Mamici,nemamici,burtici _ din jud Hunedoara(5)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

lorellay, am tras cu ochiul la pozele tale...frumos ficior mai ai
miha2006 este din Petrosani, dar stabilita in Deva...iti scrie ea ma multe...
miha, mama, ce mai zici ca faci?

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

lorellay, sunt aici... de ce intrebi de Petrosani? ca vad ca la tine scrie Craiova...esti petroseneanca?

MIKA draga, eu toataaaa ziulica langa fiimea, acum are nevoie de muuuuulta atentie, trebe sa ne jucam, sa topaim, ne pragatim sa plecam in picioruse si atunci se te tii frate....spatele meu saracul...

MEEMS e in tara, am reusit sa ne vedem 15 min pe fuga, Rianna e o scumpa si s-a acomodat bine in Rom.

DELIA where are you?



MIHA SI IULIA BUBULINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Pupacim fetele,suntem bine si avem pozici noi.Fug la odor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns esty spune:

MI_KA multumesc ptr invitatie. va salut pe toate hunedorencele.sanatate si numai bine.

timmmy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

esty, cu mare, mare placere si te asteptam sa intri cat mai mult pe la noi, ca taeeere suntem putinele si ...puturoase la scris



Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

Da ...sunt din petrosani.Si sunt in petrosani acum.Poate cunosc si eu fete de pe site.
Va pup ...pe toate.

Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Lorelay,cand e nascut pruncul tau?Pup bebeu dulce cu palarie!

Mika,pupim burtica!Cum te mai simti?E mai greut burticu?Cum stai cu rabdarea?Pune Poze noi,pliiiiz!
Salutam pe toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lorellay spune:

In februarie...
scuze dar nu prea am timp de net
Va pup

Where there's a will there's a way!
http://community.webshots.com/user/lorellay15

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Delia21 in general ma simt bine, mai nasol noaptea cand ma intorc de pe o parte pe alta, ca ma dor toate cele si vad ca mai nou incep sa am si insomnii...dar acum noroc cu ploile astea, ca adorm inapoi imediat... Burtikul nu pot sa ma plang ca e asa greu, ca stau tot intinsa in pat, doar cand stau putin mai mult in picioare atunci incep sa-i simt greutatea.
O sa-ti trimit tie niste pozici, ok?

Ce face ginerica? Este papacios? Tot asa mult rade? Pupacesc si eu la falcutele si bucutele lui .


esty, ce mai zici?

miha2006, ai fost ieri la dr.?

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns esty spune:

MI_KA ma bucur ca esti bine si iti doresc sa ai o nastere usoara si bebe sanatos.las ca nu mai ai mult si o sa iti strangi comoara in brate.
va doresc la toate fetele numa bine si sanatate.


timmmy

Mergi la inceput