Unghii false!!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miris_ spune:

nu e chiar ieftin da e bun rau
suna tu si vezi ce preturi pt ca difera, in functie de ce doresti, de material, etc.
0746.198.889 - manichiurista de acolo

Cristina si Mihnea Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Subscriu si eu pentru Peggy Sage - eu mi-am facut de fapt reconstructie de unghii si nu aplicare (cu o rasina speciala iti reconstruieste in continuarea unghiei tale si apoi o acopera cu un gel). Sunt foarte rezistente si arat bine - m-au costat 1400000, problema este ca intretinerea lor costa destul de mult, e in functie de perioada dupa care te duci. Oricum nu se compara cu unghiile false (am avut asa ceva acum 3 ani) - arata natural si sunt extrem de rezistente (cu celelalte ma duceam saptaminal ca mi se mai dezlipea cite una...).
In tot cazul trebuie sa fi constienta ca unghiile tale naturale se strica oricum, indiferent ce fel de unghii iti pui - dar pentru mine, care nu am reusit niciodata sa am ceva unghii, acum arata super si sunt super-multumita!

Gabriela si Stefan David
Pozutze cu Stefanutz mai vechi si mai noi
Poze nou-noutze
Albumul comun!!!

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miris_ spune:

intretinerea e cam 600.000, si se face cand iti creste unghia, de la 2 sapt la 1 luna. 1 luna e mult, ca se observa.

Cristina si Mihnea Stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

quote:
Originally posted by Flaflo

Aveti grija cu unghiile false!! Eu am avut 2 ani ungii false si inainte de a naste le-am dat jos. Asta a fost acum 1 an jumate si inca mai am probleme. Ceea ce nici o manichiurista nu spune este ca unghiile proprii se degradeaza foarte mult, devin moi, patate si se exfoliaza ingrozitor! Si se pare ca e ireversibil pentru ca am incercat o gramada de tratamente! Asa ca ginditi-va daca vreti frumusete cu orice pret!

Flavia si Bianca

Bia vijelia




Nu e chiar asa. Unghia creste in 6 luni complet. Daca ai pete si modificari de culoare pe unghie dupa 6 luni e posibil sa fii luat o ciuperca.

Michelle

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oanabbb spune:

eu am avut extensii pana saptamana trecuta.
si acum unghile mele puternice sunt flenduri...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Flaflo spune:

Draga Michelle, bineinteles ca am fost la medic, ciuperca nu am si nici alta boala! Nu v-am spus asta ca sa va fac sa va razginditi ci ca sa fiti constiente de eventuale urmari!

Flavia si Bianca

Bia vijelia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

eu ma duc maine la 22...o sa va spun cum mi-au iesit...pretzul exact..etc!!!!!!! sa imi tineti pumnii!!!!!!!

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

La 22? Lucreaza de noapte????

mamica de baietel 2,6 ani si de fetita 9 luni
Poze Mara si Matei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca2207 spune:

quote:
Originally posted by claujro

La 22? Lucreaza de noapte????

mamica de baietel 2,6 ani si de fetita 9 luni
Poze Mara si Matei




Cred ca o fi tastat gresit, mi se pare si mie cam tarziu, mai ales ca nu dureaza mai putin de o ora...
Pe mine chiar ca m-ar tenta extensiile de rasina mai mult decat unghiile false...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ana_maria222 spune:

fetelor..sa va zic ce patzii....ma duc eu azi fericita la obor la maria callas sa imi pui unghii! si cand ajung acolo....."aaaa...nu mai avem unghii false...vin pe la 15"! Si euma dusesem din Militari pana acolo ...era ora 10.....si mi se pare bataie de joc ca puteau sa dea un tel sa ma anunte.....si m-am dus la Plaza si mi-am facut programare la Perfect Nails...pentru joi la 15.......si imi puen unghii cu rasina!!

pretz: 1.700.000 lei...garantie 3 luni de zile!

vroiam sa scriu 10..nusht ce mi-a venit cu 22...

multe poze
HAI DINAMO!!!!

Asta e viata mea..este si buna si rea dar e mai buna fara tine in ea!!!!

Mergi la inceput