Bebelusi de noiembrie-decembrie 2005 (66)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns joy04 spune:

BUNA DIMINEATA!!!!!!!

ANDA , LA MULTI ANI PENTRU POETUL NICHITA!!!!
mai intra si tu sa ne spui ce faceti...
macar asa cate un pic.

MADUTZA LA MULTI ANI PENTRU ANDREAS... si sanatate multa puiutului mic.
da' nu-mi vine a crede ca s-au abatut toate pe capul lui saracutu'...si chiar sa fie o intoleranta de la schimbarea laptelui???
acuma cred ca este mai bine..si cu diversificarea cu "batutul"...hmmmm cred ca vin dupa tine
lasa-l saracutu dupa ce ca are buba, il mai fortezi si tu...
va pup si sa ne dati vesti bune

joy si Vlad Andrei 01.12.2005
ardeiasul meu umplut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitaco spune:

LA MULTI ANI! pt sarbatoritii zilei de 9 -Orlando-Andreeas si Nichita Andrei care azi fac juma de an. Sa cresteti mari si sanatosi.

Gabita si Mateea Ioana 7.12.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

LEEA , LA MULTI ANI !!!![si din partea noastra !
sa fii fericita si sa privesti numai inainte cu incredere si speranta, mai ales acum cand ai asa o comoara langa tine (tare frumusel e, pacat k nu am fata)



Raportam si noi una bucata BB vaccinat, a trecut usor peste ziua de ieri, mai putin fitele de la masa, k nu a vrut mai nimic, nici macar lapte. Abia pe la 10.30 am reusit sa-l indes cu un bibe cu cereale, si doarme si acum saracu....

Cine zicea de raportul de silfidenie? 6 luni si 3 saptamani, 67 cm, 7620 gr ....si barbatul meu ma omora k e gras copilu! gras nu e, da' a facut falcute...oare cu cine o semana?

Joy, am reparat linkul la pozici, stii k vorbisem noi ceva...

Cautam si noi sa ne incuscrim, ne vrea vreo fetita?
Oferim una bucata puturos, mancacios, fara nici un dinte, foarte zambaret-ba chiar rade cu hohote, amator de muzica metalista (fan aerosmith si metallica, mai nou vrem si queen si robbie williams)

Avem poze noi pentru amatoare

Pupici




Adina si BB Razvan

Razvan-Nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

neata!
Dupa cum vad eu, nu prea se inghesuie lumea la intalnire, e sezon estival, de nunti etc. Si daca mai e sa ma iau si dupa meteo (ploaie la greu) sunt deja pesimista
Ilenutza marti (parca) am propus eu sa ne intalnim maine in Botanica. Eu sunt acolo pe la 3 si stau pana la 6 cand fug sa-i fac branzica Ilincutzei. Ce zici, vii? Ca tot ma "amenintai" tu cu o intalnire aici.
Dayssy mama, sunt rau de tot in ceata, ce e cu priveghiul asta de 3 zile? Ti-a murit cineva sau nu a dormit piticul?

La multi ani lui Orlando-Andreeas si Nichita Andrei
De asemenea, multi-multi ani fericiti si Madutzei pentru ziua de maine.

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Si incep ziua "bine" - mi-au aparut urticarii. Problema e ca ar putea fi mai multe cauze:
- capsuni mancate la greu
- carnea tocata din chiftele
- ouale puse in carnea tocata (aduse de la tzara)
- polenul si praful de afara (astea mi-au mai dat urticarii).
Nu sunt decat 2 dar sunt "mici si ale mele" si ma enerveaza

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Addya, fain de tot pustiul tau! Duuuulce foc! Da, dar e cam frumusel, si daca o sa umble hai-hui mai incolo-sha, sa rupa inimioara Ralucutzei mele?!




Simina & Andrei (Deiutzu) & Raluca

Virsta Deiu
Virsta Ralu


Home, wherever you are...


Santa Monica, Ontario Mills, Huntington Beach
Poze noi - Martie 2006
Excursie la Temecula
Downtown LA & Hollywood

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Felicia, mersi mult de tot, am citit si pot spune ca se apropie ca simptome de ce are tati.L-a luat de la mare cu catva timp in urma.Totusi la el , cand dadea cu crema dupa 2 zile dispareau, adica nu se mai cunostea locul unde erau.In schimb la Flavi se vad bine zonele afectate si nu au disparut, desi am facut tratamentul 2 saptamani, dar neconsecutive.Sa speram ca nu e asta...
In alta ordine de idei, astept sa ma duc si eu la sala, dar inca mancam des, asa ca o lasam mai la vara...abia daca ajung la stomatolog....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mara95 spune:

Mandutza, LA MULTI ANI! si distractie placuta!Sa ne povestesti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

'Neatza mamici!!!

Iaca si eu de pe muntzi va scriu cu durere in suflet ca nu pot veni la intalneala si chiar ma oftic rau de tot. De aceea poate tzine Doamne Doamne cu mine si .... nu mai zic ca aruncatzi cu toate rosiile si ouale de tzara si de stat in mine si...ma urticaresc si eu!

Cuscra eu fac urticarie de la oua de tzara de obicei dar...dupa ce am nascut nu am mai facut deloc nici de la ouo de tzara asa ca....poate m-am vindecat. imi pare rau de tine si de mancarimile care le ai...Ia-ti mixtura mentolata sa nu te maimanance si ceva medicamente.

Mai fetelor de Ina mai stie cineva ceva???

Leea sa fii sanatoasa si fericita alaturi de Tudor si...noi aici suntem si pentru bucurii si pentru necazuri!!! (PArca sunt la cununia civila:"La bine si la rau") Dar chiar asa e.Te pupam dulce si "La multi ani"

Anda si Madutza sa va traiasca flacaii si sa se faca mari si sanatosi si sa va aduca numai bucurii!!!

Gata ca acu' tb sa ies dar poate mai intru maidupaamiaza daca o sa pot!
PS: MAdau m-ai spart cu articolul ala ca eu sunt Downloader fidel si....se pare ca tb sa ma potolesc! Of,of-mai,mai!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Cuscra ti-ai pus gratii la geam?

Mamica Ilincai Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput