Rahova sau apropiere..... (18)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

andrea eu zic ca-ti sta f bine asa dar tu sti mai bine cum erai inainte si ce hainutze vrei sa porti.

da...am terminat tortuletzul si tartutele cu capsuni si ananas....am fost si la repetitie, mai am o ora de pian si apoi ma reapuc de contruit bunatati pentru ziua lui alex
cristina, Doamne ajuta sa nu mai tuseasca nici un piculetz.
mai da vio pe unde este, o expulzam iar?...pe ea o intalnesc mai des pe strada decat pe net
am fugiiit...va pup

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Vio e chiar de dat afara , nu mai apuca cred sa scrie ca lucreaza si cand e si ea acasa ba e Adi la calculator, ba face treaba...
Eu am muncit azi...am spalat aragazul ca promiteam de multa vreme si dulapurile de prin bucatarie si sunt asa obositaaaaaa.
Ale nu tusise deloc nici la somn, dar cand s-a trezit a behait putinel. La un moment dat am chinuit-o cu pompa aia de aspirator, cred ca daca statea cuminte scoteam ceva dar atat a urlat ca am lasat-o in pace...
Vad cum e la noapte si in functie de asta ma duc maine sau nu la spital. Pe langa emotiile mele cu spitalele (nu prea suport) se adauga si aia cu mersul prin centru la ora 8-9...va amintesc ca ma bate sotul daca mai mergem cu taxiul .

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

cristina asa un picutz acolo daca tuseste nu are nimik, dar totusi de ce vrei sa mergi cu ea pana la spital? pe-aici pe-aproape nu e un dr care sa o consulte? stanciu, sau alt dr in afara de al tau?
(sunt de acord cu tony)

monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizy spune:

sa inteleg ca sunt prima pe ziua de azi care spune prezent ?
Buna dimineata tuturor !si va multumesc pentru urari !
ieri am gradinarit, am udat floricelele din fata blocului, am smuls iarba din jurul lor, am facut gigea.Pe urma am intrat in casa si am dat cu aspiratorul si le-am facut baietilor mei cartofi prajiti.
Scria cineva pe aici ca are fetita bolnava, tuseste.Ai incercat sirop de muguri de brad cu propolis?este f.bun. Va pup, fetelor !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Monica La multi ani pentru Alex! Azi e ziua lui, am inteles bine, nu?
Mai...stii cum e omul dependent? Uite, eu nu am incredere in dr de familie, la Stanciu nu am fost niciodata....si Carasava mea o stie pe Ale de mica, toate belelele ea mi le-a rezolvat si...lui sor-mea la fel...asa ca am incredere in opinia ei.
Azi noapte nu a tusit deloc, dar am vorbit acum cu sor-mea si Stefan al ei tuseste destul de nasol asa ca se pare ca mergem cu amandoi la control. Ooooof, zau mi-e frica de aglomeratia din centru.
Lizy...nu prea ii dau eu chestii pe care nu mi le recomanda dr, nu stiu de la ce varsta merge acel sirop.... Uite de ex i-am dat o vreme un sirop cu echinaceea, ca apoi sa aflu ca echinaceea nu e recomandata sub 3 ani. Asa ca stau cuminte sa vad ce zice dr.

Cristina si Ale (30.09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miag spune:

Neata Rahova,

Mai am o zi si plec la Paris....asa ca sunt cu emotii si in mare viteza...

Aissa, nici eu nu ii dau lui Roli medicamente sau altceva bazandu-ma pe sfaturi....'dupa ureche'

Monicutza, La multi ani pentru Alex!!!

andree_ea, ce cura de slabire tii??????

Mia, mami de ROLAND (18 Noiembrie 2004)

Winners never quit, quiters never win!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Monica, la multi ani pentru Alex, sa fie sanatos, sa creasca mare si cuminte si...tot ce va mai doriti voi pentru el, ii doresc si eu!
Aissa, tinem pumnii sa se faca Ale bine. Vezi ca a inceput "marea asfaltare", stabilsete-ti traseul dinainte, sa nu ai surprize.
Miag, distractie placuta la Paris si asteptam pozele.

25+
I wish I were an angel...

Poze diverse
Poze cu bebe si burtica
Varsta comoricii noastre
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev256pr_.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Buna dimineata!
Noi am inceput ziua prost. Tudor a cazut din patul meu. Are in frunte ditamai semnul. Offf, si l-am vazut ca e mai agitat. M-am dus sa vorbesc cu ta-su si el a cazut.



Andreea, mami de Tudor (zis Dudau) - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Mia, tin Scarsdale. Tine 14 zile. Iti spun la final daca functioneaza. Calatorie placuta!



Andreea, mami de Tudor (zis Dudau) - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Alex! Sa fii sanatos, cuminte si sa asculti de mami si de tati!



Andreea, mami de Tudor (zis Dudau) - 10.08.2005
POZE si www.dropshots.com/andre_ea" target="_blank"> FILMULETE

Mergi la inceput