Mamici de iulie - august 2006 (68)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Sabana spune:

Larissa e chiar in spital la parter. Vezi ca e si un bufet pe acolo. Mi se pare ca se intra pe la ambulatoriu. Mai intreaba si tu pe baietii veseli

Sabina + Alexandra + tata Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eugcem spune:

Farmacia de la Municipal e la etajul unu din cate stiu, dar depinde pe unde intri, ca poti avea impresia ca e la parter de fapt. E in incinta spitalului in orice caz

Eugenia 35+

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/1;10053;42/st/20060722/dt/7/k/2b0f/preg.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns map spune:

Nati La multi ani sotului tau, multa sanatate. Sa fiti fericiti alaturi de bebelina voastra, si de ce nu si de altii urmatori bebelini!

Sabana stai cumintica acolo ca sa mai stea bebelina la mamica in burtica.



Monica si 31 +

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamanati spune:

Map, merci pentru urari! Imi plac vorbele tale! Noi cu sotul vrem multi bebici, dar acum cum o vrea Doamne Doamne.

Nati si minunea din burtic 32+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Nati, La multi ani pentru sotiorul tau, sa fie sanatos, sa va bucurati de puiul vostru si de urmatorii ce vor veni

Eliza 32+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelapop spune:

medeea eu zic totusi sa mai asteptam putin, pentru ca vor fi fete care doresc si nu apuca sa intre sa vada ca trebuie sa faca plata maine, poimaine sau nu pot ajunge
maine o sun eu si pe cristina_ioana ca stiu ca si ea dorea
si poate mai sunt fete cu probleme care nu vad si nu vor avea posibilitatea sa ia
sau pleaca tiristul??? poate stiti voi mai bine...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Medeea, mie mi se pare cam "din scurt" ...ca de exemplu mailul pe yahoo nu l-am putut citi pana acum spre seara si la banca nu aveam cum sa mai ajung...si nici maine nu cred ca reusesc ca banaca deschide la 9 ori de la 8 eu sunt la birou si apoi trebuie sa plec la bucuresti spre dupamaiaza, iar cred ca n-o sa ajung....plus ca sunt unele fete care paote nu intra pe net zilele astea si n-au cum sa afle...propun o perioada mai mare

Eliza 32+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Inca o data va multumesc frumos pentru urari. Eduard s-a distrat foarte bine la cresa. Pe seara au venit la el nasii si socrul meu, a fost o aniversare restransa "in familie". Insa sunt tare mandra ca a reusit sa stinga lumanarea de pe tort din prima...fara ajutor...si a gustat si un strop de sampanie...la fel ca si fratiorul din burtica caci nu m-am putut abtine...
mamanati, sa-ti traiasca sotul si sa fie sanatos! La Multi Ani !!!
mamaluidavid, sa-ti traiasca nepotelul!!
O noapte cat mai linistita va doresc si cu cat mai mult somnic!!

Cornelia, mamica luiEduard(2 ani) si 36+ Eric
POZE
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geliza spune:

Adela, gand la gand cu bucurie...acelasi lucru l-am gandit si eu

Cum a trecut Cristina peste ziua de azi?

Eliza 32+si Mara (24 ian 2002)
ticker bebe

"Tot ceea ce se petrece are un anumit sens"(Gabriel Garcia Marquez)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ancutex spune:

Salutare. Mai apuc si eu in sfarsit sa intru pe forum sa mai citesc ce ati scris. Lasa ca mai am doar o saptamana de munca, si apoi promit sa fiu mai activa.
Felicitari lui Monicuta_bb si Cristinei_Ioana pentru bebei!
Sa fie sanatosi bebeii, mancaciosi si sa va aduca numai bucurii.
Cornelia_Laura - La Multi Ani lui Eduard!
La Multi Ani si pt sotul lui map!

Eu am o dilema - in 1 iulie am intalnirea de 10 ani de la terminarea liceului, la Cluj si nu stiu daca sa merg. Maine merg la consultatie si vineri la echo, asa ca sa vad ce-mi zice si dr. Initial nu prea i-a placut ideea de a merge atata drum cu masina, dar a zis daca il facem din doua si cu opriri pe drum ar fi ok. Give me some advice. Eu ma simt bine, nu stiu daca am contractii (din alea dureroase sigur n-am, poate din celelalte, ca mi se intareste burtica cateodata).
Inca n-am apucat sa citesc din urma, asa ca sigur mi-au scapat unele chestii, dar sper sa recuperez.

Eu tot nu am parola pt adresa comuna de pe yahoo - va rog sa mi-o trimita cineva.
va pup si aveti grija de voi

Ancutex 32 fix cu bebe tare iubita

Mergi la inceput