Subiecte active

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Originally posted by marius

Karina
desi s-au luat cateva masuri in plus de acces in principiu din ceea ce citesc raman la opinia ca undeva ori nu sunt retinute cookiesurile pt browserul pe care il utilizezi, ori levelul de acceptare a acestora este prea scazut adica nu permite decat in anumite conditii cookiesuri noi, ori este securizat calculatorul tau printr-un firewall care are setata aceasta optiune exclusiva de a nu permite deschiderea de ferestre noi prin link direct cu user si parola decat doar daca a mai fost accesata aceast pagina si daca cookiesurile aferente sunt "depozitate" de asa maniera incat sa se incarce la o noua accesare. in caz contrar apare acest neajuns de a te loga din nou si din nou prin pasii prevazuti de site combinat cu inregsitrarea cookiesurilor aferente.
Am sa fac si eu niste teste pe aceasta problema sa vad cum reactioneaza forumul pe un PC in situatii diverse de restrictionare. M-ati facut curios un pic.


Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro


Marius, problema mi-a aparut doar de vreo ~ o luna. Pina atunci n-aveam nici o problema. La setari n-am umblat si folosesc acelasi browser... Am incercat si cu stergerea cookies, fisiere temporare, etc. nici un efect.
Culmea e ca de azi si-a revenit fara alte interventii, asa ca, merci, dar numai ai ce sa probezi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Ok subiect inchis

Mergi la inceput