Subiecte active

Subiecte active | Autor: Nokia

Link direct la acest mesaj

Buna seara!

La mine nu se mai incarca subiectele active, apas si imi deschide o pagina goala.
Ce sa fie?????????

Va multumesc anticipat!

Un sut in fund, un pas inainte!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

la mine merge perfect. si azi ai aceasi probleme?

Freia si Alexa


Intram in legalitate


www.afsolutions.ro/help-ema/despre.php" target="_blank">Sa ajutam la terapia pentru Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nokia spune:

Freia, iti multumesc mult ptr raspuns, chiar eram dezamagita ca nu imi raspunde nimeni
DA, inca mai am aceasta problema si imi e tare greu sa mai urmaresc toate subiectele active. Imi ia prea mult timp sa deschid n pagini in fiecare forum. Ptr mine era de un real "ajutor"!

Pupici!
Alina

Un sut in fund, un pas inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

In prima faza goleste cookiesurile din browser si sa vedem dupa aceea cum se comporta.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari_paun spune:

multumesc Freia pentru mesajul postat...
sper ca mesajul sa fie citit si site-ul vizitat, asteptam mesajele voastre , incurajari , sfaturi, experiente...legate de copii cu autism.
www.afsolutions.ro/help-ema/index.php

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nokia spune:

quote:
Originally posted by marius

In prima faza goleste cookiesurile din browser si sa vedem dupa aceea cum se comporta.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro




Marius, am golit si tot nu merge!
Am incercat si in Mozilla si in Explorer, acelasi rezultat
Mersi oricum ptr raspuns

Un sut in fund, un pas inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Goala inseamna fara absolut nimic in ea? Nici adresa nici un mesaj nimic, nimic?

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Suzi spune:

Si eu am probleme cu subiecte active. Imi apar niste link-uri la unele mesaje, insirate una dupa alta, nu aranjate... Si nu sint de fapt subiectele active ci diverse subiecte...
Asta-mi aparea de obicei cind nu ma logam, dar azi desi m-am logat tot asa apare. Folosesc Mozilla, dar acelasi lucru l-am patit si cu IE.



Edit: acum de exemplu, nu-mi mai apar mesaje ci link-uri catre profilul unor utilizatori

Edit2: Na, ca la a n-spea incercare, am reusit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Problema aceasta poate sa apara daca ai deschise mai multe sesiuni pe forum dar in unele ai dat un logout care a fost returnat de server si deci sesiunea este inchisa in timp ce in altele ai ramas login. Ar fi recomandabil sa nu iesi din sesiune ca user decat doar daca esti convinsa ca nu vrei sa mai fii logata. Dar in acest caz sa inchizi toate ferestrele unde esti login. Nu stiu cum sa explic mai clar.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Karina spune:

quote:
Originally posted by marius

Problema aceasta poate sa apara daca ai deschise mai multe sesiuni pe forum dar in unele ai dat un logout care a fost returnat de server si deci sesiunea este inchisa in timp ce in altele ai ramas login. Ar fi recomandabil sa nu iesi din sesiune ca user decat doar daca esti convinsa ca nu vrei sa mai fii logata. Dar in acest caz sa inchizi toate ferestrele unde esti login. Nu stiu cum sa explic mai clar.

Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro


Marius si eu am aceeasi problema. Am facut bookmark catre subiectele active si cind ma duc pe el, imi apae diverse link-uri catre subiecte, link-uri catre profilul unor utilizatori.

Ca sa intru pe subiecte active, ma duc pe prima pagina (www.desprecopii.com), dau click pe forum, ma loghez si abia apoi click pe subiecte active.
E f. greu, inainte apelam din bookmark subiecte active, ma logam si GATA. Acum sint asa de multi pasi de facut...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marius spune:

Karina
desi s-au luat cateva masuri in plus de acces in principiu din ceea ce citesc raman la opinia ca undeva ori nu sunt retinute cookiesurile pt browserul pe care il utilizezi, ori levelul de acceptare a acestora este prea scazut adica nu permite decat in anumite conditii cookiesuri noi, ori este securizat calculatorul tau printr-un firewall care are setata aceasta optiune exclusiva de a nu permite deschiderea de ferestre noi prin link direct cu user si parola decat doar daca a mai fost accesata aceast pagina si daca cookiesurile aferente sunt "depozitate" de asa maniera incat sa se incarce la o noua accesare. in caz contrar apare acest neajuns de a te loga din nou si din nou prin pasii prevazuti de site combinat cu inregsitrarea cookiesurilor aferente.
Am sa fac si eu niste teste pe aceasta problema sa vad cum reactioneaza forumul pe un PC in situatii diverse de restrictionare. M-ati facut curios un pic.


Marius Pernes
www.marius.rdsor.ro

Mergi la inceput