Bebelusi de sept-oct 2005 (123)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

'Neata!
Ete am aparut si eu abia azi. Toata saptamana am avut o leneeee...si o plimbareala...miercuri la vaccinul AR, v-am zis ca saptamana asta nu mai scapam. Marti seara au sunat iar dupa noi acasa. Sa speram ca peste o saptamana nu se intampla nimik. Ca am inteles ca dupa 7 - 10 zile apare o eruptie pe tot corpul dar nu e obligatoriu. Miercuri pe la pranz am avut in teste o bona, careia i-am zis sa nu mai vina. Cat a stat la minne, mi-a povestit amintiri din copilarie, in loc sa fie atenta ce-i explicam despre copil. A tinut-o in brate 10 minute, pana am spalat eu vasele, si fata s-a dat cu capul de masa...Duminica s-ar putea sa vina alta la interviu, s-o cunoastem. Zicea ca ea ar putea veni de lunea viitoare. Ieri am fost intr-o vizita sii tot asa...azi sotu' lucreaza, si maine, asa ca pe we stam acasa cumintei.
Mifloricico, Jadi, concediu placut! Si insorit!
Tonnia, tie si lui Dinu!


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RalucaN spune:

Ah, si Jadi pleaca? super! Pai concediu placut si tie dragutzo!

Raluca si Ioana Catalina (3.10.2005)
bursicutza noastra draga

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valen spune:

La multi ani Ioanei Catalina si celorlalti copii nascuti pe 3. Pupiliiiiici!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gina M spune:

Buna Mamicilor,
Am intrat doar sa va salut si sa va urez o zi buna.
La mine este tarziu, iar dupa o zi plina cu de toate sunt franta de oboseala...

EGE - trimite-mi un PM care sa includa adresa ta de e-mail.Stii tu pentru ce
Gata o sterg la Va

POZE NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

buna dimineata
la multi ani sarbatoritilor de azi care isi fac lunita

gina somn usor
tonnia dinti sint,noi sintem de 3 luni asa si de abia azi au iesit ,dar Dinu o sa fie cuminte si o sa iasa mai repede

azi este tare frumos aici o sa facem o plimbare toata ziua
va dorim o zi buna si va facem multi pupici


poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tonnia spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei!

Nanadana, au iesit amandoi de sus? Bravo!

Karmenutza, ce idioata aia, auzi, s-o dea cu capul de masa pe febletea mea! Te pregatesti sa incepi lucrul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Tonnia, nu stiu daca ma mai tii minte de la Aspirante si Endometru... am venit aici la voi sa-ti spun ca imi era dor de tine, si sa-ti traiasca mica minune! Sper ca sunteti bine!

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

http://community.webshots.com/user/astery100






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns codruta_grg spune:

Raluca, eu ii dau Milumil 3 cu tetina de cereale (brei) asa merge bine. Pe mine m-a sfatuit doctorita sa trec direct pe 3, ca aveam 8 luni cand am inceput sa ii dau prima data formula .
Carmi, imi place titulatura ta . Ma gandeam ca la mine ar mai merge si mami de titirez (gen titulatura kidd...).....dar imi place mai mult care o am acum
Miflore si Jadi, concedii placute si asteptam poze din vacanta .
Karmenutza.....ce neatenti pot fi unii, mai ales ca trebuia sa demonstreze ca poti avea incredere in ea...hmmmm
La multi ani aniversatilor zilei

I-a uitati aici Tortul facut de mine. Si am mai completata albumul de 9 luni, ca indata trecem la 10 luni...

Si aici v-am aratat ce Ochelari de soare si poseta i-am cumparat? PS: am si hainite care se potrivesc la posetuta, dar vad ca nu are cand sa le poarte cu vremea asta urata.

Codruta & www.snugglepie.com/ezb/284495.png" target="_blank">Petra Alexandra (9 august 2005)

&

www.euroski.go.ro" target="_blank">SCOALA SKI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karmenutza spune:

Da, ma pregatesc sa merg la servici. Dar intai trebuie sa gasesc bona cumsecade, sa o instruiesc etc. Fetelor care aveti bone, ce le-ati intrebat la interviu cand au venit prima data? cate saptamani ati stat acasa cu ele pana ati plecat la srvici?
Pot sa-i pun rosie in piureul de legume la 8 luni? I-am luat si eu azi o cutie de Milumil 3, i-l dat tot treptat cate o masura, 2 etc? Asata nu trece prin tetina de peste 6 luni de la Nuk? Ca eu nu am tetina de cereale, ea papa cereale groase, cu lingurita, cand ii fac.


Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nanadana spune:

nu am plecat ,asteptsa se trezeasca puiul sa-i dau sa pape , este prima data cind ii dau galbenus de ou ,o sa va spun reactia

Tonnia ,au iesit amandoi dinti de sus si deja si_a marcat locul ,a ros din patut ,a avut dreptate Ioana ca sint niste sculptori copii astia

Codruta ca intodeauna Petra este o dulce si scumpica si ce clasa are cu ochelari si poseta ,dar vreau sa iti spun ca tortul este bestial

poze

Mergi la inceput