Mamici cu fetite mici frumoase foc !

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Heloooo mamici de fetite frumoase

Tomecica, Doris & Ines bine ati venit in gasca

Maria e mai bine...sa speriat groaznic, a dormit azi noapte ca naiba, a suspinat si sa trezit din somn super speriata.

O zi buna sa aveti ...si la noi e fff cald...si eu sunt la serv de la 8 jum si ma topesc de caldura

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sanziana72 spune:

quote:
Originally posted by Doris-Alina

Georgiana, merci draga...
Las ca aici dau sfaturi despre cum sa ingrijim parul printeselor...
Pupici...





Avem exclusivitate la sfaturi, nu ? Daca tot e club privat!


quote:
Originally posted by Doris-Alina
Sanziana, sa-ti traisca fetita...
Asteptam poze si povestiri cand veniti de la mare...sa ne spui ce a facut Marina!




Cand venim de la mare va povesti cea care va fi mai odihnita. Si cred ca sunt sanse mult mai mari ca aceea sa fie Marina!
Poze nu stiu daca vom avea ca tocmai am ramas fara baterie la aparatul foto si nu mai am timp acum sa caut!
Maine plecam. Suntem pe ultima suta de metri cu bagajele!

Sanziana & Marina (03/10/2004) Cand s-a nascut Marina... Poze

Dragostea ne-a fost data ca sa invatam sa ne depasim egoismul, sa invatam sa ne pese mai mult de altcineva decat de propria fiinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

Lasa Clau ca si a mea e.Io stiu cu cine seamana.Ca si io si tati suntem la fel .Sa vezi tu ce gagici frumoase o sa fie cand vor creste...O sa roiasca baietii in jurul lor.
Cad despre par, clame si fundite...crede-ma ca nu ti-ai dori.Mai ales vara... e un calvar cu parul lung.Transpira(mai ales in masina) si se face fleasca.Trebuie spalat la 3-4 zile
Da e bine si asa, nu ma vaiet.Sanatoase sa fim noi.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sγ te inseli, decβt sa fii pesimist si sγ ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela roxana spune:

fetelor ave-ti niste fetite superbe!!! sa va traiasca si ‚“‚@‚–‚@‚‚„‚•‚ƒ‚@‚Ž‚•‚‚‚‰‚‚‚•‚ƒ‚•‚’‚‰‚‰

‚„‚…@‚‚Œ‚…@‚ƒ‚…@‚“‚‚•‚Ž‚…|‚”‚‰@‚‚‚”@‚‰‚Ž‚”‚’‚@‚‰‚Ž@‚ƒ‚‚‚‚…‚”‚‰‚”‚‰‚…HHHG
‚…‚•@‚•‚Ž‚@‚Ž‚•@‚‚’‚…‚@‚‚‰@‚Œ‚…@‚Œ‚‚•‚„@‚ƒ‚@‚‚’@‚†‚‰@‚†‚’‚•‚‚‚‚“‚…C@‚ƒ‚@‚„‚…‚ˆ@‚”‚‚”‚‰@‚ƒ‚‚‚‰‚‰@‚‚’‚…@‚†‚’‚•‚‚•‚“‚…‚”‚…‚@‚Œ‚•‚‰C@‚„‚‚’@‚ƒ‚…‚‰@‚„‚‰‚Ž@‚Š‚•‚’‚•‚Œ@‚‚…‚•@‚Œ‚…@‚”‚‚”@‚Œ‚‚•‚„‚G‚‚“‚”‚@‚ƒ‚’‚…‚„@‚ƒ‚|‚‰@‚„‚‰‚Ž@‚‚‚Œ‚‰‚”‚…‚”‚…C@‚“‚‚•@‚ƒ‚ˆ‚‰‚‚’@‚@‚†‚‰@‚‚…@‚‚‚•‚Ž‚…C@‚‰‚Ž‚”‚…‚’‚…‚“‚‚Ž‚”@‚…‚“‚”‚…@‚ƒ‚@‚‚Œ@‚‚…‚•@‚“‚‚”@‚…‚“‚”‚…@‚‰‚Ž@‚‚Œ@‚Ž‚‚•‚Œ‚…‚@‚ƒ‚…‚’C@‚‚‚‰@‚‚Œ‚…‚“@‚„‚•‚‚@‚‚’‚‰‚‚@‚ƒ‚•‚ƒ‚•‚‰‚‚”‚C@‚’‚…‚‚‚’‚ƒ‚‚Ž‚„@‚‚…‚’‚…‚•@‚ƒ‚@‚…‚“‚”‚…@‚†‚’‚•‚‚‚‚“‚III

.
http://photos.yahoo.com/nlroxana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Dehhh.......ca vorbim despre par, clamute, fundite, fitze si figuri.....si la noi e calvar...cand iesim afara ii impletesc parul "spic" in 2 codite si asa reusim sa nu mai treanspiram ca naiba dar daca o las cu pletele in vant....e groaznic, avem si colectie de bentite, esarfesepcute, palarioare nu mai zic...cred ca i-am cumparat peste 30
Eu o spal o data la 2 zile ca i se ingrasa parul groaznic si de cateva zile am cumparat sampon si balsam de la Favisan cu catina alba germeni de grau, nuc.....
Sa vedem rezultatele.

