Mamici,nemamici,burtici _ din jud Hunedoara(5)

Mamici,nemamici,burtici _ din jud Hunedoara(5) | Autor: Delia21

Link direct la acest mesaj

Na,ca m-am sacrificat eu pentru binele comunitatii.....si deschisei un nou capitol.

Deocamdata suntem fara pasasport pentru junior,am sunat la pasapoarte,am stat peste 2 ore pe telefon si i-au spus ca pasaportul a fost facut si expediat vineri pe 2 iunie cu express,deci.....ar mai fi o sansa sa vina azi sau luni,eu o sa-mi fac bagajelul......just in case.Atata stres legat de un amarat de pasaport.....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Delia, pentru nol capitol si pentru pasaport...

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Delia, cum e, a ajuns pasaportul? Pleci maine?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

iuhuuu,delia,deci te duci la romanika?!bravoooo,sa vi cu pozeee!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

HELLO, HELLO

DELIA te asteptam acasa, sper sa ne vedem daca ai timp, ca trebuie sa plimbam piticii si sa-mi cunosc si eu pe ginerica.

MEEMS-ule pacat ca atunci cand vii tu e gata mondialul ca ne uitam noi cu fetele. Aproppo cine crezi ca va castiga cupa?

MIKA ce faci? cum e cu burticu? Misca ?

IULIA e bine, creste, ne iasa un dintisor so' e tare maraita, sta in fundic... ehe am fata mare deja, nici nu stiu cand a trecut timpul.


SIMAKO ce face Rebeka, si-a descoperit manutele?

MIHA SI IULIA BUBULINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Miha, mi-e cam teama sa ma dau cu parerea, ca n-am mai urmarit fotbalul mondial chiar asa de-aproape (americanii sunt foarte dezinteresati de el...), da' tot am vazut ca-i laudau pe brazilieni.

Cred ca Delia e in RO, ca vad ca nu mai da nici un semn.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

scumpele,mi s-a accidentat sotul cu masina,asa ca tot prin NY defilam,iar pasaportul lui Rudy a ajuns miercuri trecuta,iar zborul era luni pe 5.Dar am vorbit cu cei de la companie,si le-am spus ca nu pot pleca la data respectiva si mi-au zis ca nu imi inapoiaza banii dar pot reprograma plecarea timp de 1 an,deci nu pierdem toti bani,doamne multam.Va pupim.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Delia21, cand ma sunasi crezui ca esti deja in taraaaa , iar tu de fapt esti inca departe rau......Si eu care imi faceam planuri ca iesim la o plimbarica cu Rudy...
Dar las' ca ne vedem noi, veniti voi acasa...
Imi pare rau de accidentul sotului tau, sper ca nu a patit nimic grav si ca este totul in regula.

rachel owen, ce faci tu si cu bubu, ca mie mi-e taaaree dor de voi...
Am venit luni acasa din spital, caci nu am mai avut contractii si nici dureri de burtica si acum o sa stau iar la pat cel putin trei saptamani , dar deh, daca-i musai cu placere.

symaco, ce fac printesele tale? Canhd ne mai vedem pe messenger la o barfa?

meems si mihaelaandrone

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Mai, mandre hunedorence, nu mai dati nici un semn de viata???? Pe unde umblati???

rachel owen, multam ca dai si tu un semn de viata

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

delia,imi pare tare rau pt sotul tau,sper ca nu e ceva grav..d-ne fereste,uite cum se intampla!
mi-ka,burticuto,noi suntem bine.fetele cresc si cer tot mai multa atentie,Carla ma topeste cand o aud cum gangureste.sybille a inceput sa puna tot felul de intrebari iar inimioara noastra de parinti e tare mandra!
imi pare tare rau ca ajung pe aici asa de rar,in curand nu o sa mai intru deloc.am bagat cerere de renuntare la net,pt ca nu o sa mai avem timp de stat pe net o perioada mai lunga!imi voi lua ramas bun de la voi inainte sa imi ia reteaua!
o sa-mi lipseasca Dc-ul,povestille de aici si de pe messenger,prietenii virtuali!
pup copilasii vostrii!
sa ne auzim cu bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Mai, symaco, mai, chiar vrei sa renunti la net??? Si cum o sa ne mai auzim? O sa-mi fie dooor tare de voi
Dar ce pot sa fac eu? Voi stiti mai bine... Oricum va pupicesc dulce, dulce, dulce pe toate trei, sa fiti sanatoase, fetele sa creasca mari, frumoase si...cu bani.

Cand mai pui mana pe un net, mai da-ne un semn de viata.



Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput