Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (73)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miraklucker spune:

Cata, iti dai seama ca nici David la 4 luni nu statea in fund, dar era asa de rau de nu mai stima ce sa fac cu el, trebuia sa-l car peste tot cu mine, la bicatarie, chiar si la WC, asa ca rotobilul a fost solutia perfecta si-i mai dadea si preocupare avea butoane si manere cu care se mai juca!
am facut si pozele lui David, ma mai duc o tura la primarie sa-i schimb si lui pasaportul ca a expirat,acum 2 zile cand l-am dat a lui Slin sa-l faca nu mi-a trecut prin cap ca a explirat
Acum chair ca plec s-a trezit si printesa mica si la 9 as vrea sa fiu la fitnes!!

Mira mami de DAVID (15.08.2002), DARIA(20.11.2004) si SELIN (07.02.2006)

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

GIOOOOOOOOOOVA EU SUNT NASCUTA IN 1975 NU IN 1075 CA DOAR NU SUNT IMPAIATA HA HA HA

bibilica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bebeianfeb spune:

Cosmi .
Uite am rectificat greseala. sper sa ma ierti.

de cu multi !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Oana Maria la cat mai multe luni frumoaSE

Neatza !!!
Moni chiar am vazut ieri la stiri , ca in Arad in nu stiu ce piata vand taranii pe bonuri de masa. ce inventivi sunt.
De la caldura nu mananca Diana, asa si al meu. In schimb baga la ceai....apa nu-i place.
Cata pe borcanasul meu scria: dovleac si cartof.
Mira la copii. ma bucur ca le-a placut la strand.
Nico ma bucur ca te-a ajutat AnaBordea. vedeti fetelor ca se poate? Doar sa lasam mai mult de la noi....si am fi o secta minunata. la placintica.


Inca o zi torida.
Merg la bucatarie sa-i fac piureul de fructe maimutei.


Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

mersi mult sunt eu batrana dar nici asa uitata pupici

bibilica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Giova pai inseamna ca dovleac era!
Noi cu fontanela adincita..deshidratare!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Multumiri pentru adaugiri la lista..si pentru corecturi de asemenea!!!
Voi mai puteti cu caldurile astea??? La noi ieri dimineata a fost mai bine da la amiaza iar s-a incins..pe la 3 juma a tras o ploaie si dupa...iar a iesit nebunul Soare!!! Urita vreme...Furtuni la greu pe la noi prin judet...prapad...

Ioana daorme si maninca...altceva nu stie...> Vorbeste in legea ei...Ieri am fost la finutul in vizita(are 10 luni), merge in premergator n-are o treaba...Danseaza pe Juanes- la camisa nera..da din fund...e bestial.Ioana se uita asa nedumerita la el-nu stie ca o asteapta si pe ea asta..


poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Mai Cosmi dar te tii bine pt. varsta ta!

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Asa...am revenit si eu...
Tocmai am luat bilete la mare...din 20 iulie...
primul an cu Daria la mare..abia astept sa vad cum va reactiona...desi n-o s-o tin la soare...
Am uitat sa zic:de azi sunt la cura de dat jos burtica....
Mi-am luat bustiera meseriasa...ia sa vedem...
Cuscraaaaaaaa..........ce mai ziceti voi???Dari ii trimite un pup la Alain......
Moni..baftaaa cu controlul!!!
Fetelor bai bag o tura la cercetarea mea..ca azi trebuie sa o predau....
Va pe toate...duuuuulce..ca doar sunt pupacioasa sectei...sper ca nu m-ati detronat...

Nicole si Daria Sofia

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput