Dr. Tutunaru (14)

Raspunsuri - Pagina 31

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LEVI spune:

Merci mult,Adinush pt raspuns.Eu am programare la 3 fara un sfert.Poate ne vedem .
Oricum am inteles ca eco 4D e indicata dupa 20 de saptamani. Trebuie sa intrebam si de Dr Iosup daca vine la acest cabinet.

Luminiža15+ si Daria


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

alexutza_26 multe am fost pe 28 august la cabinet. Si eu am fost. A mai fost si Monique tot in ziua aia care era tot asa mai burticoasa. Chiar a fost o zi de pomina. Saracul nu cred ca i-a priit nici covrigul ala in ziua aia. inca doua zile din alea pe saptamana si clacheaza. Asa ca bine ca se muta mai aproape de spital. Ptr cele care sunt cu sarcini mai mici, ferice de ele ca nu vor mai alerga prin tot bucurestiul dupa Iosup. Eu am fost la toate cele 3 centre la care lucra, ultimul unul Polisano a fost asa usor de gasit dar noi l-am gasit tare greu. Sa fi avut si norocul meu sa faceti eco morfo pana la 32 de saptamani din luna in luna.... Bine imi prindea si mie sa merg o singura data si la eco morfo si la T ca eu nu ii nimeream pe amandoi niciodata si faceam 2 drumuri mereu in 2 zile diferite.
Bafta la eco fetelor.

tanima 32+ mami de Rares
http://pg.photos.yahoo.com/ph/tanima_i/album?.dir=/518fre2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Doamnelor...subiect nou

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 8 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns queenmagde spune:

salutare fetelor!
citesc de 6 luni mesajele voastre si nu de putine ori sfaturile de pe acest forum m-au ajutat sa trec peste momente grele
va multumesc tuturor si va doresc sa aveti sarcini usoare si nasteri si mai usoare
si in incheiere va rog sa ma mai ajutati cu o informatie: T mi-a dat o foaie cu ce analize tb sa fac la 36 de saptamani, pe care am pierdut-o...mai am 2 saptamani pana atunci si nu vreau sa-l sun doar pentru ca sunt eu aiurita
va rog frumos sa ma ajutati cu lista acestor analize
va multumesc anticipat

Mergi la inceput