Mamici,nemamici,burtici _ din jud Hunedoara(5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Of,mai Corina,!Las ca eu tot sper ca o data la cateva luni ajungi tu la un net si treci si pe la no,macar ca sa ne spui ca sunteti bine.Va pupam si noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns symaco spune:

Mi-ka,da,ne-am tot gandit si am hotarat,platim deja degeaba de cand s-a nascut Carla,iar in urmatoarele cateva luni va fi la fel+ca mai avem ceva planuri care se pare ca se vor implini in scurt timp,timpul pt net va fi si mai scurt.da o sa mai intru io din cand in cand ca am vre-o doua prietene cu net si poate o sa profit de bunatatea lor!
delia,va mai scriu io din cand in cand....nu lasa-ti subiectul sa se duca la fund,ca sa stiu unde sa gasesc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

SIMAKO, muuuuuuulte pupici si de la noi si sper sa ne mai dai un semn de viata, promitem sa pastram subiectul.

DELIOooo ce faci ? nu mai vii ?Hai iute...

MIHA SI IULIA BUBULINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

delia21, miha2006, meems si symaco, un pupic dulce pt. voi

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delia21 spune:

Noi,.....scaparam de un nasuc infundat si....daduram acum de o ciupercuta,.....copii mici probleme mici,dar tot probleme .Pupim fetele!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Mai fetelor, se poate???? Tocmai pe pagina 5 sa va gasesc???
Hai sa va spui ce am mai facut: azi am tras o sperietura mare de tot, caci nu mai miscase printesa lu'tata deloc de ieri seara pana azi pe la ora 13, cand i-am dat juma de litru de pepsi sa o stimulez putin...apoi iarasi nimic. Urgent m-am dus la dr. meu la Brad care culmea...nu putea sa-mi faca masuratorile ca bb se misca intr-una, dar eu tot nu o simteam . Parca acu spre seara mai imi da cate un sutulet din cand in cand .

Delia21, a trecut ciupercuta? De unde ati reusit sa o "colectionati"? Ginerica al meu ce mai gangureste?


Miha, pe aci nu mai scrii, maica? Promit ca saptamana viitoare ne intalnim la suc! Apropos, am inceput de luni serviciul, ca ma simteam bine si nu mai suportam sa stau acasa in pat. S-a cam strambat dr. azi un pic, dar deh...i-am promis ca la primul semn ca ar fii ceva in neregula ma trec iar pe repaos.
Iulia cu ochi frumosi ce face? Uite un pupicut dulce pentru ea .

Meems, ce mai zici? Daca ma gandesc bine, numai pe tine nu te cunosc...personal, doar virtual. Cand vii acasa la Hateg. ia da tu fuguta pana la Deva sa ne intalnim olecuta.

Mai fetelor, tare putinele suntem pe aici...

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

HELLO dragelor,
Noi suntem bine, ne tot plimbarim ca e tare fain afra, sper ca si voi sa fiti ok.
DELIA, ce faci? Nu mai vii la noi? Sper ca i-a trecut la Rudi ciupercuta, sanatate multa.
MEEMSULICI cum merge cu impachetatul? Hai ca mai e putin si VIIIIII... sa ne vedem. Abia astept, cred ca si tie ti-e tare dor de tara. Ieri iara am fost la casa fratelui meu langa Hateg si-ti trimit si tie putin aer de RETEZAT poate asa vii mai repede. Am vazut ca te bucuri si tu ca a castigat Italia, bravo lor, RUSINE ZIZU, votez cu tine.
Da-i la Riana o pupica de la mine.

MIKA io sper sa te tii de cuvant, de data asta si cu sotioru... ok? Sper sa fiti bine amandoua.

MIHA SI IULIA BUBULINA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns meems spune:

Na, ca m-am gandit si eu sa mai intru pe la hunedorencele mele, si... abia va gasesc pe pagina 5... Tare lenese la scris mai suntem.

Mi-Ka, mi-am amintit cum eram si eu in sarcina, mereu sa ingrijoram cand n-o simteam pe Rianna miscand! Tu cat mai ai, care ti-e DPN? Ce nume ati ales? Eu luni plec spre tara, abia astept sa ajung. Mi-e groaza de drum. Dupa ce ajung la Hateg o sa vad cum fac sa dau o fuga pana la Deva sa ne vedem. Ca eu nu va cunosc pe nici una din voi, decat virtual

Miha, da draga, ma bucurai pentru Italia, dar mai bine nu deschideam nici un subiect despre asta ca m-am cam ales cu rosii aruncate in cap din cauza ca mi-am dat cu parerea despre gestul lui Zidane... asta e.

Delia, pupici lui Rudi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Salutari la toata lumea, scuzati intrarea mea aici, am am vrut doar sa va transmit salutari din partea Corinei(symaco) care momentan nu poate intra pe net.Va saluta pe toate, e bine si abia asteapta sa reintre pe net.
O zi buna va doresc.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

tumpi,multumim de vesti si te mai asteptam cu drag pe la noi sa ne mai zici cate una alta
Pupicesc si eu dulce pe Syb si pe Carla si bineinteles si pe mamicuta lor

meems, sa ai un drum bun, sa veniti cu bine si daca poti, hai sa o punem de o intalnire, asa ca intre hunedorence.

DPN-ul este undeva intre 26-28 oct.si ne-am gandit sa-i punem numele printesei lu'tata - Alexia Maria. Si Rianna imi place la nebunie...

Mi-ka
www.snugglepie.com/tickers/tdb.php?tid=478145&ignore=1" target="_blank">bebelusul meu

Mergi la inceput