"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns georgi75 spune:

quote:
Originally posted by ionela roxana

fetelor ave-ti niste fetite superbe!!! sa va traiasca si ‚“‚@‚–‚@‚‚„‚•‚ƒ‚@‚Ž‚•‚‚‚‰‚‚‚•‚ƒ‚•‚’‚‰‚‰

‚„‚…@‚‚Œ‚…@‚ƒ‚…@‚“‚‚•‚Ž‚…|‚”‚‰@‚‚‚”@‚‰‚Ž‚”‚’‚@‚‰‚Ž@‚ƒ‚‚‚‚…‚”‚‰‚”‚‰‚…HHHG
‚…‚•@‚•‚Ž‚@‚Ž‚•@‚‚’‚…‚@‚‚‰@‚Œ‚…@‚Œ‚‚•‚„@‚ƒ‚@‚‚’@‚†‚‰@‚†‚’‚•‚‚‚‚“‚…C@‚ƒ‚@‚„‚…‚ˆ@‚”‚‚”‚‰@‚ƒ‚‚‚‰‚‰@‚‚’‚…@‚†‚’‚•‚‚•‚“‚…‚”‚…‚@‚Œ‚•‚‰C@‚„‚‚’@‚ƒ‚…‚‰@‚„‚‰‚Ž@‚Š‚•‚’‚•‚Œ@‚‚…‚•@‚Œ‚…@‚”‚‚”@‚Œ‚‚•‚„‚G‚‚“‚”‚@‚ƒ‚’‚…‚„@‚ƒ‚|‚‰@‚„‚‰‚Ž@‚‚‚Œ‚‰‚”‚…‚”‚…C@‚“‚‚•@‚ƒ‚ˆ‚‰‚‚’@‚@‚†‚‰@‚‚…@‚‚‚•‚Ž‚…C@‚‰‚Ž‚”‚…‚’‚…‚“‚‚Ž‚”@‚…‚“‚”‚…@‚ƒ‚@‚‚Œ@‚‚…‚•@‚“‚‚”@‚…‚“‚”‚…@‚‰‚Ž@‚‚Œ@‚Ž‚‚•‚Œ‚…‚@‚ƒ‚…‚’C@‚‚‚‰@‚‚Œ‚…‚“@‚„‚•‚‚@‚‚’‚‰‚‚@‚ƒ‚•‚ƒ‚•‚‰‚‚”‚C@‚’‚…‚‚‚’‚ƒ‚‚Ž‚„@‚‚…‚’‚…‚•@‚ƒ‚@‚…‚“‚”‚…@‚†‚’‚•‚‚‚‚“‚III

mamica celor doua cucuiete.
http://photos.yahoo.com/nlroxana





Multumim de compliment.
Da mai incolo ce-ai zis?
Ca io nu inteleg si pace.

Este de o mie de ori mai bine sa fii optimist si sγ te inseli, decβt sa fii pesimist si sγ ai dreptate

Georgiana-mami de Stefania(2,4 ani)

Avem si POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Subiectul asta e pueril, asa se discuta la generale...

mamica de baietel 2,6 ani si de fetita 9 luni
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria2mami spune:

Vaiiiiii, nu se poate pe pagina 2....noi, intotdeauna vom fi pe prima pagina.


"Mamiii hai sa mancam cevaaaaaa de mancaleeeeee" Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

stati sa ma laud si eu cu cea mai frumoasa si mai exotica fetita din lume....
cand o intreb seara in pat la culcare:"cine e cea mai frumosa fetita din lume in raspunde "cu modestie" EU"
si eu cred ca are dreptate...are 2 ani si 10 luni are 17 kg jumate si 99 de cm.
vedeti poze!

Viorica
Ingerasul meu Shalini

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ionela roxana spune:

no hai sa lamurim!!!
scuze ptr. incoerenta cuvintelor!
am vrut doar sa va intreb doar daca si cucuietele mele pot intra in aceasta competitie a fetelor frumoase; din prea multa modestie sau poate ca nu prea dau interes prea mult, recunosc ca nu mi le prea laud pe ale mele cucuiete, ca deh toti copii sunt frumosi, fiecare cu frumusetea lui, dar numa` ca cei din-prejurul meu sustin ca ele ar fi nemai-pomenit de frumoase;
aaaa, cand am scris mesajul nush pe ce naiba am apasat dar n-am mai putut scrie normal, adica imi aparea ba in hieroglifele lor, ba in albatul normal, si colac-peste-pupaza, se trezise-ra si cucuietele, si ma "presau" sa iesim afara la plimbare;
asta este, scuze ptr. deranj!

.
http://photos.yahoo.com/nlroxana

Mergi la inceput