All about Constanta (77)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns CRIXIA spune:

Rox, cred si eu ca-ti trebuie ragaz de adaptare dupa asa concediu!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

La multi ani Tiberiu!
am vazut multe poze frumoase
bun revenit din Corfu, Roxana
Aura,am mai zis,nu ai de ce sa te stresezi macar,creste bb bine si cu formulaalaptat sau nu, pt copilas tot centrul universului sau este mami a lui draga
voi pune si eu poze,dar intai trebuie sa vb cu Irina Bungau daca e de acord ca ea si Ioana sa apara in album public.
noapte buna Constanta


de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madamsadamy spune:

LA MULTI ANI!Tiberiu, sa fii sanatos si baftos.
Foarte frumoase pozele de la parti, ce distractie maxima cu clovnul ala; a facut toti banii, nu?
Roxana, nu-ti pot spune decat ca ai avut parte de o vacantza superba si te rog da-mi detalii despre cost, bilete si bani de buzunar.
Aura cred ca esti vecina cu finutii mei ei stau la A4 parca, primul turn de langa salvare.
Va doresc sanatate multa si voua si la puiuti si un we placut.
Va pup.

Madamsadamy&Andreea(29.06.2000) si Andrei(23.03.2002)
http://community.webshots.com/user/Madamsadamy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianamaria spune:

Dragele mele va multumesc din suflet pentru urari, m-ati impresionat o data in plus (pentru urari, dar si pentru ca ca nu ne-ati uitat), va doresc multa fericire, sanatate si impliniri tuturor!
Cornelia multumesc pentru recomandarea Clubului Magicienilor, i-am facut acolo ziua lui Tibi si mi-a placut maxim, copiii au fost super incantati, parintii la fel.


Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Am ajuns si noi acasa de la munte...mai repede decat ne-am planuit...ca nu am avut rabdare sa ne "odihnim" cand aici sunt asa multe de facut!!!

Rox, bine ai venit!!! De abia astept sa ne vedem!!!

Tatiana, LA multi ani pt Bia!!!! Imi pare tare rau ca nu am ajuns la ziua Biei, dar ne vom vedea oricum...iesim odata in parc sau unde vreti cu toti, da?

La multi ani si pt Tibi!!!!!

http://desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=79812
un sub pt mamicile cu copilasi...
Ma gandeam ca ne-ar fi de folos niste idei cu ce sa mai "construim" cu copilasii...si am putea sa le luam de pe DC

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Sinzi,super ideile.am vrut si eu sa scriu cate ceva,dar m-am cam desumflat.k nu se finalizeaza nimicsau poate k de data asta o sa fie altfel.cat mai stati in Cta?
fetele sunteti la plaja,suntem pe pag 3
mai sunt 22 de zile si vine sotul
noapte buna



de fetita cu fundita

Uite atat suntem de mari


POVESTEA MINUNII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cornelia spune:

Diana, ma bucur ca v-a placut!

Sanzi, super ideea.

Credeti ca e posibil ca Maria sa faca febra de la ciupituri de tantari? S-a trezit dimineata cu vreo 8 blande enorme si cu febra. I-am dat Claritine... Toata ziua a fost bleguta rau, a stat doar intinsa si nu a vrut sa se joace cu nimic. A avut febra, nu f. mare. Sigur sunt ciupituri, ca am mai patit asa ceva si ieri am uitat sa o dau cu Autan cand am fost pe afara. Totusi, nu stiu ce mai poate avea.



Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003) si Stefan (4 mai 2005)
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

neatza dragelor
Dana, am fost aici: http://www.marshal.ro/index.php?cat=1123, cu oferta celor de la Marshal. bani de buzunar....cati poti. noi am fost cu optiunea de all inclusive.
Sanzi m-am vazut cu socrella ta ieri, ti-a dat raportu, da? veniti pe la noi la un cheesecake cu persici?
Cornelia, poate face febra da asta inseamna ca nu sunt intepaturi de tantar! alcool mentolat pe bubise si daca nu scade febra la doctor.
fug la treaba...o saptamana superba tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Fiquelle spune:

Neata!
Cornelia, cum se mai simte Maria?
Crix, cum merge treaba? Ce mai faceti voi?
Ema, noi i-am luat motul si apoi am tuns-o cheluta, desi multa lume spune ca nu influenteaza cresterea, sa stii ca acum il are mai des si mai tarisor decat puful de pana la 1 an (desi inca este moale perisorul)...
Am salvat si noi cateva pozici....Sofi s-a simtit foarte bine la petreceri si sunt foarte multumita ca a relationat cu ceilalti copilasi si ca pana ala urma s-a obisnuit si cu clownul, de care s-a speriat f tare la inceput!
O zi buna tuturor!


_

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sinzi_ana spune:

Roxa, inca nu mi l-a dat, dar ne vedem mai pe seara...si am sa aflu tot

Cornelia, nici eu nu cred ca e de la tantari, si David are cateva intepaturi de picior dar nu cred ca se face febra de la asa ceva..din cate stiu tantarii nu pot transmite boli ...poate a fost o insolatie ceva...

Ema, stam toata luna...deci avem (deocamtata) timp destul!!! Eu sper sa se finalizeze ceva, caci chiar am nevoie de idei, si am idei de impartasit!!!

Mada, tare dulce pustoaica ta...hihi...o admiram si aseara in pozele Corneliei...

Tatiana, tu cand mai esti libera? si Roxa, tu?

Fiecare dimineata e un nou inceput

Sinzi, Radusi David



David



Mergi la inceput