Bebelusi de ianuarie-februarie 2006 (72)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

incearca asa pana sa i iei solutie dar dureaza vreo 3 4 zile

bibilica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Irinel cu sapun Klorane cu galbenele o spalam si pe cap, treaba este ca a facut cojite numai in zona fontanelei unde, de frica, cred ca nu o spal cum trebuie..altfel nu are...vedem diseara la baie!Mercic

printesa mea
Ciresica Bianca -2.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Raspuns referitor la pastrarea piureurilor HIPP. Nu va luati dupa conditiile de la farmacie...alea sunt borcane "virgine", nu-s desfacute si se pot tine la temp camerei. Ce;e desfacute eu zic sa le tineti la frigider...asa e cel mai bine.
Any

poze Ioana-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Era vorba de brocanele virgine..alea desfacute merg, desigur, la frigider!

printesa mea
Ciresica Bianca -2.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

salut ANYMONY stii avem bebei nascuti in aceasi zi PUPICI

bibilica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasebe spune:

Cred si eu ca e Dan bronzat. A prins si vreme destul de buna. Ti-a adus vreun peste ceva?

ana sebe + tiberiu (13.01.2006)

poze Tiberiu
www.dropshots.com/new.php?userid=121923&cdate=20060505&cimg=0" target="_blank"> filmulete
poze botez

tiberica fara frica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Peste ioc..in schimb hainele ii miroseau bine de tot a peste!

printesa mea
Ciresica Bianca -2.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Bai CATA ce ti s-a nazarit! Lasa mai pozele cu frumoasa de Bia sa le vedem! Si din album de ce le-ai sters?

MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns utocatalina spune:

Am uitat..acum 1 sapt. mama mi-a zis sa o pun in picioare sa se propteasca in ele..zis si facut..azi asa, maine asa, pina cind acum nu mai suporta sa stea in fund deloc..cind o ridic de maini sa o asez in fund se face arc si e direct in picioare..ieri a stat singura 1 secunda in pat fara sa o tina Dan de maini..cel putin asa sustine el, iar la baie cind am ridicat-o s-a tinut singura secunde bune, eu doar o tineam de subtiori, ca sa nu migreze dreapta stinga..acum urmeaza partea nasoala, ca tot mama mi-a zis ca daca se propteste si sta gata, sa nu o mai pun, ca-si deformeaza picioarele..pai eu acum ce fac ca vrea numai asa..in picioare..iar in fund deloc?

printesa mea
Ciresica Bianca -2.01.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Cata eu zic ca ai luat o decizie buna. Ma bucur pentru tine. Imi pare rau ca nu te-ai bronzat suficient. Du-te la solar si persevereaza. Poate pozezi si solarul . Si il pui la semnatura...nu de alta da e privata

Mergi la inceput