ANEXITA - cum scapam de ea?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns magh spune:

annajanette,
daca citesti, numai la topicul asta, gasesti multe sfaturi.
Eu (am mai scris), am facut de doua ori tratament cu antibiotic, din pacate fara rezultat. Mi-a adus cineva din tara, supozitoare Carpicon. Trebuie sa spun ca dupa doua zile de la inceperea administrarii, ma simteam deja mai bine(mult mai bine decat cu antibiotice; dormeam in sfarsit noaptea). Si nu am luat decat 1 supozitor pe zi(in prospect scrie de doua). Din pacate am primit numai o cutie. Am rugat din nou pe cineva, si voi primi in curand ceva mai multe pachete, plus(scria cineva mai sus ca ar avea efect) si tinctura de branca ursului.
Fereste-te de frig. Tine ceva cald pe locul care te doare.
Daca dai cautare, vei gasi chiar si pe forum discutii despre tinctura de branca ursului. Daca nu, cauta cu google si despre Carpicon, si despre tinctura.
Multa sanatate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annajanette spune:

Esti o draguta si iti multumec ff mult ptr sfat asa o sa fac am mai citit si pe site dar parca nu aveam incredere la asa infectie ca ma va lasa cu naturiste te pup si vb :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magh spune:

Nu stiu ce sa zic...eu am povestit din experienta mea. Poate la tine e diferit. Cineva mai sus scria ca numai cu antibiotice serioase si cu tratament pe masura a reusit sa se vindece. Tu hotarasti...poate e mai bine totusi sa-ti faci un nou control(poate la un alt ginecolog, nu care cumva sa se cronicizeze boala).
Eu am fost la control, si desi am zis ca am dureri, doctorul a spus ca nu se vede nimic , ca e totul ok. Nu am primit nici un tratament, asa ca am plecat acasa cum am venit. De aceea am hotarat sa merg pe naturiste. se poate fara recomandarea medicului si e fara efecte secundare...
Ai grija de tine,..si multa sanatate.

Mergi la inceput