Dr. Tutunaru (14)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aventura spune:

Are ecograf Levi si costa 800.000 daca face intravaginal si 1.000.000 cred daca face pe burtik!!

Te-am pupicit!

Stie cineva daca la noul cabinet are 4D?? Mie mi-a zis ca si-a luat un super ecograf si dupa 20 sep. vine Iosup acolo - m-a programat pe 26 sep. la eco morfologica de 20 saptamani... Am auzit ca e ecograf 4D, oare stie cineva daca e adevarat??

Pup toate fetele!

Aventura 17+ cu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LEVI spune:

Si la vechiul sediu ce fel de ecograf are 2D sau 3D?

Luminita 15+ si Daria

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dnenescu/album?.dir=620d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oana Stefana spune:

Buna
Aventuranici nu stii cat ma bucura afirmatia ta, cu cabinetul nou si echo nou si cu Iosup, incepusem sa-mi fac griji; eu am fost la control la 13 sapt, pe 28 aug, si ma asteptam sa ma programeze/sa ma indrume catre Iosup pt. echo morfologica...cand colo, cand sa ies il ? de morfologica si el imi zice in timp ce raspundea si la tel. ca "o facem data viitoare".
hopa, mi-am zis, sa vezi ca n-a inteles, si o sa ajung la morfologica de anul nou, ca stiu ca Iosup e luat cu luni inainte...asa ca acum sunt tare incantata
Eu am programare pe 13 sept.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Buna fetele....eu nu prea am scris pe aici..dar v-am urmarit discutiile din umbra...
Sunt si eu o burticutza de 36 de sapt..si de abia astept sa se termine mai repede..si sa-mi vad baiatul
Madau... mii de multumiri pentru mailurile tale cu zeci de lamuriri..esti deosebita..
Sherill si eu am programare tot pe 13 la ora 17, si cred ca o voi suna pe asistenta sa-mi zica clar unde sa ma duc..eu fiind din Poiesti... sincer nu prea am chef acum sa colind tot Buc...mai ales cu masina. Cine stie poate ne vedem acolo!!!!

Despre T - pana acum numai cuvinte de lauda, intr-adevar nu e prea vorbaretz, dar sincer cine ar mai putea fi cand faci naveta Elias - Muncii de vreo 3 ori pe zi...asha cum s-a intamplat pe 28.08 cand am foSt eu la control...saracu avusese deja o nastere..si la nici o jumatate de ora ...SURPRIZAAA...se mai anuntase inca una...CINE STIE DACA CHIAR ERA ULTIMA DIN ZIUA AIA..!!!!!
Cand am intrat in cab la el...manca asha cu pofta dintr-un covrig...si deja era la foc automat cu echo...ca eram multe burticoae pe hol, bineinteles ca programarile din ziua aia s-au dus...dar asta e....macar putina intelegere pt el...e si el OM.

Cam atat am avut eu de zis...de asta am intervenit in sfarsit...si va mai tin la curent cu noutatile...
Pupici si nasteri usoare, bebici sanatosi si mancaciosi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Alexutza ti-ai facut curaj in sfarsit...
Pupici si nastere usoara!

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 8 luni
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">asa s-a nascut Miruna
www.dropshots.com/madau" target="_blank">filmuletze poznase

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Daaa...dupa cum vezi..mi-am luat inima in dintzi. Ce vroiam eu sa te intreb..cum sa fac sa vad instant mesajele care se scriu ca un reply la al meu???


Pupici si nasteri usoare, bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sheryll spune:


Oana Stefana si Alexutza - eu am programare pe 13 sept la ora 16 cine stie poate ne intalnim in functie de cat aglomerat este . As vrea sa va cunosc .

Sapt viitoare o sa am 33 sapt. oare daca cer imi face eco morfologica ? Sau sa fac 4D ? Abia astept sa vad cat s-a ingrasat bebita mea caci are o putere....... si eu ma simt .

sheryll 32+ cu Bianca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns apisica spune:

Salutare mamici noi si vechi, burtici mici si mari.
Mie mi-a zis acum vreo 4-5luni ca e posibil sa deschida si centru de masaj/piscina pt. burtici si bebei, in viitor, ceva gen h t t p ://w w w .medicalduo . ro / index.php?lg=0&id=2 (eliminati spatiile libere) am dedus eu. Sa imi spuneti dupa ce ajungeti la noul cabinet daca include si asta sau inca nu, va rog. Eu nu mai ajung vreo cateva luni, mai iau o pauza..., insa ma intereseaza.

Multam si sarcina usoara viitoarelor mamici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinush spune:

Levi e 2D la vechiul sediu si e tot 800.000 si pe burtica.Si eu am programare maine(adik azi) la ora 3.Poate ne vedem acolo.Sigur ai o burtica mai mare ca a mea si vrea sa ti-o admir

Adinush22+ cu Ingrid-Eileen

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Sheryll cred ca ne vom vedea cu siguranta acolo, ca va fi destul de aglomerat...sper ca ne vedem la noul sediu,nu????

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi
36+

Mergi la inceput