Toate va puteti proteja ?

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Kittie, maine fac abia 35 de sapt. L-am dat la cresa abia acum pt ca am stat eu acasa cu el. A plans vreo 2-3 sapt dar s-a obisnuit si cere singur sa mearga la "bebe". Mai rau e cu racelile dese....
Eu nu am de gand sa-l mut in pat obisnuit deocamdata. El inca doarme in pat tarc cu plasa si tot din asta am luat si pt bebe 2. Nu cred ca mi-ar conveni sa inceapa sa misune noaptea prin casa cand o plange si bebe mic. Poate din toamna incerc varianta asta. Eduard are camera lui iar bebe mic va sta cu noi in dormitor deocamdata.

Cornelia, mamica luiEduard(1 an si 11 luni) si 34+ Eric
EDUARD & MAMI & TATI & ECOGRAFII BB2 & TRUSOU BB 2 & INTALNIRE MAMICI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rodi9 spune:

Si eu am aceeasi problema cu baietelul meu de 2 ani. Doctorul imi tot spune sa nu-l ridic dar nu prea e posibil cu rasfatatul meu. Acum sunt in sapt 13 cu baby #2 si am intrebat doctorul daca ii fac rau bebelusului daca il ridic pe cel mare si mi-a spus ca nu dar ca pot sa imi fac rau mie pentru ca muschii si ligamentele sunt sensibile acum. Deci practic daca intr-o zi o sa il ridic pe nazdravan si o sa inceapa sa ma deranjeze rau va trebui sa renunt. Ceea ce o sa fie greu dar deocamdata inca il ridic si il car.

Mergi la inceput