Bebelusi de ianuarie - februarie 2006 (69)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

GAGICI URAAAAAAAAAA! Am hard nou
Acu am ajuns cu lectura la zi ,dar merg sa ma trantesc in pat,macar pna doarme Dia ca a atipit.Sper sa doarma macar juma de ora

Si lui Ghita i-au venit azi banii de CIC pe aprilie (partial) si pe mai
Revin mai incolo
PUSI!

MONI care DIANA (01.01.2006)


ALBUME DIANA

http://www.dropshots.com/jerpelm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Astery deci razvan nu a participat la cereminie, pai de ce?
lasa mai ca-si va da drumul si el, nu-ti fa probleme.
Miha bine ai venit!!
Cata bine ca-l prostesc si papa, daca cu lactatele nu prea ne omoram.

Merg cu el in oras, sper sa nu ne prinda ploaia caci e innorat, dar asa e de azi dimineata. nu mai are stare in casa, trebuie putin aer.

vb. mai tarziu.

Gio si Marco (6 ian. 2006)
maimuta mea
poze Marco
filmulete Marco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

GIOVA, plimbare placuta!
MIHA, bine ai venit!

Alina si Ayan
Poze cu iubitul mic Ayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicoleta raducu spune:

Buna,dragutele..
Noi am disparut de pe firmament din motive de lipsa de timp...
Tati al nostru e in concediu...si am profitat de ocazie..lasindu-l 3-4 ore cu Dariutza mea...Am tot fost prin oras..cu diverse...iar azi-noapte...a nascut nasica dariutzei...un baietel frumos foc...paros...Konstandinos......si am retrait experienta nasterii..tot la Elias..tot Tutunaru...
Apoi astazi de dimineata am fost sa termin ce mai aveam de facut prin oras....si acum..in sfrisit reusesc si eu sa intru...
Ma apuc sa citesc sa revin si eu la zi...
Mi-ati lipsit foarte tareeeeeee
baaaaaaaaaiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!

Va pe toate....
Revin...


Nicole si Daria Sofia

""Dumnezeu ne poate darui lucruri mari si negraite, dar noi ne ocupam de nimicuri "

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Multumesc pt primire
Datele de nastere ale fetelor:
Denisa Alexandra - 3 Ianuarie 1992
Thea Raisa Miriam - 2 Ianuarie 2006

Anymona, da, eu i-am dat cereale, mai putin la inceput, doar sa vad daca si ce-i place, ii faceam doar o lingura cu apa fiarta si nici p-aia n-o manca toata, dar manca ceva... acum mananca mai bine, dar cum iti spuneam cu lingurita deci i le fac un pic mai grosute.
I-am facut si supa de zarzavat si i-a placut, am pus eu in supa galuste pt mine si cea mare si vreau sa spun ca i-am dat si ei putin si a mancat mai bine decat supa simpla... dar am zis sa nu exagerez, ii dau doar cate putin s-o obisnuiesc.

N-am apucat sa citesc decat pagina asta pt ca am avut meditatii si abia am terminat si trebuie sa ma apuc eu de invatat pt ca am 2 examene in weekend... dar o sa revin si-o sa citesc.

De nascut am nascut la Caritas, dr. Visan, cu cezariana, Thea a fost micuta, 2,600 kg si 47cm, dar e o fetita vioaie si sanatoasa, ma amuza zilnic cu ceva nou.

Pana mai tarziu cand o sa mai revin va doresc o seara minunata!
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

Fetelor, am mai pus si eu poze la semnatura. Le pun si pe contul comun.

Alina si Ayan
Poze cu iubitul mic Ayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina80 spune:

MIHA, sa pui poze!

Alina si Ayan
Poze cu iubitul mic Ayan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AndreaM spune:

Bine ai venit Miha si eu alaptez exclusiv la san, inca nu am inceput cu cereale. Ii mai dau cate o lingurita doua de suc proaspat stors si atat. Cred ca o sa incepem si noi diversificarea intr-o sapt., doua, nu ma grabesc bulinuta mea e grasunica.
J iti trimit reteta de tort diseara, acum trebuie sa fug la aspirat si la alaptat bulinuta.

Diana si bebe Andrea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Am incercat sa pun poze sa apara in mesaj da' n-am priceput cum asa ca am pus cele cateva poze pe care le am cu asta mica pe webshots, am observat ca afiseaza ca o casuta pe care dai clic si le puteti vedea. Nici n-am prea insistat sa ma dumiresc eu cum sa pun link-ul cu poze dar pana una alta poate reusiti sa le vedeti.
Miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miha68 spune:

Hai sa vedem daca apar...

http://community.webshots.com/user/Miha_68

Mergi la inceput