovleacul este ala mare portocaliu care il vezi de Hallowen, dovlecelul este lunguiet, mic si verde

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de ingeras-bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andiaroro spune:

Maraki-La noi inotu asta se asezoneaza cu niste "hei-rupuri" bebelusesti si urmatoarea faza e indepartarea de la locul faptei prin rostogolire

Anasol-poate tr sa incepi indepartarea treptat crescand mereu timpul petrecut cu alt persoane...propunandui-se lucruri interesante pt el in per asta.acum e cam tarziu.dar ia-o usurel, cand e bebe calm, plaeca ca si cum te-ai duce pana la baie(asta daca nu mergi si acolo cu el) etc.dau si eu cu parerea
Giova-l-am admirat aseara pe Marco halindu-si piciorul. de fapt m-am uitat cu Cristi la toate albumele..iar la prima pagina de pe opera Danei chiar ma apucase melancolia rau

ana si alexandre (17.02.2006)

Mergi la inceput